Adnan Polat İhraç mı Ediliyor? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat İhraç mı Ediliyor?

Cevap: Adnan Polat İhraç mı Ediliyor?

Bu adamın geçen gün yaptığı açıkalamaların tek amacı vardı seçim sonrası muhtemel AKP hükümetine yaranıp ben sizin için mağdur oldum, ben sizin dostunuzum, bana şu enerji ihalelerinden bir kaçını verirseniz mağduriyetimi hafifletirsiniz yolunu yapmaktır. (Bu davranış karşısında ÜNAL AYSAL ın, Galatasaray ın düşmanı Galatasaraylılar dır sözünü hatırlatıyorum.Kişisel menfaati uğruna CAMİAMIZI satan herkes düşmandır.)

defolup gitsin akp den milletvekili olur kesin yada fb ye üye olur,tarihte hasan sabbah diye isyancı vardı gençleri bayıltıp güzel yerlere götürüp seni cennete getirdim diye kandırıp kendini peygamber ilan etmişti adnan polat ta onun kadar yalancı

Kesinlikle ihraç edilmeli. Brütüs senmişsin Polat. Hepimizi yıktın. Pişman ettin bizleri. Helvacı bile senin kadar olmadı. Lanet olsun

defolup gitsin akp den milletvekili olur kesin yada fb ye üye olur,tarihte hasan sabbah diye isyancı vardı gençleri bayıltıp güzel yerlere götürüp seni cennete getirdim diye kandırıp kendini peygamber ilan etmişti adnan polat ta onun kadar yalancı

Daha neler duyucaz:D Mal-ı İnsan

e yuh artık biraz insaf adam ne yaptıki böyle diyosunuz kulübü soymadı iflas ettirmedi kulüp için elinden geleni yaptı bu sene başarısızdı ama son sene futbolda başarısız olduğumuz için adamı hain ilan ettiniz

yasin 15 oldugu belli yazidan

arkladasim Galatasaray 14 yil Sampiyonluk yasamadi amma hic bir baskan bu kadar rezil olmadi

ayrica basarisilik oldu diye bende Adnan POlata nefret oyanmadi

15 ocakta yaptiklari ile bu nefret asladi ve daha sorasi malum

İhraç edilmesini istemem saat 20:45 olayını aklınıza getirin, kızdığım şuydu A.Yıldırım karşısında vücut dili olarak çok silik duruyordu.

Kendisine Yakisanda budur umarim artik forumlardaki basliklarda ihrac edilir Futbol genel Konularina ... Bu zatin ismini Galatasaryimizla yan yana anmak zaten insanin icerisini acilarla dolduruyor..Artik bundan sonra f5 'e onursal uye'mi olur yada Cehennem'in dibini mi boylar kendi tasarrufudur ;)

Faruk Süreni klüp üyeliğinden atmayan yönetim, Adnan Polatı atarsa, klübü yönetenler gerizekalıdır. Takıma Faruk Süren kadar zarar vermedi hiçkimse. Bunu bilir, bunu söylerim. Millet 150 milyon dolar kredi diyor ya, Faruk Sürene sorun neden öyle bi kredi almak zorunda kaldı zamanında Adnan Polat?

Bahsettiğiniz Adnan Polat beyler..Galatasaray'ın önceki dönem başkanı...Nekadar gereksiz tepkiler veriyorsunuz...İhraç edilse ne olacak..Adamı ihraç ettin diyelim Galatasaraylılığı'nı da elinden alabilecek misin..Ya da eski başkan ya da eski yönetici kimliğini.Ya da verdiği zararları kara dönüştürecek misin...Bundan sonra süpekülasyondan başkane zarar verebilir.....Ne çocukça yorumlar bunlar...Bir Galatasaraylı'dan bahsediyoruz burada...Her ne kadar zarar verse de..Hakketmediği şeyleri yapmak yakışmaz Galataraylılığa...Ki nerden biliyorsunuz söylediklerinin doğru olmadığını....

Ünal Aysal 4-5 ay sonra koltuğu bırakıp kaçar gider diyen biri bana göre ihrac edilmedi..3 Senelik sponsorluk,yayın gelirleri,stad ve reklam gelirleri ipotek altındaymış ünal başkan acıkladı.Yani galatasaraya 1 gram faydası olmayı bırak yeni bir oluşum içinde olan galatasarayın içine fitne fesat sokuyor..

Bunuda gectim takımın için siyaseti sokmaya çalışıyor.Futbola siyaset girerse nasıl bir karmaşa içine girer takım bunu ya bilmiyor yada bilerek galatasarayı bitirmeye çalışıyor..Tıpki alayli liseli çatışmasını körüklediği gibi !

Artık Nefret ediyorum Adnan polattan.Bir daha galatasarayın hiç bir kademesinde görmek istemiyiyorum bu şahsiyeti....

Ihrac edilmez,tartismaya bile gerek yok,ihrac edilmesi gereken Faruk Sürendir,okadar basarili sonuclara ragmen kulübü batirdi,sadece stad projesi icin kulübün 20m dollari ucmustu,Uefa kupasi bir tek ürün piyasaya sürülmemisti,sadece 21 milyon dollar icin Galatasarayin hisselerini AIGye vermisti,sonra bakti isin icinden cikamayacak,olaganüstü genel kurula cagirip kacti.Sürenin pislikleri Cansunu,Canaydini ve Polatida bitirdi.Sürenin takdir edilecek tek yönü Fatih Terime sonuna kadar güvenmesiydi.

Üst Alt