Adnan Polat l Seçim Senaryoları | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat l Seçim Senaryoları

Adnan Polat, Papermoon’da karşılaştığı Refik Arkan’a şu ilginç sözleri sarfetti

G.SARAY’DA Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin mali kongreyle ilgili aldığı ihtiyati tedbir kararı sonrası herkes 3 Mayıs’taki ara duruşmaya kilitlenirken, başkan Adnan Polat ortaya ilginç bir iddia attı.

CUMARTESİ öğlen saatlerinde ünlülerin buluşma noktası olan Papermoon’da Ünal Aysal’ın listesinde yer alan Refik Arkan ile karşılaşan Polat “Refik, eğer ben bu şekilde seçime gidersem hukukçular 4 sene hapis yatabileceğimi söylüyorlar. Buna bir çare bulmamız lazım” diyerek seçimi ertelemeyi ima etti.

İTİRAZI GERİ ALDIRDI!

ARKAN’IN “Dava açanların hepsi senin adamın, geri çektir” yanıtı üzerine ise Polat “Ben dava açanları tanımıyorum. Eğer ihtiyati tedbir kalkmazsa hapis cezası almam sözkonusu. Bu hafta bütün başkan adayları toplanıp karar alsın” karşılığını verdi. Refik Arkan ise karar alması gereken mekanizmanın yönetimi kurulu olduğunu ve sorumluluğu yönetimin üstlenmesi gerektiğini ifade etti.

POLAT, Arkan’a bunları söylerken, başkanın ihtiyati tedbir kararına itiraz eden kulüp avukatı Mahinur Dengiz’i adeta fırçalayıp, yönetim kararıyla dilekçesini geri çektirmesi ise kafalarda soru işareti bıraktı.

Aysal topa basmak zorunda kaldı

G.SARAY’DA 14 Mayıs’taki seçim öncesinde hoca ve alınacak oyuncularla bu hafta anlaşmaları yapması beklenen başkan adayı Ünal Aysal işi ağırdan almaya karar verdi. Nedeni ise 14 Mayıs’ın ardından açılacak bir dava sonrasında seçimin iptal edilme tehlikesinin bulunması.

KURMAYLARIYLA durum değerlendirmesi yapan Aysal “Bu hafta kulüpten açıklama yapılsın. Ondan sonra her türlü girişimde bulunalım. Ama kulüp net bir şekilde ne olacağını tüm adaylara söylemeli” derken, bütün transfer görüşmeleri de askıya alındı.

‘Ünal Aysal açık farkla kazanır’

G.SARAY’IN eski 2. başkanı Ergun Gürsoy adaylar içinde en ciddi olan isim olarak Ünal Aysal’ı gördüğünü ve seçimi açık farkla kazanacağını söyledi. Diğer adayların başarılı olacağını sanmadığını belirten Gürsoy “Kongre üyeleri kimin kulübü iyi idare edeceğini bilir. Aysal’ın listesindeki herkes bilgili, deneyimli. Oy atmaya giden herkes Aysal’ı tercih edecektir” dedi.

Cevap: Polat: 4 yıl hapis yatabilirim!

Kulübü madem çok seviyorsun Polat,artık sorun çıkarma.Bu yapılanlar tamamen kulübe zarar veriyor.Boşa zaman kaybı oluyor.

Iyi hapisler kardesh

simon%2Badebisi.jpg

Yok artik Lebron James, ulan sirf o koldukta kalmak icin ne dolaplar ceviriyorsun ya helal olsun sana. Baskanliktan istifa et ozaman Mahkeme bunada mi karisiyor.

Taraftar yıllardır açık cezaevinde. Ne diyelim suçunu sormadan Allah kurtarsın diyorum.

En sonunda Aysal'ı kızdıracaklar, O da bu işten vazgeçecek. Ondan sonra Polat biz ne yapalım mahkeme kararı bu diyecek. Ben başvurmadım mahkemeye başkaları başvurmuş diyecek. Hep birlikte bu kaostan çıkarız diyecek. Destek isteyecek. Bizde ona bilekten çıkma destek vericez.

Aysal bu iş uzarsa ya da seçim ertelenirse ben vazgeçerim demekle çok ama çok büyük hata yaptı

polat isterse dava acanlar ile anlasir ve sorun ortadan kalkar...!!!

cok kurnaz adam, neden secime girmedigi anlasildi ;)

mahkeme karari yüzünden önce secimi erteleyelim diyecek...erteledikten sonra "simdi secime gidersek ciddi zararlar görürüz diyecek, transferler, td falan bir an önce belirlenmesi lazim, biz bir dönem daha devam edelim" diyecek...

bütün adaylar geri cekilecek ve polat o koltuktan inmeyecek...

p.s. yaptiklarin icin degil 4 40 yil yatsan taraftarin sana olan nefreti dinmeyecek...!!!

En sonunda Aysal'ı kızdıracaklar, O da bu işten vazgeçecek. Ondan sonra Polat biz ne yapalım mahkeme kararı bu diyecek. Ben başvurmadım mahkemeye başkaları başvurmuş diyecek. Hep birlikte bu kaostan çıkarız diyecek. Destek isteyecek. Bizde ona bilekten çıkma destek vericez.

