Adnan Polat: "PSG maçını izledim, Türk yoktu" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat: "PSG maçını izledim, Türk yoktu"

Csgoet5XgAAEYnZ.jpg

Adam zehir...

Yaaaa bari sen yapma yaa sen yapma. Yeminle artik "AAAAAAAAUUUWWWWWW YYIIIIAAA NIIIASIIIIII TÜÜÜÜÜRK YYYYIIOOOOKKMMMUUUUUUU ÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜHÜÜÜHÜ" diye aglayanin agzina kürekle vurasim var.

EVET YOKTU PROBLEM NERDE?

ne ırkçı bi milletiz ya yeter be. ülkede çok mu türk vaar. nüfusun %5i suri ve afgan. ona da sınır gelsin mi?

Sahada türk olmasına gerek yok ama hakikaten en azından kaptanlık pazubandını takacak yabancının galatasaray ilkelerini benimsemesi gerek. Geçmişte böyle çok yabancılarımız oldu. Stumpf, Hagi, Simoviç, Hodzic v.b. Fenere diklenmeyen, sempatik, etliye sütlüye bulaşmayan Galatasaray kaptanı olmaz :( melo bile musleradan daha çok yakışırdı... Aslında Adnan Başkanın dediği o bakın Gül Baba heykeli önünde Eli Kalbinde bizim yeni nesil bunu Metin Oktay selamı zannediyor yanlış Fraşeride de böyle selam veriliyor Bektaşi Mücahit selamıdır bu...

Türk olsun diye dolduralım takıma futboldan anlamayan adamları di mi?
menejerleri futbolcuları götürsün. elaleme gitmesin ama

dün rodopla yayın falan yaptıda gündemle alakalı zerre bilgisi yok. buradaki ali koç yalamaları gibi bazı konusmaları oldu tffyı falan aklamaya calıstı ıste. sonra kadir baktı hiç bişeyden haberi yok gül baba falan diye konuyu değiştirdi

Sahada türk olmasına gerek yok ama hakikaten en azından kaptanlık pazubandını takacak yabancının galatasaray ilkelerini benimsemesi gerek. Geçmişte böyle çok yabancılarımız oldu. Stumpf, Hagi, Simoviç, Hodzic v.b. Fenere diklenmeyen, sempatik, etliye sütlüye bulaşmayan Galatasaray kaptanı olmaz :( melo bile musleradan daha çok yakışırdı... Aslında Adnan Başkanın dediği o bakın Gül Baba heykeli önünde Eli Kalbinde bizim yeni nesil bunu Metin Oktay selamı zannediyor yanlış Fraşeride de böyle selam veriliyor Bektaşi Mücahit selamıdır bu...
dün yayını izlerken espiri ile karışık söylediler metin oktay gül baba selamı veriyor vs gibilerinden konustular ama orada takıldım bende.
cidden o pozun bunla alakası olabilir mi.
edit. tahminini sormuyorum ama reis net bilgi?

dün yayını izlerken espiri ile karışık söylediler metin oktay gül baba selamı veriyor vs gibilerinden konustular ama orada takıldım bende.
cidden o pozun bunla alakası olabilir mi.
edit. tahminini sormuyorum ama reis net bilgi?
yok gerçek bu yayını da izlemedim ama fethi isfendiyaroğlu kitabında yazar bunu ayrıca o heykel yanılmıyorsam 1992'de yapıldı. Süleyman Demirel emir vermiş tika yaptırmıştı heykeltraş metin yurdanura. Galatsaray dümanları 1950lere kadar gül baba diye biri yok derdi macaristandaki gül baba merzifonlu cafer değil derdi daha sonra hepsi ispatlando. efsane diyenlere de tika bu türbeyi çarptı suratlarına. Sadece son yıllarda bakımsızdı adnan polat gül baba vakfı kurdu şimdi onlar ilgileniyor erdoğan da açılışa gitti filan...

yok gerçek bu yayını da izlemedim ama fethi isfendiyaroğlu kitabında yazar bunu ayrıca o heykel yanılmıyorsam 1992'de yapıldı. Süleyman Demirel emir vermiş tika yaptırmıştı heykeltraş metin yurdanura. Galatsaray dümanları 1950lere kadar gül baba diye biri yok derdi macaristandaki gül baba merzifonlu cafer değil derdi daha sonra hepsi ispatlando. efsane diyenlere de tika bu türbeyi çarptı suratlarına. Sadece son yıllarda bakımsızdı adnan polat gül baba vakfı kurdu şimdi onlar ilgileniyor erdoğan da açılışa gitti filan...
özetle metin oktay gelişi güzel değil baya baya bilinçli bi şekilde bektaşi mücahit selamımı veriyordu yani reis

adam reisçi zaten başka herhangi veriye ihtiyaç yok analiz için.
Adnan Polat mı??? Adam alevi :) İstanbuldaki Cem vakfı haricindeki tüm cem evlerinin masraflarını devletin yerine cebinden ödüyor 30-40 senedir. İnsanlar adnan başkan olmasa cenazesini kaldıramaz zira bizim diyanet imam gönderiyor aleviler de haklı olarak kabul etmiyor. Yanlış anlaşılmasın ben sünniyim ama aleviler müslüman ve devletin yapması gerekeni bizim eski başkanımız yapıyorsa biz galatasaraylılardan hem takdiri hem de duayı hak eder.

@Osman SEDEN

işte biraz da bu tip sebeplerden bazı şeyler açıkça dillendirilmiyor. Malum milli şef dönemi azınlıklar ezilirken demokrat parti de ilk dönem hariç alevilere fazla el vermediğinden (zira rahmetli Fuad Köprülünün etkisi azalmıştı) insanlar Galatasaraylıların bektaşi selamı verdiğini dillendirmek istemiyordu zamanla da metin oktay çok verdiğinden metin oktay selamı olarak kaldı. Halbuki Ali Sami Yen bektaşi selamı verirken Emin Bülend'ler, Kürt Celaller, Asım Tevfikler o selamı alıyordu yani bizde mezhepçilik olmaz ama devir ninnoş ve liboş devri olduğundan hemen her şey yanlış anlaşılıyor.

Dip Not: Adnan Polat, Recep Tayyip Erdoğan'a karşı CHP'nin istanbul aday adaylarındandı.... Bilmeyenlere duyrulur :)

Üst Alt