Adnan Öztürk: "Utanç senesi" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk: "Utanç senesi"

sadece gelirden bütçeden bahseden adamdan başkan olmaz. başarı başarı başarı diyen başkan istiyoruz tutturmuş dursun gibi bütçe de bütçe tamam gelir gider dengesi önemli de burası spor kulübü başarı önceliğimiz herzaman

Demirören vs. Fikret Orman kıyasında Demirören tarafındasın o zaman?

Not: Adnan Öztürk'ü zerre sevmem.

SADECE gelir giderden bahseden adamdan diye üzerine basarak söyledim. ben gelsin ota bota para savursun demiyorum. tasarruflu olmanın yanında mutlak başarıdan bahsetmeli bi başkan adayı. dursun gibi tutturursa inşaat,gelir gider dengesi diye başkan falan olmaz bundan.

SADECE gelir giderden bahseden adamdan diye üzerine basarak söyledim. ben gelsin ota bota para savursun demiyorum. tasarruflu olmanın yanında mutlak başarıdan bahsetmeli bi başkan adayı. dursun gibi tutturursa inşaat,gelir gider dengesi diye başkan falan olmaz bundan.

Ben biraz aksini düşünüyorum. Başarı diye ortaya çıkılınca büyük harcamalarda beraberinde geliyor. Taraftarın beklentisi yükseltiliyor ve popülizm tavan yapıyor.

Galatasaray'a son 2 yıldır olduğu gibi şimdi de 1-2 sene dişinizi sıkın çok büyük başarı beklemeyin, olursa ne ala ama biz küçüleceğiz, yapılanacağız diyen başkan lazım. Açıkçası acı reçete lazım.

Zaten anlatılmaya çalışılan da o. Başarı başarı başarı diyerek oburca saldıran her zaman başarılı olmuyor. Mali olarak ayağını yorganına göre uzatan oluyr. Fikret Orman geldiğinden beri mali yapı dedi ama aynı zamanda başarılı oldu. Diğeri Beşiktaş'ı uçuracağım diye neler yaptı.

Kesinlikle öyle.Terim-Albayrak-Dürüst üçlüsü olmasa Aysal hakkında da benzer şeyleri konuşuyorduk muhtemelen.

Ben biraz aksini düşünüyorum. Başarı diye ortaya çıkılınca büyük harcamalarda beraberinde geliyor. Taraftarın beklentisi yükseltiliyor ve popülizm tavan yapıyor.

Galatasaray'a son 2 yıldır olduğu gibi şimdi de 1-2 sene dişinizi sıkın çok büyük başarı beklemeyin, olursa ne ala ama biz küçüleceğiz, yapılanacağız diyen başkan lazım. Açıkçası acı reçete lazım.

Aynen ama bu kemer sıkılma yapılırken 3-4 milyon Euro bonservisler çöplere saçılmamalıydı.Taraftarın tepkisi buna zaten.

Kesinlikle öyle.Terim-Albayrak-Dürüst üçlüsü olmasa Aysal hakkında da benzer şeyleri konuşuyorduk muhtemelen.

Tam tersi Sn. Ünal Aysal olmasa o üçlüye hakaretler yağdırıyordunuz. Terim'i ikinci döneminde yeterince gördük. Albayrak hıyarı da futbolcularla kebap yiyip tavla oynadı diye başarı geldi zannediyorsanız derin bir yanılgı içerisindesiniz. Her dönem siyaset kontenjanından girip cebini dolduran 1 şarlatan.

başarı olmadıktan sonra büyük bi kulübün mali olarak toparlanması imkansız ötesi. başarı demek aynı zamanda para demek, küçülerek büyüyemezsin ne yazıkki. yapılması gereken fiko gibi akılcı, ucuz ve kaliteli transferler yapmak. fiko bu kadar az harcamayla bile başarı odaklı iyi bi takım kurdu. büyük takım başkanı 1-2 sene dişinizi sıkın başarı beklemeyin diyemez. dursun dolaylı yoldan bunu söyledi 2 yıl başarısız geçti elde ne var şuan ekonomimiz mi düzeldi tam tersi daha da batağa battık,riva florya gitti, enkaz beş para etmez bi takım kadromuz var. başarı odaklı bi başkan olmak için illa müsrif olmak gerekmiyor. doğru şekilde harcandıktan sonra o para hertürlü geri döner misliyle

bu da her dönem aday olup secime sayili günler kala "saglik sorunlarindan" ötürü adayliktan cekiliyor, muhtemelen bu da bizim fossiller gibi 100 yasar, tam 2040'da dönemin Fossil Baskani olacak profili ciziyor.

Tabiri caizse, "Beyaz" Galatasaraylilardan.

Yukarıda yazılanları forumdan herhangi bir üyede söyleyebilir çok ekstra bir şey göremedim. Madem rakamlar bu kadar kötü o zaman ibra etmeyeceğim diyor mu ya da taşın altına elini ne zaman sokacak? Böyle konuşup konuşup kulübü Dursun gibilerine bırakanlardan sıkıldı millet.

Üst Alt