Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı!


Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!Sponsorluk için büyük marka ile anlaşmak üzereyiz dedi.Herhalde bu Nike olacak bence.
 
Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!Adam kendi dediğini yalanlıyor, halen polatı savunmak için kıvranıyor millet geçiniz.
 
Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!Sponsorluk için büyük marka ile anlaşmak üzereyiz dedi herhalde Nike işaret etti.
 
Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!Size iyilik yaramıyor, valla bak.:D Adam stada Ali Sami Yen adını vermedi diye kızıyordunuz, verdi, Türk Telekom geldi ihtar verdi, başkana kızdınız. Adam şimdi sizinle aynı düşünüyor, tepkisini ortaya koyuyor, şimdi de kalkmış yemez diyorsunuz. Helal olsun diyemiyorsunuz, adamın haklı olduğunu, doğru davrandığını, dik durduğunu göre göre kabul etmiyorsunuz.Asıl zavallı o değil, şurada hakkını vermeyen sizlersiniz.
Helal ;)Çok doğru sözler söylemeye başladı.Alkışlar kopuyor;),Mehmet Helvacıyı birde divanda istifaya davet etse iyi olacak.
 
Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!Bu adam şurada boş beleş sallayanları duruşuyla öyle pişman edecek ki, hissediyorum.
 
Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!Adnan Polat: Galatasaray taraftarını hayranlıkla izliyorum. Sadece takımlarını destekliyorlar.

Adnan Polat: Bizi seçime zorluyorlar. Tehditler ve şantajlar ile seçime gidersek kulübe ciddi zararlar gelir.

Ümit milli maçı var ntvsporda izleyin;)
 
Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!O zaman niye futbol takımı bu halde? Birşey yapmıyorsun zaten.Fenerbahçe bütün amatör branşlarda bizi geçti.Basketbol takımı voleybol takımları Avrupa Şampiyonluğuna oynuyorlar.Biz nerdeyiz.Futbolda da geçtiler.Kötü mötü ama adamlar ligin sonuna kadar şampiyonluğu kovalıyorlar,bizim gibi 4-5 hafta kala lige havlu atmıyorlar.
 
Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!Bu adam şurada boş beleş sallayanları duruşuyla öyle pişman edecek ki, hissediyorum.InsAllah, bunu cok istiyorum cünkü bu olan bitenleri kesinlikle ama kesinlikle hakketmiyor Baskan.Malesef futbol takimi 3 yildir yoklari oyniyor olmasa, "Galatasaraya gelmis, gecmis en büyük baskanlardan biri" derlerdi, cünkü adamin yaptigi müthis isler futboldaki basarisizlik yüzünden görünmez hale gelmis.
 
Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!neden başkan stadın devrini aldıgımızda diyor hep.nıye net bı tarıh vermıyor buna dıkkat edıyorum hep devrini aldıgımızda lafı...bu devri ne zaman alacagız.gsgm genel muduru telegole cıktıgında ben donunce gorusmelere baslıcaz falan demıstı.somut bir bilgisi olan var mı bu devir işiyle ilgili?
 
Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!evet çok büyük duruşu var böyük başkan.Lan olm, sırf sinirleri yıpratmak için varsınız, harbiden bak. Serhat gibi tavır takınıyorsunuz. Yahu herif sizin istediğinizi yaptı. Adam tepkisini ortaya koydu, hiçbir halta tepki koymuyor, bilmem ne yapmıyor diye eleştirip duruyordunuz. Adam istediğinizi yaptı yahu, nerede adaletiniz?Allah'tan en büyük dileğim bu adam sizi pişman etsin, öyle pişman etsin ki burada özür başlıklarının ardı arkası kesilmesin. Rijkaard'ı gönderdiği için nefret ettiğim adam, Skibbe'yi gönderdiği için lanet ettiğim adam, sırf bu hatası yüzüne çarpsın diye başarılı olmasını istemediğim Hagi bile başarılı olsun istiyorum artık. Sırf sen ve senin gibi bir ton GS'lı gibi.Helal olsun, on numara konuştu ve eminim mali genel kuruldu bütün kongre bunu ayakta alkışlayacak. Tıpkı bugünkü gibi.
 
Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!Adnan Polat: Galatasaray taraftarını hayranlıkla izliyorum. Sadece takımlarını destekliyorlar.

Adnan Polat: Bizi seçime zorluyorlar. Tehditler ve şantajlar ile seçime gidersek kulübe ciddi zararlar gelir.

Ümit milli maçı var ntvsporda izleyin;)Emre Çolak, Anıl Dilaver ve Serkan Kurtuluş kadroda,izlenir bu maç:D
 
Üst Alt