Adnan Polat l Seçim Senaryoları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat l Seçim Senaryoları

Cevap: Polat: 4 yıl hapis yatabilirim!

yahu zaten batacağımız kadar battık yetter allahından kork da uğraşma şu taraftarla, ne biçim Galatasaraylısın arkadaş, yeter artık çekilin kenara, yok hapismiş yok bilmemneymiş geç bunları polat yemeyiz.

Ya arkadaslar boyle birsey soz konusu değil..

Zaten bu tür haberleri Polat ortaya attırıyor.. Haberleri atanda Yiğit ŞARDAN.. Yiğit Şardan'ın Medya Reklam vs. Şirketi oldugunu unutmayın. Eger Unal Aysal akıllı biriyle bunların attıgı oltaya düşmez..

Aysal'ın ne kadar Zeki oldugunu hepimiz gördük.. Polat Veremeyecegi hesapları düzeltmek için zaman kazanmaya çalışıyor...

Nerde 70 m€ luk banka kredisi? kombine gelirleri.. TT arena sponsorluk gelirleri.. bunlara stancu misimovic'ide eklersek polat değil 4 yıl hapis.. İdama götürürler..

HTSpor okuma gec.. sallamasyonun onde gideni.. linkte vermeyin okuyan tikliyor bu serrefsizleri..

Polat son kozlarini oynuyor iste. Isterse 5 dakikada bu sorunu cözerdi ama ne kadar menfaatci bir adam oldugunu görüyoruz yine. Biraz ugrastirmak istiyor adaylari, sadece o kadar. Camiaya bunun hesabini veremez. Ortalik yikilir valla. Devam etme sansi yok. Adaylara son kez agirligini hissettirmek istiyor.

Dava açanları tanımaman senin sorunun Polat, bul onları kararlarından caydır.

Seçime papatya falı

Galatasaray 14 Mayıs'ta seçim yapabilecek mi? "Seçime engel yok" diyen de var, "Ertelenmeli" diyen de, "Bu şartlarda yapılması mümkün değil. Mahkemenin sonuçlanması lazım" görüşünü savunan da...

Galatasaray Kulübü'ne Beyoğlu 2.Asliye Hukuk Mahkemesi'nin tebliğ ettiği kararı SABAH dün yayınladı. "27 Mart 2011 tarihli Genel kurul'da alınan yönetim kurulunun idari olarak ibra edilmemesi kararının uygulanmaması ve olağanüstü seçime gidilmemesi yönünde ... ihtiyati tedbir uygulanmasına" şeklinde özetlenebilecek bu karar sonrası Galatasaray'ın 7 ve 14 Mayıs tarihlerindeki seçimli olağanüstü genel kurul toplantısının yapılıp yapılamayacağı tartışma yarattı ve gözler 3 Mayıs'taki duruşmaya çevrildi. Konuyla ilgili olarak Aysal'ın yönetim kurulu listesindeki hukukçu Sedat Doğan, "Seçime engel yok" diyor. Hukuk profesörü, başkan adayı Mehmet Helvacı, "Seçim ertelenebilir" görüşünde. İstifasını sunmuş olan Disiplin Kurulu üyesi Levent Yücel ise Galatasaray'da normal sezonda bile seçimin yapılmasını zor görüyor. Mahkemenin "Seçime gitmeyin" kararının idari ibra hakkındaki yürütmeyi durma ile ilgisi olmadığını belirten Yücel, SABAH'a "Yargı, ibrasızlığı onaylarsa ve Helvacı seçimi kazanmışsa seçime girmemesi gereken biri başkan olacak. Diyelim Helvacı seçime girmedi veya girdi de kazanamadı, mahkeme 'Mali ibra, idari ibrayı da kapsar' dedi. Bu defa Helvacı'ya tazminat hakkı doğacak" derken, "Çözüm ne?" sorusuna, "İbrasızlığın devamını isteyenler 3 Mayıs'taki ara celsede 'İtirazımızı geri aldık. Mahkemeniz idari-mali ibra ayrılamaz keyfiyetiyle yönetimi ibra edilmiş saysın' diyecekler. İbrasızlık keyfiyeti ortadan kalktığında Galatasaray seçime gidecek" yanıtını verdi.

