Adnan Polat: "Fener'i yeneceğiz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "Fener'i yeneceğiz"

Polat: Fener'i yeneceğiz

G.saray Başkanı Adnan Polat dün takımla bir süre toplantı yaptı. Polat, 17.00'deki idman öncesinde takımla 15 dakikalık bir görüşmede bulundu. Oyunculara sert uyarılarda bulunan Başkan Adnan Polat, genel eleştirilerini kızgınca dile getirdi.

POLAT ardından Hagi ile görüştü. Yönetim kurulu toplantısında 45 dakikalık zirve yapıldı. Rumen hocaya görevinin başında olduğu belirtildi ve 'Lig sonunda bizi 4. yap Avrupa'ya götür' denildi.

BASINA açıklama yapıldıktan sonra ise Polat, Arda ile Barış'ı kulübe geri çağırdı. Başkan özellikle Kaptan Arda'yı takımı toparlaması için uyardı, çeşitli talimatlar verdi.

Cevap: Adnan Polat: Fener' i yeneceğiz. (Akşam Spor)

Başlığa bak içerikle hizaya gel. "f" harfi yok ya haberde ama başlık efsane.

Aziz yıldırım vol2.

Şu 3 bucuk senede polattan başka takımdan gitmeyen bi ayhan bi arda bide kendisi var heralde..

Fenerbahçe'ye 5 tane atsan ne olacak? Başarılı mı sayacaksın kendini? Yahu banane Fenerbahçe galibiyetinden? Sen takımı şampiyonluk yarışında tutamadın, Avrupa'dan elendin, seneye gidemeyeceksin bunları konuş.

Polat başkan diyor ki; "G.Saray' da hedefler bitmez"...(Kesin bizle kafa buluyor artık, buna kesin inanıyorum) "Rahat bırakmadılar ki çalışalım" diyor...(Gerçekten ya; başkan haklı bence!! Ne bu kardeşim protesto falan!! Ne var yani 11 mağlubiyetle tarihe geçmişizsek, yönetim parçalanmışsa ne var ki bunda, avrupada esamen okunmuyorsa ee ne yapalım, lig' de hedef 10. luk' dan aşağı inmek olmuşsa..Ne var ki bunda abartacak; haklısın Başkan özür dileriz..!)

Cevap: Adnan Polat: "Fener'i yeneceğiz"

kaç kaç yeneceğiz başkan? golleri kim atacak, üst biter mi?

ben kahveye bile gidip izlemem artık... Allah stada gidenlere sabır versin...

ya arkadas git işte artık neyine cırpınıyosun.. seneye secimde sanki kazanabilceksin.. bu sezon herseyi kaybetmişsin sneye yarım sezonda samp. olup avrupaya gidemicegine gore.. bırak git..

Koltuğunu korumak için yapılan kurnazca açıklamalar. Biz de yuttuk.

Taraftarın can evi o çünkü Fener dersen akan sular durur,yeneriz dersen hobaa derler..

Fener evire çevire yener bizi her maçlarını izliyorum taş gibi takım adamlar,kimseyi kandırmaya beklentiye sokmaya gerek yok bizim takım daha Antep savunmasını açamıyor..

bu ruhsuzlarlamı yeneceğiz feneri başkan.hagi zaten çıkartır savunma ağırlıklı saçma sapan bir kadro artı hakan balta diayı yüz kere kaçırır.

Üst Alt