Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı!

Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!

Bugün o konuşmada istese "Faruk Süren'e kulübü borçsuz bıraktık onun elinden borçlu aldık programlarda çok fazla atıp tutmasın" diyerek kapak takabilirdi.

Fakat demedi.Demesini çok istedim.

InsAllah, bunu cok istiyorum cünkü bu olan bitenleri kesinlikle ama kesinlikle hakketmiyor Baskan.

Malesef futbol takimi 3 yildir yoklari oyniyor olmasa, "Galatasaraya gelmis, gecmis en büyük baskanlardan biri" derlerdi, cünkü adamin yaptigi müthis isler futboldaki basarisizlik yüzünden görünmez hale gelmis.

Müthiş işler yaptı diyorsunuz ekonomiyi düzeltti diyorsunuz 200 bin avro için oyuncu transfer etmiyorlar,50 bin avro için saatlerce pazarlık yapıyorlar,aldığımız en pahalı oyuncu Keita oda 7.5 milyon avro.Böylemi başarıya ulaşacağız?

O zaman niye futbol takımı bu halde? Birşey yapmıyorsun zaten.Fenerbahçe bütün amatör branşlarda bizi geçti.Basketbol takımı voleybol takımları Avrupa Şampiyonluğuna oynuyorlar.Biz nerdeyiz.Futbolda da geçtiler.Kötü mötü ama adamlar ligin sonuna kadar şampiyonluğu kovalıyorlar,bizim gibi 4-5 hafta kala lige havlu atmıyorlar.

Haha, Polat gelmeden önce basketbol, voleybol takimlarimiz ne haldeydi hairla istersen...

Fener sampiyonluga onyniyormus, beni ilgilendirmez. Fener 4 yildir sampiyon olamiyor, biz ise 3 yildir.

Oysa fener ekonomik olarak, kadro olarak her yil en büyük favori olarak basliyor 4 yildir lige.

Aslinda Baskan simdi'ye kadar en iyi Baskan, ama yanindaki adamlari iyi degil, problem iste bu.

Müthiş işler yaptı diyorsunuz ekonomiyi düzeltti diyorsunuz 200 bin avro için oyuncu transfer etmiyorlar,50 bin avro için saatlerce pazarlık yapıyorlar,aldığımız en pahalı oyuncu Keita oda 7.5 milyon avro.Böylemi başarıya ulaşacağız?

Herşey sadece 50 bin avro değildir.

Herşeyi bildiğimizi sanmayalım.Mutlaka bilmediğimiz şeyler vardır.

Lan olm, sırf sinirleri yıpratmak için varsınız, harbiden bak. Serhat gibi tavır takınıyorsunuz. Yahu herif sizin istediğinizi yaptı. Adam tepkisini ortaya koydu, hiçbir halta tepki koymuyor, bilmem ne yapmıyor diye eleştirip duruyordunuz. Adam istediğinizi yaptı yahu, nerede adaletiniz?

Allah'tan en büyük dileğim bu adam sizi pişman etsin, öyle pişman etsin ki burada özür başlıklarının ardı arkası kesilmesin. Rijkaard'ı gönderdiği için nefret ettiğim adam, Skibbe'yi gönderdiği için lanet ettiğim adam, sırf bu hatası yüzüne çarpsın diye başarılı olmasını istemediğim Hagi bile başarılı olsun istiyorum artık. Sırf sen ve senin gibi bir ton GS'lı gibi.

Helal olsun, on numara konuştu ve eminim mali genel kuruldu bütün kongre bunu ayakta alkışlayacak. Tıpkı bugünkü gibi.

Geçti borun pazarı.Sabit fikirliyim evet.İnsanların gözüne baka baka yalan söyleyen rijkaard, skibbe gibilerini harcayan adama kimse sahip çıkamaz.

O zaman niye futbol takımı bu halde? Birşey yapmıyorsun zaten.Fenerbahçe bütün amatör branşlarda bizi geçti.Basketbol takımı voleybol takımları Avrupa Şampiyonluğuna oynuyorlar.Biz nerdeyiz.Futbolda da geçtiler.Kötü mötü ama adamlar ligin sonuna kadar şampiyonluğu kovalıyorlar,bizim gibi 4-5 hafta kala lige havlu atmıyorlar.

