Adnan Polat: 3-4 ülkede görüşmelerimiz devam ediyor - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: 3-4 ülkede görüşmelerimiz devam ediyor

Cevap: Başkanımız Adnan Polat Açıkladı: 3-4 ülkede görüşmelerimiz devam ediyor

1 yada 2 oyuncu ile adnan polata güle güle demek düşer mart ayındaki kongrede...

dalga geciyor herhalde..

Buna karar verecek olan sen değilsin, kongre. Yönetim 7/24 efor sarfediyor kulüp için, daha mı iyi bileceksin onlardan ?

Başlık altında yorum yazanlar, saman altından yönetim hakkında atıp tutmayı bırakırlarsa çok daha iyi olacak.

Buna karar verecek olan sen değilsin, kongre. Yönetim 7/24 efor sarfediyor kulüp için, daha mı iyi bileceksin onlardan ?

Başlık altında yorum yazanlar, saman altından yönetim hakkında atıp tutmayı bırakırlarsa çok daha iyi olacak.

Yahu renktaslar Özhan Canaydın döneminden sonra Adnan Polat'ı begenmemek cok büyük tezat olusturur elinizi vicdanınıza koyun yorum yaparken !!!

Hata yapmadılar demedim ki.Şimdi de hocayı getirdiler elbet transfer yapılacaktır demek istiyorum.Kolay gelcek isimler olsaydı eminim çoktan açıklamışlardı.
biz de tamamen yönetim suçlu demiyoruz. bazı arkadaşlar yönetime toz kondurmuyor sadece ona karşıyım. ligi 5. bitirdik. şampiyonlar liginden elendik. adnan sexgin gibi şikeci hala orda. kızgınlığımız bunlara.

Sanılanın aksine Polat Başkan giderse, transfer haberi okumayacağınız minumum 4 yıl bekliyor sizleri.Bu yönetim elini taşın altına falan koymamıştır.Bu tamamen dağın altında olmaktır.Daha ne yapacaklar bazı kişileri memnun etmek için.

Lütfen Adnan Öztürk, Ali Dürüst yada Ünal Aysal'ı Adnan Polat ile karşılatırmayın. Ünal Aysal kendi çapında birşeyler yapmıştır ama diğer iki kongre üyesi işler çok kötü iken neredeydi sormak lazım...

Yazmak için yazmayalım biraz olayları empati yolu ile inceleyelim.

Alper Bey lafım size değildir.Yanlış anlamayın.

biz de tamamen yönetim suçlu demiyoruz. bazı arkadaşlar yönetime toz kondurmuyor sadece ona karşıyım. ligi 5. bitirdik. şampiyonlar liginden elendik. adnan sexgin gibi şikeci hala orda. kızgınlığımız bunlara.

Olmaz olur mu ? Bence bu yönetimin bize yaptıgı en büyük akılsızlık (ki başka bir şeyle adlandırmıyorum)

Meira'yı satarak Uefa kupasını kendi elimizle diger takımlara sunmasıdır. Belki de sırf bu yüzden bu yönetim affedilmemelidir ama özhan canaydın gibi yine liseli muhabbetlerine de dönmek istemiyorum

Sanılanın aksine Polat Başkan giderse, transfer haberi okumayacağınız minumum 4 yıl bekliyor sizleri.Bu yönetim elini taşın altına falan koymamıştır.Bu tamamen dağın altında olmaktır.Daha ne yapacaklar bazı kişileri memnun etmek için.

Lütfen Adnan Öztürk, Ali Dürüst yada Ünal Aysal'ı Adnan Polat ile karşılatırmayın. Ünal Aysal kendi çapında birşeyler yapmıştır ama diğer iki kongre üyesi işler çok kötü iken neredeydi sormak lazım...

Yazmak için yazmayalım biraz olayları empati yolu ile inceleyelim.

Alper Bey lafım size değildir.Yanlış anlamayın.
ben düzce'liyim. adnan öztürk'ün burada çiftliği var. yanlış bilmiyorsam eğer 2 dönemdir aday olmak istiyordu. fakat son anada vazgeçti. sevdiği isimlerle rakip olmamak için.

Offf offf ne olacak bu taraftarın hali biraz sakin olun ya daha ayın kaçı bence yine yerinde transferler yapılacak biraz sabır edelim niye böyle yönetime sayıyorsunuz bari bir dediğiniz bir dediğinizi tutsa 2 oyuncu duruma göre 3 olur birilerini gönderirler 4 olur daha yeni başladık lütfen anlayış.