Aysal bu iş uzarsa ya da seçim ertelenirse ben vazgeçerim demekle çok ama çok büyük hata yaptı

evet su sözüne aynen katiliyorum. aysal cok büyük hata yapti. keske sözcüsünü yollasaydi programa :eek:

bu yönetimdeki hic kimse gs'li degil. bunlarin hepsi yalanci (bknz. dün isin celebi'nin aciklamalari). hic biri gs yi düsünmüyor. hep kisisel hesaplasmalar. helvaci'nin neden bu kadar polat'i düsürmek istedigi de aciklaniyor. insanlarin gözüne baka baka yalan söylüyorlar...bir de gs'nin elitleriymisler...sizin gibi eliti ben *******

senin yüzünden kaç yıldır hayatımız fenerin maçlarını şampiyonluğu kaçırması için puan kaybetsin diye beklemekle geçdi.

Hapis yatarım!

Adnan Polat, Papermoon’da karşılaştığı Refik Arkan’a şu ilginç sözleri sarfetti ‘Tedbir kalkmazsa hapis yatarım’

25/04/11 10:06

Hapis yatarım!

Adnan Polat, Papermoon’da karşılaştığı Refik Arkan’a şu ilginç sözleri sarfetti

‘Tedbir kalkmazsa hapis yatarım’

Vatan gazetesinin haberine göre, Galatasaray'da Beyoğlu 2. Asliye Hukuk Mahkemesi’nin mali kongreyle ilgili aldığı ihtiyati tedbir kararı sonrası herkes 3 Mayıs’taki ara duruşmaya kilitlenirken, başkan Adnan Polat ortaya ilginç bir iddia attı.

Cumartesi öğlen saatlerinde ünlülerin buluşma noktası olan Papermoon’da Ünal Aysal’ın listesinde yer alan Refik Arkan ile karşılaşan Polat “Refik, eğer ben bu şekilde seçime gidersem hukukçular 4 sene hapis yatabileceğimi söylüyorlar. Buna bir çare bulmamız lazım” diyerek seçimi ertelemeyi ima etti.

İTİRAZI GERİ ALDIRDI!

Arkan'ın “Dava açanların hepsi senin adamın, geri çektir” yanıtı üzerine ise Polat “Ben dava açanları tanımıyorum. Eğer ihtiyati tedbir kalkmazsa hapis cezası almam sözkonusu. Bu hafta bütün başkan adayları toplanıp karar alsın” karşılığını verdi. Refik Arkan ise karar alması gereken mekanizmanın yönetimi kurulu olduğunu ve sorumluluğu yönetimin üstlenmesi gerektiğini ifade etti.

Polat, Arkan’a bunları söylerken, başkanın ihtiyati tedbir kararına itiraz eden kulüp avukatı Mahinur Dengiz’i adeta fırçalayıp, yönetim kararıyla dilekçesini geri çektirmesi ise kafalarda soru işareti bıraktı.

AYSAL TOPA BASMAK ZORUNDA KALDI

Galatasaray'da 14 Mayıs’taki seçim öncesinde hoca ve alınacak oyuncularla bu hafta anlaşmaları yapması beklenen başkan adayı Ünal Aysal işi ağırdan almaya karar verdi. Nedeni ise 14 Mayıs’ın ardından açılacak bir dava sonrasında seçimin iptal edilme tehlikesinin bulunması.

Kurmaylarıyla durum değerlendirmesi yapan Aysal “Bu hafta kulüpten açıklama yapılsın. Ondan sonra her türlü girişimde bulunalım. Ama kulüp net bir şekilde ne olacağını tüm adaylara söylemeli” derken, bütün transfer görüşmeleri de askıya alındı.

‘ÜNAL AYSAL AÇIK FARKLA KAZANIR’

Galatasaray'ın eski 2. başkanı Ergun Gürsoy adaylar içinde en ciddi olan isim olarak Ünal Aysal’ı gördüğünü ve seçimi açık farkla kazanacağını söyledi. Diğer adayların başarılı olacağını sanmadığını belirten Gürsoy “Kongre üyeleri kimin kulübü iyi idare edeceğini bilir. Aysal’ın listesindeki herkes bilgili, deneyimli. Oy atmaya giden herkes Aysal’ı tercih edecektir” dedi.

kaynak: Hapis yatarım! - En Son Futbol Haberleri - HTSpor.com

war mı aslı?

hani tamam yeniden başkan olmasın da, hapis yattırmak? ayıp olur.

bu haber kolpa bi habere benziyor. bunlar nerden biliyo ne konustuklarını. bu haberin kaynagı hani gazete.. ya da site..

celebi de acikladi bunlari dün...

mahkeme kararina karsi hareket ederlerse cezali duruma düsebilirlermis...

ne olursa olsun: polat ve ekibi mutlaka gitmeli

dünkü konusmasına bakarsak kolay kolay bırakmıcaklar gibi. secim olmamalı dedi bu capsızlar. bunların GS ı düsündügü felan yok. bunlar cebini düsünüyor. hepsi rivadan gelecek parayı istiyor. biz sanki bilmiyoruz..

Üst Alt