Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"

Cevap: Adnan Polat: "Değerlendirmeyi tarihe bırakıyorum"

Riva'nın inşaat ruhsatı yoktu ve arsa ipotekliydi Vakıf Bank tarafından. Rakamı net hatırlamıyorum 80-100 milyon gibi birşeydi. O ipotek kaldırıldı, inşaat ruhsatı alındı. Ki bunlar hep bürokratik, zor işlemlerdir. Diğer türlü sadece tarla değeri vardı. Ki o bile ipotekliydi. Bir örnek.

Bi zahmet o kadarini da basarsin artik. Ama yaptim dedigi projelerin cogu baslamisti zaten. Adnan Polat´in projeleri degildi bunlar. Adnan Polat´in gelistirdigi bir proje yok geldiginden beri. Ee yani baslayan projeleri de bitirsin artik. Ama basariliyim demesi icin yeterli degil. Buun disinda Adnan Polat´a olan tepki bu projeler yüzünden de degil aslinda, %30´u sportif basari diyelim, %70´i de Galatasaray durusuyla ilgili sikintilar. Adnan Polat döneminde ciddiye alinmayan bir camia olduk, alay edilen bir camia olduk, hakaret edilen bir camia olduk. Adnan Polat bu yüzden kaybetti ve indirildi.

ya zaten o kadar sponsor geliri geldi stad dan bu paraları birleşme,riva ve oyuncu transferlerinde kullanıldı..Bu belli bişey..

Birleşme tek başına çok büyük bir olay. Riva öyle. Stad öyle. Tabii stadı sadece bu yönetimin başarısı gibi gösteremeyiz ama üç projede öyle ya da böyle çok önemli.

Rivaymış, birleşmeymiş, statmış vs.. Bunlar hikaye koca çınarı şamar oğlanı yaptı bu adam. Basın ezdi, hükümet ezdi, diğer kulüp başkanları ezdi, federasyon ezdi, hakemler ezdi vs...

Bi zahmet o kadarini da basarsin artik. Ama yaptim dedigi projelerin cogu baslamisti zaten. Adnan Polat´in projeleri degildi bunlar. Adnan Polat´in gelistirdigi bir proje yok geldiginden beri. Ee yani baslayan projeleri de bitirsin artik. Ama basariliyim demesi icin yeterli degil. Buun disinda Adnan Polat´a olan tepki bu projeler yüzünden de degil aslinda, %30´u sportif basari diyelim, %70´i de Galatasaray durusuyla ilgili sikintilar. Adnan Polat döneminde ciddiye alinmayan bir camia olduk, alay edilen bir camia olduk, hakaret edilen bir camia olduk. Adnan Polat bu yüzden kaybetti ve indirildi.

Riva projesi bu yönetimin eseri. Özhan Canaydın döneminde satılıyordu yanlış hatırlamıyorsam kuruldan izin çıkmadı. 80 milyon dolar gibi bir paraya.

Şirket birleştirilmesi var. Her yıl baya zarar ediliyordu ondan kurtulduk.

Sponsor, GS store gelirleri arttı. Önemsiz birşey gibi bakmayın, UEFA kupasından bile para kazanamamış bir takımın taraftarlarıyız. Stad öyle ya da böyle bitti. Fenerbahçe'nin ekonomik olarak önde olmasının iki sebebidir bunlar. Satışlar ve stad...

Ben zaten gitmesini istiyorum, gidecek vs. Sadece her zaman insanların haklarını vermekten yanayım. Yoksa sözlerini tutmadı, asla düzgün bir duruş sergileyemedi insanları kullandı, onu bile beceremedi vs. Bunlar ayrı.

başkan nasıl olmamalının canlı örneğiydin, belki daha sonra başkan vasıflarını öğrenip tekrardan başkan olursun ve kulübümüzü daha iyi savunur yönetirsin...

Yok gitmesini istemenizin sebebi duruşmuş bla bla bla.Futbolda başarı olsaydı,duruş falan dinlemezdiniz.Kandırmayın kendinizi.Maddi anlamda devrim yaşatan adamı sırf futbolda başarılı olamadığı için gitmesini istiyorsunuz.Şaşırmıyorum zaten.Çoğunuz başkanlıktan anladığı futbol,maçlardan anladığı hakemi almışlar üzerine kurulu.Sırf cebinde parası olduğu için bir adam bu kadar savunulmaz ki.Önemli olan birazda vizyon,değerleri...Yok paran varsa gel kurtar takımı.Böyle ucuz bir görüş olmaz ki.Sizin bu görüşleriniz yüzünden Demirören'in Bjk'sine adım adım göz göre göre yürüyoruz.Sonumuz hayırlı olsun.

Gelirlerimiz arttı doğrudur.Ama giderlerimiz de arttı.Kısacası yaptığı bi halta yaramadı.Sadece tazminatlara eşşek yüküyle para verilmiş.