Olmaz olur mu ? Bence bu yönetimin bize yaptıgı en büyük akılsızlık (ki başka bir şeyle adlandırmıyorum)

Meira'yı satarak Uefa kupasını kendi elimizle diger takımlara sunmasıdır. Belki de sırf bu yüzden bu yönetim affedilmemelidir ama özhan canaydın gibi yine liseli muhabbetlerine de dönmek istemiyorum

O zamanın durum ve şartlarına göre iyi bir teklif geldi, Meira da kalmak istemedi ve gitti. O zaman satılmasaydı 2. devre de Meira moralsiz olup oynamaz, elimizde kalırdı.

Galatasaray Lisesi, Galatasaray'ın kültürüdür; Galatasaray Spor Kulübü'ne başkan olacak kişiler de genelde liseden seçilir. Lise lobisinin desteğini almayan, o havayı içine sindirmemiş adaylar kulübe başkan olamazlar. Hepimiz çok sevsek de Sn.Abdurrahim Albayrak'ın hiç bir zaman Galatasaray kulübüne başkan olamayacağı gibi...

Meira mı? Onun yüzünden daha önce eleniyorduk zaten. Meira mı bize kupa getirecekti yapmayın lütfen.

Yahu renktaslar Özhan Canaydın döneminden sonra Adnan Polat'ı begenmemek cok büyük tezat olusturur elinizi vicdanınıza koyun yorum yaparken !!!

ben dahil çoğunluğun adnan polat'ı desteklediğini düşünüyorum (taraftar olarak). ama maalesef kulüp içerisinde muhalefetin (ö.canaydıncılar) adnan polat hakkında düşünceleri hiç de iyi değil. herhangi bir kaos ortamını veya olası başarısız geçen sezonu değerlendireceklerdir. böyle bir ortamda adnan öztürk aday olursa seçilecektir ve maalesef, adım gibi eminim bu konuda, rijkaard'a yol gözükür. bu da daha başlamadan sönen umutlar, hayaller demektir. yani yine vizyonsuz bir yönetim, yine inamotolar, başa dönüş kısaca. o yüzden kısa vadede başarı şart. benim için kısa vadeli başarılar hiç önemli olmasa da (hele ki rijkaard gelmişken), sadece rijkaard ve adnan polat yönetiminin takımımızın başında olmaları için şampiyonluğu belki de her sezonkinden daha fazla istiyorum.

Tüm sene rezalet ötesi oynayan Meira'yı teklif alınca satmak bence çok akıllıca bir hamle.Bu sayede oyuncuların parası ödendi.Eminim Meira olsa da Uefa'dan elenilirdi.Çünkü takım halinde kondisyon yetmiyordu.Meira ise sene boyunca birçok maçta bizi yaktığı için iyi ki gitmiş diyorum.Şimdi de Zenit'i yakıyor deniyor.

Yönetimin eleştirilecek tarafları tabiki var.Ancak ne kadar büyük sorumluluk altında olduklarını unutmayalım.Galatasaray'ı yönetmek o kadar kolay bir şey değil.En azından transferlerle vizyonumuzu değiştirdiler.Siz şuan transferler konusunda o isimleri konuşabiliyorsanız bunu önceki yönetim yapmadı.Eleştiri tamam ama emekleri göz ardı etmeden...

O zamanın durum ve şartlarına göre iyi bir teklif geldi, Meira da kalmak istemedi ve gitti. O zaman satılmasaydı 2. devre de Meira moralsiz olup oynamaz, elimizde kalırdı.

Galatasaray Lisesi, Galatasaray'ın kültürüdür; Galatasaray Spor Kulübü'ne başkan olacak kişiler de genelde liseden seçilir. Lise lobisinin desteğini almayan, o havayı içine sindirmemiş adaylar kulübe başkan olamazlar. Hepimiz çok sevsek de Sn.Abdurrahim Albayrak'ın hiç bir zaman Galatasaray kulübüne başkan olamayacağı gibi...
tamam meira diyorsun ki kalmak istemedi. ama ailesini istanbul'dan götürmedi. servet için de aynısını söyledik. ama ben galatasaray için gidiyorum diyor. bu nasıl iş. acaba meira mı istedi biz mi gönderdik. biz gönderdiysek de bence doğrusunu yapmışız.

