Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayındaydı!

Cevap: Adnan Polat NTVSPOR'da canlı yayında!

Sen naptın biliyor musun başakn? Bu takımda don değiştirir gibi teknik direktör değiştirdin. Taraftara yaptığımız transferde bile yalanlar söyledin. Geldiğinden beri 80 'e yakın oyuncu alıp yarısından çoğunu zararla gönderip ekonomi için çalıştım, ışık göründü artık şahlanma zamanı dedin. Verdiğin sözlerin hepsini yedin Mart ayında Rijkaard 'la sözleşme imzalayacağız dedin sonra basının önüne attın artık takımı düzeltsin dedin. Peşinden de gönderdin. Şimdi Hagi 'ye aynısı yapıyorsun. Birkaç sene önce taraftara çapulcu dedin, bu sene provakatör dedin. Futboldan anladğını düşündüğün Adnan Sezgin 'i her işe karıştırdın. Şirketleri birleştirdin ama Denizbank 'tan 70 milyon dolar kredi çekerek. Stadı sen yapmadın, Riva 'yı sen kazandırmadın.

Galatasaray tarihinin en kötü başkanı oldun, yapamadın beceremedin.

Unuturlar hepsini unuturlar.Bir Drogba falan gelsin hemen böyük başkan derler.

Türk milleti genel yapi olarak böyledir herzaman. Liderin kükremesini ister. Kükredigi zaman yapilan yanlislar aninda unutulur. Is isten gectikten sonra kükremenin de bir faydasi yok.

Gelelim konusmasindaki tutarsizliklara:

1. Türk Telekom adini agzina almayacakmis ama 2 dakika sonra Türk Telekom Arena dedi yine. Türk Telekom tabiki adinin önüne baska bir adin konmasini istemez. Sonucta bu adamlar kulübe 150 Milyon Euro verdiler bu isim hakki icin. Siz vermis olsaydiniz kabul edermiydiniz böyle bir davranisi? Ben etmezdim sahsen. Enayi miyim ben?

2. Ne yaptim ben? diyor Sayin Adnan Polat. Niye elestirildiginin farkinda bile degil. Biz isadami degiliz ki, taraftariz. Biz kulübün basarili olmasini bekliyoruz. Yaptigin yanlislarin mali tablonun korunmasiyla hicbir alakasi bile yok. Zarar ede ede cökerttin bu takimi. Kimden kar ettin?

3. Mehmet Helvaci´yi neden önceden uzaklastirmadin?

ne tahriki yahu.Mantıksız iddiaya karşı cevap veriyorum.Taraftar yüzünden hoca gönderilmez bunu kafanızdan çıkarın.

Senin görüşün odur.

Kafamdan çıkarmıyorum sabit fikirliyim benim görüşüm bu.Rijkaard'ı biz de seviyorduk ayrıca yani gönderilmesini falan istemedim ben şahsen.

Ama basının gazıyla taraftar Rijkaard istifa demeye başladı sabretmediler yani kısaca.

Zaten boşuna tartışıyoruz.1 yıl sonra Polat yeniden aday olsun gene seçilecek nasıl olsa.

Sen naptın biliyor musun başakn? Bu takımda don değiştirir gibi teknik direktör değiştirdin. Taraftara yaptığımız transferde bile yalanlar söyledin. Geldiğinden beri 80 'e yakın oyuncu alıp yarısından çoğunu zararla gönderip ekonomi için çalıştım, ışık göründü artık şahlanma zamanı dedin. Verdiğin sözlerin hepsini yedin Mart ayında Rijkaard 'la sözleşme imzalayacağız dedin sonra basının önüne attın artık takımı düzeltsin dedin. Peşinden de gönderdin. Şimdi Hagi 'ye aynısı yapıyorsun. Birkaç sene önce taraftara çapulcu dedin, bu sene provakatör dedin. Futboldan anladğını düşündüğün Adnan Sezgin 'i her işe karıştırdın. Şirketleri birleştirdin ama Denizbank 'tan 70 milyon dolar kredi çekerek. Stadı sen yapmadın, Riva 'yı sen kazandırmadın.

Galatasaray tarihinin en kötü başkanı oldun, yapamadın beceremedin.

Adnan Polat seneye takımı şampiyon yapsa, artık istikrar sağlasa 6 senedir tüm bu yapılanlar unutulacak mı yani? Uydurma mı denecek bu olaylar için? Kapağı yiyen şimdi eleştirenler mi olacak?

Unuturlar hepsini unuturlar.Bir Drogba falan gelsin hemen böyük başkan derler.

Önceki sayfada demişsin ya ben mi gönderdim diye? Evet, sen gönderdin biraz da. Biraz da ben gönderdim. Biraz da Refik etkiledi, Cahit etkiledi o etkiledi bu etkiledi.

Yahu statta Rijkaard istifa diye bağıran bu taraftar. Skibbe istifa diye bağıran bu taraftar. Göndermese o bağıranlar tarafından eleştirilecek olan Adnan Polat. Gönderdi diye eleştiren bu sefer biz. E adam kime yaranacak? Sen gönderilmemesi doğru diyordun diğerleri gönderilmesi, gidip statta bağırdın mı Rijkaard gitmesin diye? Ben bağırdım mı? Yoo, bizim suçumuz da var. Adnan Polat zaten o sözünü yediği için hayatının en büyük hatasını yaptı, ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok, hâlâ da ediyorum. Ama adam kime yaranacak? Ben yöneticiyim bu forumda, belki onun yaptığı kadar ağır yüklerim, yükümlülüklerim yok ama iki farklı görüşü ve iki farklı cepheyi karşıma aldığım çok oluyor. Bir karar veriyorsun biri memnunken diğeri olmuyor. Herkes kendine göre haklı oluyor, peki yöneten kime göre haklı olacak?

