Adnan Polat: "Hazine gibi kulüp bırakıyorum" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "Hazine gibi kulüp bırakıyorum"

Cevap: Adnan Polat: "Hazine gibi kulüp bırakıyorum"

Bukadar da kendini ön plana atilmaz be. Gerets'in son sezonunda demisti zaten; burada kendini ön plana atan yöneticiler var. Polat'i kastetmisti herhalde. Simdi de kendi yönetimi icinde bunlari yapanlar oldu, en büyük darbe'yi buradan yedi. Neyi ekersen onu bicersin Baskan'im.

Arkadaşlar ok sportif olarak felçli bırakıyor ama cidden maddi olarak önü açılmış bir kulübümüz var ve sadece ciddi bir yönetimin tecrübesi ile yönetilmeye ihtiyacı olacak

Bize hazine gibi bir klüp bırakan kişi

ali-sami-yen-29813_501%2Bkopya.jpg

dir.

Geri kalan her başkan hazine gibi bir klüp devralmıştır.

[video=youtube;Ewm-Q70_ZSk]https://www.youtube.com/watch?v=Ewm-Q70_ZSk&feature=grec_index[/video]

Baska söze gerek var mi?

Hazinen süper Başkan..

3 sene senin pisliklerini temizlemekle uğraşacağız..

Özellikle kulübe yeni gelecek yönetime +80 milyon dolar harcatacaksın bir çırpıda,sırf yanlış transfer politikan için!

beyler 3 transferle bu hava dağılır... beşiktaşa bakın.. bence biraz sakin olun...puan durumuna göre değil kurumsal yapı olarak değerlendirin...

[video=youtube;Ewm-Q70_ZSk]https://www.youtube.com/watch?v=Ewm-Q70_ZSk&feature=grec_index[/video]

Baska söze gerek var mi?

Az söylemiş bence. Adnan Polat'ın sürekli FB'yi geçeceğiz onları geçmeliyiz laflarını da söyleseydi çok güzel olurdu. Her katıldığı programda FB ile alakalı bu tarz sözler söylüyordu.

hep ayni seyler söylüyor adnan polat enkaz biraktin adnan polat biz farkli dünyalarda yasiyoruz galiba.

Bugün Divan Kurulunu' da eleştirmiş...Çamur atmadığı kimse kalmadı, onlarıda muhalefet yaptı ya!

Yine toplantı gündeminde yer alan Divan Kurulu iç yönetmeliği taslağının görüşülmesi hakkında ise Polat, ''Divanın iç tüzüğünü yönetim kurulu onaylar ve hazırlar. Yapılması gereken Divan Kurulu'nun hazırladığı taslağı bizlerle istişare edip, sonra görüşe sunması gerekirdi. Burada yönetim by-pas ediliyor. Bunu doğru bulmuyorum'' ifadesini kullandı.

Polat, ayrıca, Divan Kurulu'nu hep Galatasaray'ın en önemli tavsiye organı olarak gördüklerine dikkati çekerek, ''Ama burada danışmadan daha çok muhalefet ve eleştiri grubu gördük. Böyle bir ortama başkanın yol vermesi de gerçekleşmesinin nedeni. 30 yıldır Galatasaray'ın içindeyim, bugüne kadar böyle bir Divan Kurulu Raporu da görmemiştim. Bizi eleştirenlerin metinleri yer alıyor. Şahsen benim Divan Kurulu'ndan beklentim bunlar değildir'' diye konuştu.

Divan Kurulu Başkanı İrfan Aktar ise Adnan Polat'a, ''Divan bağımsızdır. Görevleri içinde her konuyu takip etmek, genel kurul adına izlemek vardır. Bu görevi lütfen muhalefet olarak almayın. Bu bizim normal görevimiz. Yapmamız gereken bir şey'' sözleriyle karşılık verdi.

Bu adam bildiğin paragözün önde gideni. Maddi olarak düzeltmiş, şirketleri birleştirmiş falan. Ulan camia çöktü, heryerde bir kaos ortamı var şuan. Taraftar bitmiş, kulübün imajı ayaklar altında.

Gider ayak dayak istiyor.

İşin ilginci forumda başkan kim olsun diye anket düzenleniyor 96 kişi Adnan Polat demiş..Millet farkında değil mi 14 .sıradayız..Küme düşme hattındayız..Ya da içimize sızan fenerlisi becekelisi veriyor herhalde bu oyları

İşin ilginci forumda başkan kim olsun diye anket düzenleniyor 96 kişi Adnan Polat demiş..Millet farkında değil mi 14 .sıradayız..Küme düşme hattındayız..Ya da içimize sızan fenerlisi becekelisi veriyor herhalde bu oyları

o 96 kisi ayri ayri 96 kisi degil bence

Üst Alt