Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor?

Cevap: Adnan POLAT Mahkemeye mi Gidiyor?

zaten rezil oldu.olayın bu durumlara gelmemesi gerekirdi.bide mahkemeye falan giderse iyice dibe vurur.insan içine cıkamaz

Faruk Süren olmasa, belki sen Galatasaray'lı bile değildin şuan. O yüzden laflarına biraz daha dikkat ederek yaz. İspatlayamayacağın şeyleri yazma.

yaşın kaç bilmiyorum lakin ben galatasarayı faruk süren le mürenle tutmadım bu bir ( mod olmuşsun insanlar hakkında bilmeden atıp tutmaman gerektiğini öğrenememişsin ) ... ispat için buraya yazacağına google makete 10 milyon dolar yazsan google sana ispatı veriridi 2 !kaç defa bunu yapmış ayrıca bakmanı tavsiye ediyorum !! naylon faturada aklanmadı af cıktı bu 3 ! şirketin borsaya yanlış açılması Galatasaraya en büyük kazık olduğunu bunu düzelmek için bugünkü yönetimin bi tarafını yırttığını bu zararın 1 milyar dolara yakın oldugunu ben değil başkan söylüyor buda dört öyle üfürükten sallamamak lazım ... kendin sürenlemi gs li oldun bilemem benide ilgilendirmez ama öyle süren yok gs yok türü laflar yakışıksız! herneyse gereksiz polemiklerede girecek değilim..

Bu adamı birileri fena dolduruşa getiriyor.Bunun başka bir açıklaması olamaz.Yoksa bu kadar büyük bir tepki alıp da halen böyle çırpınmaya devam edebilmesi mümkün değil.Bir de herhalde kafasında bütün işleri biz başardık,takımı da biz düzeltiriz,millet beleşe konmasın fikri var.Ben de 3 ay öncesine kadar belki düzeltebilir diyordum ama Adnan Polat artık tanınmaz hale geldi.Biz onu Galatasaraylılığıyla severken şimdi neye hizmet ettiğinin farkında olmayan bir adam oldu çıktı.Bundan sonra durduğu her saniye kulübe daha da fazla zarar verir.Zaten vereceğini verdi de...Yazık...

Üst Alt