Yok gitmesini istemenizin sebebi duruşmuş bla bla bla.Futbolda başarı olsaydı,duruş falan dinlemezdiniz.Kandırmayın kendinizi.Maddi anlamda devrim yaşatan adamı sırf futbolda başarılı olamadığı için gitmesini istiyorsunuz.Şaşırmıyorum zaten.Çoğunuz başkanlıktan anladığı futbol,maçlardan anladığı hakemi almışlar üzerine kurulu.Sırf cebinde parası olduğu için bir adam bu kadar savunulmaz ki.Önemli olan birazda vizyon,değerleri...Yok paran varsa gel kurtar takımı.Böyle ucuz bir görüş olmaz ki.Sizin bu görüşleriniz yüzünden Demirören'in Bjk'sine adım adım göz göre göre yürüyoruz.Sonumuz hayırlı olsun.

güzel şeyler yazıyosunda polatın zamanında bu kulübe bi tecavüz etmedikleri kaldı kalkıpta gıkını çıkarmadı senin başkanlık anlayışın buysa dicek bişey yok ben adım kadar eminim vaktini gerçek anlamıyla futbola ayırsa emin ol bu takım düzelir ama polatın gönderilmesinin ardında koskoca camianın küçülmesine ve ezilmesine göz yumması olmuştur DİKKATİNE!!

Yanlış anlama Adnan Polat ama tarih öyle herkesi yazmaz. Galatasaray'lıyım demekle de "gerçek Galatasaray"lı olunmaz.

002.jpg

güzel şeyler yazıyosunda polatın zamanında bu kulübe bi tecavüz etmedikleri kaldı kalkıpta gıkını çıkarmadı senin başkanlık anlayışın buysa dicek bişey yok ben adım kadar eminim vaktini gerçek anlamıyla futbola ayırsa emin ol bu takım düzelir ama polatın gönderilmesinin ardında koskoca camianın küçülmesine ve ezilmesine göz yumması olmuştur DİKKATİNE!!

Camia'nın küçüldüğü falan yok,maddi anlamda yaşattıkları sayesinde gelecek günler bizimdi.Futbolda başarı kaçınılmazdı.Sabretmeyi bilemediniz.Sırf futbolda başarı gelmediği için duruş,yok küçülme bahanelerini öne attınız.Gitmesi için zemin hazırlandı sadece.Sizde bunlara arka çıktınız.

Hepinize cevap atamayabilirim.O kadar kalabalık değiliz maalesef benim gibi düşünenler olarak.

dusene degil dusurene sahip cikkmak enteresan bir olay

bugun gelecek baskanin parasina vizyonuna falan laf ediyorsaniz o bile bu adam yuzunden

riva falanda allahin lutfu 3. kopru olmasa bir cacik olmazdi

onuda bu adama mal etmeyin

kimse ugrasmiyirdu orayla cunku fazla degeri yoktu

degerlenince tabiiki kim olsa ugrasirdi

kullanim satis hakkinida canaydin almisti yada oylamisti kongreden 3. kopru muhabbeti ciktiginda

umutsuzlugunuzun sebebine saygi duymaya devam edin siz

adam gider ayak yalanini atti

biz sise atmaya

itiraz etmicez dedi

iki gun aonra tahkim red etmis itirazi

bu adamin sopayla gonderilmesi gerekiyordu

oylede gitti

Şirketlerin birleşmesi çok önemli bir olaydı yaptı..

Riva Arazisini yaklaşık 100 milyon dolara satacakken Rahmetli Özhan Canaydın'a dur dedi burası çok daha değerlenecek şuanda ki değeri 300 milyon dolar civarlarında,kulüp sponsor bulamazken kendine çok akıllı sponsorluk anlaşmaları imzalayıp kulübe nefes aldırdı,futbolcu borçları yıllar sonra düzenli ödenmeye başladı,adam akıllı transferi onla gördük yıllar sonra,ama olmadı beyler bence tek hatası bazı adamlara inanılmaz güvenmesiydi..

Misal Adnan Sezgin

Yani bir kaç hata herşeyi berbat etti..

E hadi secim tarihini belirlerde millet rahatlasin, böyle yazi yazmaya felan gerek yok.

Polat idari olarak çok hata yaptı, evet, ama mali yönden bir düzeye getirdi, kimse bunun aksini söyleyemez, bu şekilde gitmemesi gerekirdi.Şimdi "Ünal Aysal 100 milyonla geliyor" diye başlıkları görüyorum gazete de asıl bu çok korkutucu.

Dip Not:Adnan Polatı en çok eleştirenlerdenim.

Adnan Polat'in Ütopya'da kaldigini ve oradan bizim Foruma yazdigini hic bilmiyordum, neden bana söylemediniz arkadaslar????

Üst Alt