Adnan Polat Barış'ı Sildi...


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün akşam Telegol'de açıkladılar Başkan Polat Futbol şube sorumlusu Murat Yalçındağ'a Pazartesi günü Barış'a söyle eşyalarını toplasın ve Florya'yı terk etsin demiş ne derece doğru bilemem
 
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...Meger tum bu olanlarin sorumlusu Barismis..Nihayet cozum bulundu. Artik guzel gunler gorecegiz arkadaslar. Cok sukur.
 
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...komedi barışı silse ne olacak bay polat keza silmesi gereken o kadar cok oyuncu varki hepsini silse takımda topu topu 2-3 oyuncu kalır..
 
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...Sezon sonu sözleşmesi biten oyuncuyu silmek kolay.. Demedi demeyin bu is barışla kalır.. sezon sonu kewell neill da bitti sozlesme nasilsa diye yollanır ohhh alın size operasyon ;)
 
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...Ayrıca su olay bile baskanın ne kadar basiretsiz olduğunu göstermektedir.. Barış kötü eyvallah da bı hakan baltayı bı zapatayı falan napcaz?? Sanki is bı barışla bitiyo.. O kadr cok eksik nokta var ki neresini tutsan elinde kaliyo takımın..
 
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...Yazıklar olsun yine taraftarı aptal yerine koyuyor Adnan Polat sözleşmesi 2 ay sonra bitecek futbolocuyu göndererek taraftarı kandırdığını sanıyor ama çok yanılıyor!
 
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...suç barışın değil ki zaten..yekra varken barışı oyuna sokan zihnyetin problemi.culio yu kart korkusundan takıma almayan zihniyetin problemi.stancu çıktığında culio çağlar yerine yekta girse bu orta saha son 20 dk bu hale gelir miydi?
 
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...Bütün suç sezon sonu sözleşmesi bitecek olan barışınmış.. h.balta? Ayhan? Mustafa ?
 
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...Basında gizli bir elin Hakan Baltayı fena halde kolladığını düşünüyorum. Şansal çıkar Hakanı över Rıdvan över Telegolde konuşulmasını geç ismi telaffuz edilmez... Sanırım illumunati cemaatine filan üye
 
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...Bu bir başlangıç olacaksa eğer güzel ama Barışla sınırlıysa yazık adama
 
Cevap: Adnan Polat Barış'ı Sildi...Adnan Polat´in bilinen politik hamleleri. Hep kendine zaman yaratmaya yönelik hamleler. Bugün Baris yollanir, Fenerbahce macindan sonra Hagi yollanir, hep gazimizi aldigini düsünür. Radikal karar dedigin böyle mi olur? Baris´i yollayana kadar 1000 kere Sarp´i, Ayhan´i, Balta´yi, Aydin´i, Serkan´i yollamasi gerekir. Galatasaray´i düsünen yok. Hep kendini kurtarmaya yönelik kararlar. Biktik artik senden Adnan Polat
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt