Adnan Polat Divan Kurulu Toplantısında konuştu - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Divan Kurulu Toplantısında konuştu

Cevap: Adnan Polat Divan Kurulu Toplantısında konuştu

Apt ile G.saray ı aynı kefeye koyanın özel isim olan GALATASARAY İLE Cins isim olan APARTMAN ın (bide dil bilgisi dersi veriyoz hey ALLAHIM ) aynı türden olduğunu iddia edenlerin bide yüzü kızarmadan ezberlediği iki satır cümleyle başkalarını cehaletle suçlayanların hastasıyım :)) ibretlik adamlar var burda hani derler ya bakında ibret alın :) Oray Us kardeşim bilgi birikimi iki tane kelimeyi ezberlemekten ibaret sananları çok ciddiye alma muhtemelen dediğim gibi bir durumdadır reel hayatında ki ezilmişlik duygusunun ibretlik yansımalarıdır bu yazılar.. :) Cahille Sohbeti Kestim DOST .. DOST...

Yazdıkça cahilliğini biraz daha fazla belli ediyorsun. Öncelikle kısaltmanın akademik anlamından bahsedeyim.

Kısaltma; bir kelime, terim veya özel adın, içerdiği harflerden biri veya birkaçı ile daha kısa olarak ifade edilmesi ve simgeleştirilmesidir. Yani okuduğunu anlayabiliyorsan kısaltma yapılabilmesi için cins isim veya özel isim şartı yok.

Sonuç olarak G.Saray yazımı dilbilgisi kuralına göre doğru bir yazımdır. Beni en çok zorlayan şey, senin seviyene inip, sana bir şey anlatmaya ve göstermeye çalışmak. Çünkü önceden de bahsettiğim gibi anlatılanlar karşıdakinin anladığı ile sınırlıdır. Ön sıra mevzusuna gelince, kongrede ön sırada oturanların çoğu Polat'ın destekleyicileriydi. Kozak,Kıraç gibi azınlıktaki Polat karşıtları yaşları nedeniyle ön sırada oturuyorlardı. Daha çok genç üyeler arka kısımda oturmuşlardı.

İdari ibra sırasında öndeki gruptan çok az kişi el kaldırarak idari yönden Polat ve yönetimi ibra etmedi. Savunduğun herşey dibi delik kova misali aktı gitti. Ama ben o kovayı tamir ettim. Bir daha akmayacak. Ama tarştışma üslübundaki kalitesizliğe ben bile bişey yapamam.

O kongreyi utanç verici bulanlar, Galatasaray kültüründen uzak ve seviyeli protestonun demokrasinin en temel parçası olduğundan bihaber olan kişilerdir. Ön sıradan bahsedecek olursak onlar sırf sessiz kalmadılar, onlar polat'ın yönetiminden memnun olanlardı ki yönetimi mali ve idari yöneden ibra ettiler. Polat'ı savunan kişi asla Galatasaraylı olamaz. Çünkü stad açılışında taraftara sırtını dönen bir başkan asla Galatasaray başkanı olamaz. Sportif anlamda çöküşten bahsetmiyorum bile. Biraz tarihi incelersen dünya'nın gidişatına yön veren bütün kongreler tartışma,heyecan,protesto içinde geçmiştir. Medeni olmak yanlışa,doğru demekle olmaz. Yanlışa isyan etmekle olur. Kongrede protesto,isyan oldu diye bunu utanç verici bulanlar Gerçek Galatasaraylı asla olamazlar.

Stad açılışından sonraki yorumlarıma bakma imkanın varsa Polat'ı yerin dibine soktuğumu açıkça görebilirsin. Hiç bir şekilde kendisine destek verdiğim falan yok. Ama genç tayfanın toplanıp "o şekilde" protesto etmesini ben Galatasaray kongresine yakıştıramıyorum, sen yakıştırırsın olabilir sana kalmış bir şey. Ön sıradaki insanlar kesinlikle Polat destekçisi değildi. Camianın ileri gelenlerinin hangisinin Polat'ı desteklediğini gördün? Ayrıca tekrar izle de gör bakalım ön sıradan ibra eden kaç kişi var? Sen yapılanı tasvip etmemeyi Polat'ı desteklemek olarak anlıyorsan kendi problemin. Ayrıca hala Polat'ı destekleyen kimseler de olabilir, onların Galatasaray'lılığı da kimseyi ilgilendirmez. Sonuçta Adnan Polat en çok oyu alarak seçilen, tüm camiayı ve taraftarı da arkasına alıp başkan olmuş bir şahıs. Hala şu Galatasaray'lıdır, bu değildir yorumlarına da devam edersen modlara danışmayı düşünüyorum. Yaşınıza göre davranın biraz, seviyeyi daha fazla düşürmeyin. Bu üslubunuzla kalitesizlikten bahsetmeniz de çok ironik gerçekten. :) Ali kardeşim sen de cevap verme boşver en iyi Galatasaray'lı kendisi, ayrıca dilbilgisi ve münazara uzmanı. :)

Stad açılışından sonraki yorumlarıma bakma imkanın varsa Polat'ı yerin dibine soktuğumu açıkça görebilirsin. Hiç bir şekilde kendisine destek verdiğim falan yok. Ama genç tayfanın toplanıp "o şekilde" protesto etmesini ben Galatasaray kongresine yakıştıramıyorum, sen yakıştırırsın olabilir sana kalmış bir şey. Ön sıradaki insanlar kesinlikle Polat destekçisi değildi. Camianın ileri gelenlerinin hangisinin Polat'ı desteklediğini gördün? Ayrıca tekrar izle de gör bakalım ön sıradan ibra eden kaç kişi var? Sen yapılanı tasvip etmemeyi Polat'ı desteklemek olarak anlıyorsan kendi problemin. Ayrıca hala Polat'ı destekleyen kimseler de olabilir, onların Galatasaray'lılığı da kimseyi ilgilendirmez. Sonuçta Adnan Polat en çok oyu alarak seçilen, tüm camiayı ve taraftarı da arkasına alıp başkan olmuş bir şahıs. Hala şu Galatasaray'lıdır, bu değildir yorumlarına da devam edersen modlara danışmayı düşünüyorum. Yaşınıza göre davranın biraz, seviyeyi daha fazla düşürmeyin. Bu üslubunuzla kalitesizlikten bahsetmeniz de çok ironik gerçekten. :) Ali kardeşim sen de cevap verme boşver en iyi Galatasaray'lı kendisi, ayrıca dilbilgisi ve münazara uzmanı. :)

Gerçekten sıkıldım. Genel olarak söylüyorum Polat'ı şu durumlara rağmen savunan Galatasaray'lıyım diye dolaşmasın. Her sözü yalan, her sözü masal olan bir insana yeteri kadar şans verildi. Bu şansı iyi kullanamadı ve kongre tarafından dışlandı. Ben diğer mesajlarımla diyeceğimi dedim. Kimin ne sonuç çıkardığı beni ilgilendirmez. Ama kendi fikrimi söylüyorum diye "kalitesizlik yakıştırması" tamamen dejenere bir yaklaşım. Ayrıca benim diğer kişilerle olan ikili dialogum sizi hangi açından ilgilendiyor çok merak ediyorum. Bir fikriniz varsa paylaşın, yoksa sizle alakası olmayan başka mesajlar üzerinden tartışma yaratmayın.

Gerçekten sıkıldım. Genel olarak söylüyorum Polat'ı şu durumlara rağmen savunan Galatasaray'lıyım diye dolaşmasın. Her sözü yalan, her sözü masal olan bir insana yeteri kadar şans verildi. Bu şansı iyi kullanamadı ve kongre tarafından dışlandı. Ben diğer mesajlarımla diyeceğimi dedim. Kimin ne sonuç çıkardığı beni ilgilendirmez. Ama kendi fikrimi söylüyorum diye "kalitesizlik yakıştırması" tamamen dejenere bir yaklaşım. Ayrıca benim diğer kişilerle olan ikili dialogum sizi hangi açından ilgilendiyor çok merak ediyorum. Bir fikriniz varsa paylaşın, yoksa sizle alakası olmayan başka mesajlar üzerinden tartışma yaratmayın.

Ben de ısrarla forumdakiler dahil hiç kimsenin Galatasaray'lılığı sizi ilgilendirmez diyorum. Burada biz de kendi fikrimizi belirtiyoruz ama sizin beğenmediğiniz fikirlere yaklaşımınızda problem var. Genel üslubunuzun nasıl olduğunu bildiğimden çok fazla şaşırmadım ancak benle ilgili olunca cevap vermeden duramadım haliyle. Bu nedenle gerekirse ceza da alırım hiç problem değil. Kimin tartışma yaratmaya meraklı olduğunu konuşmayı okuyan zaten anlar. Deminki mesajda da Ali kardeşim benim adıma bir mesaj yazmış, o nedenle olaya dahil oldum, yoksa emin olun sizinle laf yarıştırmaya hiç niyetim yok. Konuyu daha fazla uzatmıyorum, siz de diyeceğinizi demişsiniz madem daha da bana hitaben cevap yazmazsanız sevinirim, uzatma niyetinde iseniz en azından son mesajınızdaki üslubu korumanızı öneririm.

Üst Alt