Haydii al birde burdan yak yönetimi şimdi tartışmaya, haksız eleştiriler yapmaya başlarsak zarar verir klübe. Tabi ki eleştirelim birşeylerin iyi gitmesi için yapıcı olmak adına ama her seferinde de yönetim şöyle yönetim böyle olmaz ki bu kadar da.

Ben Galatasaray lisesini yok saymıyorum hatta kültürümüzde yer alan bir egitim olgusunu asla !!!

ama burada söylediğinizi de asla kabul etmiyorum ve etmeyecegim de

Galatasaray Spor Klubü adı ne olursa olsun hiçbir lobinin kontrolünde değildir olamaz, olmayacaktır da buna hiçbir Galatasaray'lı müsaade etmez, etmeyecektir de.

Ayrıca Abdürrahim Albayrak liseli olmadıgı için başkan olamaz dediniz.

Peki Adnan Polat Liseli midir?

alp yalman,faruk süren vs bunlarda gs lisesi mezunu değiller.herşeyi tartıldık şimdide sıra liseyemi geldi.

Haydii al birde burdan yak yönetimi şimdi tartışmaya, haksız eleştiriler yapmaya başlarsak zarar verir klübe. Tabi ki eleştirelim birşeylerin iyi gitmesi için yapıcı olmak adına ama her seferinde de yönetim şöyle yönetim böyle olmaz ki bu kadar da.

haklısın bu sene şampiyon olduk önce şampiyonlar ligine katılıp sonra uefa kupasını aldık. geleceğin takımını kurduk. adnan sezgini menajer yaptık. niye eleştirelim ki. ayrıca biz sadece eleştirmiyoruz. sene başı 3-4 tane flaş transfer yapmanın her şeyi örtmeyeceğinden bahsediyoruz.

Tüm sene rezalet ötesi oynayan Meira'yı teklif alınca satmak bence çok akıllıca bir hamle.Bu sayede oyuncuların parası ödendi.Eminim Meira olsa da Uefa'dan elenilirdi.Çünkü takım halinde kondisyon yetmiyordu.Meira ise sene boyunca birçok maçta bizi yaktığı için iyi ki gitmiş diyorum.Şimdi de Zenit'i yakıyor deniyor.

Yönetimin eleştirilecek tarafları tabiki var.Ancak ne kadar büyük sorumluluk altında olduklarını unutmayalım.Galatasaray'ı yönetmek o kadar kolay bir şey değil.En azından transferlerle vizyonumuzu değiştirdiler.Siz şuan transferler konusunda o isimleri konuşabiliyorsanız bunu önceki yönetim yapmadı.Eleştiri tamam ama emekleri göz ardı etmeden...

yönetimin emeklerini asla gözardı etmiyorum

hatta bugün sırf teknik direktör secimnde bile Galatasaray farkındalığını ve bu hazzı bana yasatan bu yönetimdir.

Hee basarılı olur olmaz orası tartısılır ama galatasaray vizyonunu ve büyüklüğünü bir kere daha yaşamışızdır.

eğer yönetimi eleştireceksek en başta amatör branşlarda yaşananlardan ötürü eleştirmeliyiz.futbolda transferse adamlar yapıyolar.özhan başkan ne yaptı,ribery olayı unutuldumu.bence yönetim iyidir.adnan sezgin gönderilmelidir o ayrı konu.

alp yalman,faruk süren vs bunlarda gs lisesi mezunu değiller.herşeyi tartıldık şimdide sıra liseyemi geldi.

gercekten bilmiyorum ama galiba taraftar strese girmiş diger takımların transferlerini görünce

o yuzden yönetime ufak bir tepki olustu yavas davranmalarından ama eminim ki 2 isim geldiginde buralar yine güllük gülistanlık olacak

Bu yönetim ya işi bilmiyor ya da şaka yapıyor. Fıstık gibi kadro kurarlar giderler futbol'dan anlamayanları getirirler... Fıstık gibi t.d getirirler bu seferde kadro kurmazlar heyy Allah'ım ya. Yabancı stoper alınmazsa o yönetime yazıklar olsun derim ben.

kadro aynı kadro renktaş meira ve de santcis gitti o kadar yerine 3 tane adam alındı,eleştiri yaparken biraz düşün olur mu?

Üst Alt