Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor?

Cevap: Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor?

Canlı yayında konuşan 38 üyenin görüşleri ve salonun tepkisi karşısında Adnan Polat'ta erken seçimi düşünebileceğini itiraf eder gibi olmuştu. Gerçekten ciddi bir tepki vardı salonda. Sonucun bu olacağının habercisi gibiydi. Keşke erken seçim kararı alsaydı da bu kadar gürültüye sebep vermeseydi. Çünkü çok fazla tepkili üye vardı. Bugünden sonra Galatsaray'da yeni bir dönem oluşmuştur. Gelen yönetimlerin çok daha özenli ve ciddi bakmaları gerekmektedir arttık.

Adnan Polat yuvarlak konuştu orda. Beni ibra edin söz veriyorum seçime gideceğim diyemedi. İbra etselerdi oturduk düşündük bu sene hedefimizi gerçekleştirmek adına kalacağız diyecekti

Mahkemeye gitse bile çok açık bir oy farkı var en az 500 kişilik hiç bir şey çıkmaz,ama olan Galatasaray'a olur.4 ay bekle.Yeni yönetim Ağustos'ta gelsin.Transfer dönemi biter,oyuncular ne olur bilinmez,lig sonu nasıl gelir,küme bile düşülebilir.BÖYLE BİR HAİNLİĞİ YAPABİLİYORSA EN KOYU FENERBAHÇELİDEN DAHA BÜYÜK DÜŞMANIMIZ OLURSUN POLAT.

Mahkemeye gitse bile çok açık bir oy farkı var en az 500 kişilik hiç bir şey çıkmaz,ama olan Galatasaray'a olur.4 ay bekle.Yeni yönetim Ağustos'ta gelsin.Transfer dönemi biter,oyuncular ne olur bilinmez,lig sonu nasıl gelir,küme bile düşülebilir.BÖYLE BİR HAİNLİĞİ YAPABİLİYORSA EN KOYU FENERBAHÇELİDEN DAHA BÜYÜK DÜŞMANIMIZ OLURSUN POLAT.

Yonetim gelene kadar polat kilini bile kipirdatmaz muhalefetinde eli kolu baglanir boyle bir durumda

O kadar da yüzsüz degildir yahu, abartmayalim. Bir ihtimal iktidar saflarina gider, o kadar yikama, yaglamadan sonra...

Ya insaf ya. Ibra etmeyenler sayisi o kadar fazlaydi ki. Net yani. Sacmaliyorlar iste. Mahkemeye gitsin de görelim. Birdaha Galatasaray´a adimini atamaz. Harcarlar adami. Hadi gitsin bakalim

mahkemeye gidince ne olçak oylamayı bir daha yapçaklar ı kadar kişiyi bir daha toplıçaklar toplarlarsa zaten bu hareketinden dolayı ibra edenler biler etmez zaten

AhmetÇakar önce gazı verdi sonra Erman falan girince araya gitmemesi lazım falan dedi. AdnanPolat eğer böyle birşey yaparsa bugünkünden bile dahada rezil olur. Bir daha Galatasaray tribünlerine hatta kongreye bile giremez. Eğer Galatasarayı %1 seviyorsa bile gitmez mahkemeye. Çok ama çok açık bir oy farkı vardı. Olan Galatasaraya olur gelecek senede kaybedilir. Ama ortada büyük bir rant var gitmek istememeleri ondandır, AdnanPolatdan böyle birşey bekelerim açıkçası.

Millet zarhos olmus daha kimse inanmiyor ibra edilmedigine Adnan Polat´in

O halde ne diyoruz ,Yinede şahlanıyor aman. Kolbaşının yandım da kır atı. Görünüyor yandım aman. Bize serhad yolları. Davullar çalınsın aman.

darbe geldi darbe

[video=youtube;n2kSq8VGNfE]https://www.youtube.com/watch?v=n2kSq8VGNfE[/video]

Eger biraz Galatasarayi seviyorsa gitmez ne olacak gidecek de bitmissin rezil olmussun üsteleme artik birak secim olsun Galatasarayin önü acilsin

Sunu sormak istiyorum. Mesela Adnan Polat mahkemeye gitti diyelim. Bu hukuki sürec devam ederken yeni yönetim secilebiliyor degil mi? Yani 1 ay icinde yeni yönetim öyle ya da böyle secilecek, mahkeme olacaksa da o sürec zarfinda hukuki sürec isler. Yani gelecek yeni yönetimi baglamaz mi? Her halükarda 1 ay icinde secim olacak mi? Mahkemeye gidilse de gidilmese de?

Sunu sormak istiyorum. Mesela Adnan Polat mahkemeye gitti diyelim. Bu hukuki sürec devam ederken yeni yönetim secilebiliyor degil mi? Yani 1 ay icinde yeni yönetim öyle ya da böyle secilecek, mahkeme olacaksa da o sürec zarfinda hukuki sürec isler. Yani gelecek yeni yönetimi baglamaz mi? Her halükarda 1 ay icinde secim olacak mi? Mahkemeye gidilse de gidilmese de?

Mahkemeye giderse mahkeme bitene kadar başkan kalır.

Üst Alt