Mehmet Helvacı Erteleme olabilir

Galatasaray'da seçimlerin yapılmaması için bir neden göremiyorum. Ancak bir erteleme olabilir. Seçim kararı prosedüründe üyelere aidatlarını yatırmaları için tanınması gereken 30 günlük süre verilmemişti. Bu nedenle bir kararla seçimler en fazla haziran sonuna veya temmuz başına ertelenebilir ama bence kesin olarak seçim yapılır.

Turgay Kıran

Artık iptal olmaz

Hukuka saygılıyım. Galatasaray başkanlık makamı çok değerlidir. Sevgili Adnan Polat'ın sıkıntıya düşmemesi için elimizden ne geliyorsa yaparız. Onun sıkıntısı Galatasaray'ın sıkıntısıdır. Bizim için başkanlık makamı seçimden daha önemlidir. Kaostan uzak olmamız lazım. Her şeye rağmen seçimin iptal edileceğini düşünmüyorum ancak Polat'ın ve mahkemenin kararına da saygılıyız.

Levent Yücel

Normal seçim zor

Mahkeme seçim yasağını bir kaos oluşmaması için koydu. İbra işi çözülmeden seçim yapamazsınız. Yürütmeyi durdurma kaldırılsa da seçim yasağının ibra ile ilgili davalar sonuçlanana dek sürmesi gerekir. Mahkeme bitecek, 'Bunlar seçime girer veya giremez' diyecek. Ancak o zaman seçim yapılacak. Hatta bu mahkeme normal seçim zamanını da aşarsa Galatasaray normal seçimi dahi yapamaz.

Türker Aslan

3 Mayıs kritik

Benim şahsi fikrim seçimler yapılır. Elbette Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi'nin kararı önemli. Ancak seçimlerin yapılacağını düşünüyorum. 3 Mayıs'ta itirazın görüşülmesi var. Onu da beklemek lazım.

Hayri Kozak

Öncehukuk

Mahkeme kararı önemli. Bu görüntüde seçimlerin yapılmama durumu var. Hukukun önüne kimse geçemez. Mayıs başındaki itirazın görüşülmesini beklemek lazım. Ancak hukuk her şeyin üstündedir; bu unutulmasın.

Sedat Doğan

Hiç engel yok

Seçimlerin yapılmaması için hiçbir neden yok. Tüzüğümüzün 28/1 maddesine göre seçime gidiyoruz. Yani mali kongre ile ilgili değil bu seçim. Seçim kararını 28/1 maddeye göre başkan ve yönetim kurulu almıştır. Bu nedenle seçim için hiçbir engel yok.

Sabah

Işın Çelebi' nin seçimde favorisinin "Turgay Kıran" olduğunu söylemesi samimiyetsizliğinin en güzel göstergesi!! Langırt oynar gibi oynuyorsunuz koca G.Saray' la..Helal olsun..

Hallederler bir sekilde merak etmeyin. Umarim Ünal Aysal pes etmez sadece ve ayni kararlilikla calismalarina devam eder.

:016::bid: Tüm dualarımız bu yönde. Umarım bize çektirdiklerini, içerde çektirirler sana. Rahat nefes almak yok sana.

Hallederler bir sekilde merak etmeyin. Umarim Ünal Aysal pes etmez sadece ve ayni kararlilikla calismalarina devam eder.

Onur görünen o ki Adnan Polat ve yönetimi tüm planlarını mahkeme üzerine kurmuşlar. Resmen ince ince şantaj yolu ile seçimin ertelelemesini kabul ettirmeye çalışıyorlar. Bellki Adnan Polat bunun için aday olmadı, bell ki seçim tarihini bu kadar geç aldı..Hepsi taktik, hepsi senaryo, hepsi tuzak..Ne derdi Polat; "beni taraftar assın" olmadı dimi?....Sonra ne dedi; "ben genel kurula hesap veririm" o da olmadı...Şimdide son çare; "hukukun üstünlüğünü kabul etmek zorundayız" masalları....Yani görünen o ki G.Saray' ı yakıp yıkmaya yemin etmişler.! Bu saatden sonra Işın Çelebi hala Telegol' e dosyaları ile çıkıyorsa anla ki daha çekecek çok çilemiz var..!!

Üst Alt