Bu kadar haksızlık etmeyelim. Bende eleştiriyorum. Hatta bir zamanlar " Bu yönetim gitmeli " dedim. Ama zaten Adnan Polat sportif olarak başarısızlığı kabul ediyor. Fenerbahçe ile kıyaslarken biraz gerçekleri görmek lazım. Gerçek ise, onların bulunduğu mali durumu ile bizim mali durumumuz arasındaki fark. O da eşitlenince bizi kimse tutamaz. Önümüzdeki tek engel bu idi.

Ama hala en büyük eleştirim transfer yanlışlarıdır. Hala ve hala bu orta sahadaki Ayhan, Mustafa Sarp, Aydın ve Barış gibi futbolcuların bu takımda olmasıdır. Sene sonu onları göndereceğini düşünüyorum. Bence biz fazla haksızlık yapıyoruz. Tabiki ben " Futbol takımına bakarım " deme hakkınız var, Saygı duyarım.

Ntvspor'da U21 maçımız var. Bizim gençlerimiz oynuyor. :)

Ben bu kadar yanar döner bir forum görmedim daha düne kadar Adnan Polat istifa adam bir kere konuşuyor forum aslan Adnan Polat yürü be kim tutar seni moduna geçiyor.Çok ilginç.

Su dönemi. yani birlesme falan oldugu su 2-3 yili mümkün oldukca az para harcayarak, az borclar yaparak atlatmak istiyorlar.

CL lige katilsaydik bu kadar da abartmazlardi ama oraya da katilamiyoruz, futbol olarak dogru düzgün para gelmiyor kasaya, sampiyon olamayinca, cl lige giremeyince.

Sen sanma ki hep 2-3 kurus hesabi yapicaiz.

2 yil sonra Galatasaray en zengin kulup olacak. Transferlerde en cok para harcayabilecek takim Galatasaray olacak.

Adnan Polat girdigi her secimi rahat kazanir,bosuna olaganüstü kongre beklemeyin,baskanligi döneminde binlerce kendine yakin insanlari kongre üyesi yapti.

Yav bu polatın karşısına çıkacak olan pazarlama müdürü çok çapsız bir herif. Yemin ederim Galatasarayı pazarlar lan bu adam. Daha iyi adaylar çıkana kadar dayan Adnan. Sonra istifa edersin :D Hatta Adnan Öztürk ile ortak yönetim kurabilirsin :eek:

Sen naptın biliyor musun başakn? Bu takımda don değiştirir gibi teknik direktör değiştirdin. Taraftara yaptığımız transferde bile yalanlar söyledin. Geldiğinden beri 80 'e yakın oyuncu alıp yarısından çoğunu zararla gönderip ekonomi için çalıştım, ışık göründü artık şahlanma zamanı dedin. Verdiğin sözlerin hepsini yedin Mart ayında Rijkaard 'la sözleşme imzalayacağız dedin sonra basının önüne attın artık takımı düzeltsin dedin. Peşinden de gönderdin. Şimdi Hagi 'ye aynısı yapıyorsun. Birkaç sene önce taraftara çapulcu dedin, bu sene provakatör dedin. Futboldan anladğını düşündüğün Adnan Sezgin 'i her işe karıştırdın. Şirketleri birleştirdin ama Denizbank 'tan 70 milyon dolar kredi çekerek. Stadı sen yapmadın, Riva 'yı sen kazandırmadın.

Galatasaray tarihinin en kötü başkanı oldun, yapamadın beceremedin.

Divandan hiç yuhlama çıkmadı,Genelde alkış vardı,Marta ayındaki mali kurulda hiçbirşey çıkmaz.Basının gazınada gelmeyin diyorum;)

Geçti borun pazarı.Sabit fikirliyim evet.İnsanların gözüne baka baka yalan söyleyen rijkaard, skibbe gibilerini harcayan adama kimse sahip çıkamaz.

Benim kadar o söylediğin iki adamı savunanını bulamazsın. Sana net söylüyorum, eğer bir gün bu laflarını değiştirecek işler yaparsa o gün bunları yüzünüze keyifle vuracağım. Herkesin hem de.

Üst Alt