Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"


020420111042441651959.jpgGalatasaray Kulübü Başkanı Adnan Polat, Galatasaray'a hizmet etmenin kendisi için her zaman büyük bir onur olduğunu belirterek, ''Aklım, gönlüm ve vicdanım rahat olarak, yaptıklarımın ve karşı karşıya kaldıklarımın değerlendirmesini tarihe bırakmayı tercih ediyorum'' dedi.Sarı-kırmızılı kulübün aylık resmi yayın organı Galatasaray Dergisi'nin nisan sayısındaki başyazısında camiaya seslenen Adnan Polat, Galatasaray'ın, yaşamına bugüne kadar yön vermiş, kendisi için bir hayat tarzı ve öğündüğü, gurur duyduğu en önemli parçası olduğunu vurgulayarak, şunları kaydetti:''Galatasaray'a hizmet etmek ise benim için her zaman büyük bir onur olmuştur. 10 yıllık bir aradan sonra 2006 yılından bu yana geçen süre içerisinde arkadaşlarımla birlikte Galatasaray'a verdiğimiz hizmetin, gerçekleştirdiğimiz çalışmaların değerini, önemini Galatasaraylıların takdir edeceklerine olan inancım hiç değişmemiştir. Kulübünü karşılıksız seven, sade Galatasaraylıların, Galatasaray'a özgü o hassas sağduyularıyla yaşananları değerlendirdiklerinden de kuşkum yoktur.''Adnan Polat, kulübün mali kongresinde yaşananlara da değindiği yazısında, ''Geçtiğimiz ay gerçekleştirdiğimiz Olağan Genel Kurul'da yaşanan bazı manzaralar, maalesef Galatasarayımızda ilk kez yaşanmıştır. Bunun geleneğimizde ve kültürümüzde yeri yoktur. Bir daha yaşanmaması için ne gerekiyorsa yapılmalıdır'' ifadelerini kullandı.Son 3 yılında Galatasaray'a başkan olarak hizmet etmenin onurunu yaşadığını anlatan Adnan Polat, ''Aklım, gönlüm ve vicdanım rahat olarak, yaptıklarımın ve karşı karşıya kaldıklarımın değerlendirmesini tarihe bırakmayı tercih ediyorum. Ancak belirtmek isterim ki, sadece Galatasaray'ın gücü, ortak aklı ve Galatasaray demokrasisi, Galatasaray'ın gelecekteki yolunu çizecektir. Tüm Galatasaraylıları sevgi ve dostlukla selamlıyorum'' diyerek yazısını sonlandırdı.GSC Haber
 
Cevap: Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"Evet tarih bu sezonu hep yazacak Adnan Polat. Tesekkür de etmiyorum, kusura bakma
 
Cevap: Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"Demek ki bırakıyor.Yönetim kurulu kadron biraz daha adam gibi olsa,sadece maddi konulara değil biraz da futbol takımına eğilsen belki şu anda hala sana büyük başkan deniyor olacaktı,ama öyle hatalar yaptın ki tarih bile senin başarısız olduğu gerçeğini değiştirmeyecek.
 
Cevap: Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"Gerçekten yaptıkları iyilikleri tarih geçince daha iyi anlayacağız. Tıpkı Faruk Süren döneminde Uefa sarhoşu ve 4 sene şampiyonluğun olduğu dönemde yapılan büyük yanlışları sonradan farkettiğimiz gibi. Adnan Polat ekonomideki başarısını keşke spora yansıtabilseydi.Güle güle başkan..
 
Cevap: Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"Gerçekten yaptıkları iyilikleri tarih geçince daha iyi anlayacağız. Tıpkı Faruk Süren döneminde Uefa sarhoşu ve 4 sene şampiyonluğun olduğu dönemde yapılan büyük yanlışları sonradan farkettiğimiz gibi. Adnan Polat ekonomideki başarısını keşke spora yansıtabilseydi.Güle güle başkan..Ekonomideki basarisi nedir? 500 Milyon TL borc mu? Tutturmuslar bi stat bilmem ne diye. Adnan Polat´in basarisini göremiyorum
 
Cevap: Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"Gerçekten yaptıkları iyilikleri tarih geçince daha iyi anlayacağız. Tıpkı Faruk Süren döneminde Uefa sarhoşu ve 4 sene şampiyonluğun olduğu dönemde yapılan büyük yanlışları sonradan farkettiğimiz gibi. Adnan Polat ekonomideki başarısını keşke spora yansıtabilseydi.Güle güle başkan..Yaptığı bir projeyi söylermisin ama kendi yaptığı? Galatasaraya 3 senede ne verdi bunları söylermisin?
 
Cevap: Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"Güle güue baskan, hersey icin tesekkürler.Burda dalga gecercesine yorum yazanlari da kiniyorum, adam gitti, hic degilse simdi biraz adam gibi seyler yazin. Yada hicbirsey yazmayin.
 
Cevap: Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"Ekonomideki basarisi nedir? 500 Milyon TL borc mu? Tutturmuslar bi stat bilmem ne diye. Adnan Polat´in basarisini göremiyorum

Riva'nın inşaat ruhsatı yoktu ve arsa ipotekliydi Vakıf Bank tarafından. Rakamı net hatırlamıyorum 80-100 milyon gibi birşeydi. O ipotek kaldırıldı, inşaat ruhsatı alındı. Ki bunlar hep bürokratik, zor işlemlerdir. Diğer türlü sadece tarla değeri vardı. Ki o bile ipotekliydi. Bir örnek.
 
Cevap: Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"Riva'nın inşaat ruhsatı yoktu ve arsa ipotekliydi Vakıf Bank tarafından. Rakamı net hatırlamıyorum 80-100 milyon gibi birşeydi. O ipotek kaldırıldı, inşaat ruhsatı alındı. Ki bunlar hep bürokratik, zor işlemlerdir. Diğer türlü sadece tarla değeri vardı. Ki o bile ipotekliydi. Bir örnek.ya zaten o kadar sponsor geliri geldi stad dan bu paraları birleşme,riva ve oyuncu transferlerinde kullanıldı..Bu belli bişey..
 
Üst Alt