Adnan Polat mı, Dursun Özbek mi?


Adnan Polat mı? Dursun Özbek mi?


  • Kullanılan toplam oy
    15
  • Anket kapatılmış .
Hangisi daha çok zarar vermiştir?Adnan Polat siyaset karşısında dik duramamış ve stad açılışında rezil olmuş, sportif olarak camiayı rezil etmiş ve 16 mağlubiyet ile sezonu tamamlatmış, iyi futbolcu satıp kötü futbolcu satın alarak ''keita/pino'' başarısız olmuş ancak Baros-Kewell-Neill-Elano-Keita vs... gibi iyi niyetli transferleri de olan ve hain olmayan sadece aşırı başarısız ve vizyonsuz bir başkan olarak tarihe geçti. :(

:mad:
Dursun Özbek ise hem siyasetin emriyle göreve gelip, riva ve florya olaylarından dolayı, beraber sportif olarak camiayı rezil eden ve sürekli yalan söyleyen, vizyonu Adnan Polat'dan kat kat kötü olan FM 16'da giriş seviyesi zorlukta bile takımını lig düşürecek zeka da bir şahsiyettir. :mad::mad::mad::mad:


Hangisi daha çok zarar vermiştir?
 
Tarihimizin en kötü sezonu Polatlı 2010-2011 olmasına rağmen Dursun, Polat'tan daha leş bir başkandır.
 
Tamda davalık konu aslında. Foruma dava açılır peşkeş iftirasından dolayı. Ciddi bir itham bu.

Konuya gelirsek : dursun Özbek şimdilik tabiki.
 
tape1427_1_azizyildirim-muratozaydinli.jpg


Dursunmu yoksa fbnin sampiyonlugu icin calisan Adnan Polat denilen Aziz yalakasi mi daha hain ben karar veremiyorum.
Ikiside bu konuda birinciligi zorluyor.
Adnan Polat heryerde Aziz ile kanka oldugunu söylüyor ama tapelere bakilacak olursa Aziz kanka gibi görünerek resmen kafaya almis bu Adnani.
 
Son düzenleme:
Adnan Polat. Sadece liseli olmadığı ve kendisinden önce Canaydın sonra da Aysal ve Özbek'in korkudan ve diyet borcundan ağzına almadıkları, Galatasaray'ın kurtuluşu olacak tüzük konusuna el attığı için sonu yakışıksız oldu. Canaydın ve Özbek'in ibra edildiği yerde 100 kez ibra edilmeliydi.

Dik durma neyse artık. Gezi'de slogan atıp, adalet yürüyüşüne mi katılacak adam?! 96-2000 siyasetle aramız nasıldı?
 
Her ikisi de birbirinden rezildir. Farkı yoktur.

Adnan Polat ın Elanonun satışı ile ilgili muhasebesi ile Dursun Özbek in Brumaya amortisman uygulamasının Dünya futbol literatüründe eşi ve benzeri yoktur. Ders niteliğinde okutulacak açıklamalardır.

SM-A710F cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
İkisini de beğenmem. Ama bir seçim yapacak isem Adnan Polat'ı seçerim. Başımızdaki vizyonsuz,gereksiz ve işe yaramaz şahsiyetten daha iyidir.
 
Üst Alt