Adnan Öztürk - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Öztürk

Cevap: Adnan Öztürk | Başkan Yardımcısı

2. baskan olsaydi kendisi keske daha cok yakisirdi.

Neyse, hayirli olsun.

Adnan Polat'in yerine sen baskan olsaydin acaba neler olurdu ?

Neyse sana cok güveniyorum reis..

sesini duyan kendisini gören oldu mu hiç ? Hayalet gibi adam ne işlerine bakıyor bu yönetimde bilen varmı ?

Adnan Polatın sözleri aklıma geldi kendisiyle ilgili '' Fransadaki patronundan izin almadan Türkiyeye gelip kulüp yönetemez '' gibisinden bişeyler demişti geçen sene adam haklıymış

Adnan Öztürk: "Dün başkanımız Ünal Aysal'ın imzasıyla yayınlanan açıklamanın arkasındayız.."

federasyonun sergilediği tavır karşısında, başkanımız ünal aysal'ın ağzından bir açıklama yapma zorunluluğumuz oldu. bu açıklamamızın ardından tff kulübümüz ve başkanımızı fırsatçılıkla suçlayan bir açıklama yapmıştır. ikinci başkanımız ali dürüst, çok net bir tavır ortaya koymuştur, federasyon'un atacağı her adımın arkasındayız. ancak federasyon yaptığı açıklama ile adım atmayacağını göstermiştir. ligler başlamadan, tff'nin gerekli adımları atmasını bekliyoruz. tff istediği belgelere ulaşabilecek tüm yetkilere sahip özel ve özerk bir kuruluştur. adım atmamak ve gereğini yapmamak, başkanımızın yaptığı açıklamada olduğu gibi kamu vicdanı tarafından kabul edilemez. adli mercilerin tff'ye iletmesi gereken, delillerdir, iddianeme değildir. tff'nin delillerle ulaşma talebi, bir lütuf değil, anayasa da yer alan bir haktır. bu bakımdan tff hakkını elde etmek için gerekli resmi girişimlere bulunmaya davet ediyoruz. biz şaibesiz, fair-play ortamı içinde bir yarış istiyoruz ve böyle bir ortamı arıyoruz"

Zaman zaman keşke kendisi başkan olsaydı gerekli desteği alabilseydi dediğim oluyor.Ünal Aysal'a en başta çok karışıydım dinledikçe çok umutlandırmıştı beni ama bugün görüyoruzki değişen şey geçen yıla göre çok az.Çok az dediğim kısım bile takımı,taraftarı hareketlendirmeye yetti.Ünal Aysal Adnan Öztürk başarının nasıl geleceğini,taraftarın nasıl tatmin olacağını ve tribüne çekeceğini bilen insanlar.Yönetim içerisindeki çatlak seslere boyun eğeceğine,ses çıkarmayacağına Adnan Öztürk ile beraber hareket etmeli Başkan.Rakiplere karşı centimenlik,beyefendilik zamanında değiliz önceki yönetimler bu yüzden ezim ezim ezilmemize neden oldular yıllardır.Medya,rakipler,tff,mhk,pfdk yine başladılar çirkefliğe adaletsiz mücadeleye zaman artık onlar savaşma zamanıdır oyunu onlarınki gibi oynama zamanıdır her hakkımız yendiğinde hakkımızı yiyene destek olma vakti değil hesabı sorma vaktidir.

Sedat Doğanmışşş,Semih Hazinadaroğluymuşşş bu tip insanların ağzını bile açıp yönetim adına çalışmlarını nefes dahi almalarını engellemek lazım.

Camia içinde müthiş bir etkiye sahip Adnan Öztürk.Zaten bunun en önemli kanıtı Adnan Polat'a rakip olarak girmiş olduğu seçim de almış olduğu kayda değer oy sayısıdır.Ali Dürüst'le çekişme halindeymiş gibi bir intiba uyandırsa da Ünal Aysal'dan sonra yönetim içinde ki en ağır isimdir bana göre.:eek:

Ünal Aysal bırakınca Adnan Öztürk başkan olmalı.Adam çok dobra.Herkese bir güzel sokuyor lafları.Hakkımızın yenmesine izin vermiyor.Bize böyle adamlar lazım.2 transfer yapınca 3. istendiğinde "ooo hoca sende coştun hee" dememeli.

"Bu ateş üfleyerek sönmez, çözüm zamana yayılamaz" başlıklı giderin yapıldığı açıklamayı Serhat Ulueren'in dediğine göre kaleme alan gerçek isimmiş.

Az önce TRT Haber'de dinledim konuşmasını.

Adamın kesin olarak dediği iki şey var.

1-Fatih Hoca ile problemim yok söylenilen kişi ben değilim dedi.

2-Yönetim içindeki konuştuklarımız medyaya servis ediliyor dedi.

Yani bir kaç gündür forumda hedef alınan Adnan Öztürk yanlış hedef beyler.

Üst Alt