Kolay iş değil, adam zaten başarısız, lesh bir yönetimi var. Buna laf eden yokki, bugün eğer sen o adamın hakkını vermiyorsan bu tamamen zavallılık. Ben yaptığı yanlışları eleştirmezsem benim yaptığım da zavallılık olur. Adnan Polat'ı körü körüne savunmam zaten. Kaldı ki hiçbir şeyi, hiç kimseyi körü körüne savunmam ama karşıdaki kişiler körü körüne tek bir görüşü savunursa ben de istemesem bile karşı tarafa karşı kendi doğrularımı körleştiririm.

Rijkaard işi de böyleydi, adam başarısızdı ama tek suçlu o değildi. O da suçluydu ama tek başına değildi. Olay bu, sizin bu yaptığınız acımasızlık, başka bir açıklaması yok.

2012 ye kadar kalmalı başkan..olağanüstü genel kurulla gitmemeli..sportif anlamda çok başarısız,zaten bunuda halledebilirse adı faruk sürenin üstünde bile yazılabilir..

kulübün futbol dışında kalan kısımlarına tek kelime dahi etmem,edemem..o konularda çok başarılı bulduğum konular bile var..

Önceki sayfada demişsin ya ben mi gönderdim diye? Evet, sen gönderdin biraz da. Biraz da ben gönderdim. Biraz da Refik etkiledi, Cahit etkiledi o etkiledi bu etkiledi.

Yahu statta Rijkaard istifa diye bağıran bu taraftar. Skibbe istifa diye bağıran bu taraftar. Göndermese o bağıranlar tarafından eleştirilecek olan Adnan Polat. Gönderdi diye eleştiren bu sefer biz. E adam kime yaranacak? Sen gönderilmemesi doğru diyordun diğerleri gönderilemesi, gidip statta bağırdın mı Rijkaard gitmesin diye? Ben bağırdım mı? Yoo, bizim suçumuz da var. Adnan Polat zaten o sözünü yediği için hayatının en büyük hatasını yaptı, ettiğim küfürlerin haddi hesabı yok, hâlâ da ediyorum. Ama adam kime yaranacak? Ben yöneticiyim bu forumda, belki onun yaptığı kadar ağır yüklerim, yükümlülüklerim yok ama iki farklı görüşü ve iki farklı cepheyi karşıma aldığım çok oluyor. Bir karar veriyorsun biri memnunken diğeri olmuyor. Herkes kendine göre haklı oluyor, peki yöneten kime göre haklı olacak?

Kolay iş değil, adam zaten başarısız, lesh bir yönetimi var. Buna laf eden yokki, bugün eğer sen o adamın hakkını vermiyorsan bu tamamen zavallılık. Ben yaptığı yanlışları eleştirmezsem benim yaptığım da zavallılık olur. Adnan Polat'ı körü körüne savunmam zaten. Kaldı ki hiçbir şeyi, hiç kimseyi körü körüne savunmam ama karşıdaki kişiler körü körüne tek bir görüşü savunursa ben de istemesem bile karşı tarafa karşı kendi doğrularımı körleştiririm.

Rijkaard işi de böyleydi, adam başarısızdı ama tek suçlu o değildi. O da suçluydu ama tek başına değildi. Olay bu, sizin bu yaptığınız acımasızlık, başka bir açıklaması yok.

İyi güzel diyorsun da o istifa diyenlerin Ua denen grup olduğu bariz, kimden beslendikelri de belli.

Senin görüşün odur.

Kafamdan çıkarmıyorum sabit fikirliyim benim görüşüm bu.Rijkaard'ı biz de seviyorduk ayrıca yani gönderilmesini falan istemedim ben şahsen.

Ama basının gazıyla taraftar Rijkaard istifa demeye başladı sabretmediler yani kısaca.

Zaten boşuna tartışıyoruz.1 yıl sonra Polat yeniden aday olsun gene seçilecek nasıl olsa.

Taraftar istifa dedi diye mi gönderdiler rijkaard 'ı? :) Taraftar Sezgin için de Polat için de istifa dedi.

İyi güzel diyorsun da o istifa diyenlerin Ua denen grup olduğu bariz, kimden beslendikelri de belli.

Ne biliyorsun uA olduğunu? Sana mı söylediler? Beslenmekmiş, git karşı görüş için bağır gör bakalım uA'nın borusu ötüyor mu? Gidip kulüp binası önünde toplandın mı sen? Gitmesin diye başkana mail attın mı? İnteraktif ortamda burada "Rijkaard mükemmel" demekten başka bir çaban oldu mu?

Sen ne yaptın da uA'nın koyduğu tepkiyi sorguluyorsun? Ben ne yaptım da adamların beslendiği yere laf edeceğim? Sen de git Faruk Süren'den beslen, oradan beslenecek bir topluluk oluştur. uA'ya savaş aç, yapabiliyor musun? Bu kulüp için sen ne yapıyorsun ben ne yapıyorum? Adamı eleştirmek hakkımız, hatta yapabileceğimiz en iyi iş ama hakkını da verin yahu, ayıptır günahtır.

Üst Alt