Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu!

Cevap: Adnan Polat Radyospor´a aciklama yapti

Transfer dönemi başlar

"Galatasaray´da transfer bitmez"

Hazırlık kampı başlar

Kamp biter

Transfer dönemi biter yine

Keşke beni protetosto etselerdi,öyle sessiz gitmelerine üzüldüm diyor.

İstenmediğini anlayacak olsan protesto ederdik

lig başlar hala transfer yapmayız 31 ağustosta 3-4 transfer yapılır sonrada gel başarı bekle. 3 yıldır aynı şeyi yapan adam yine aynı şeyi yapar çünkü beceriksiz....

Seneye kazara şampiyonluğa falan oynarsak Adnan Polat asla çekilmez.Tekrar aday olur..

Bütün taraftar ve camia da arkasında olur..

Bizler bile kendimizden hoşlanmayan birilerinin olduğunu düşündüğümüz ortamdan kaçarız kimi zaman..Sn.Adnan Polat' da nasıl bir kibir ve hırs vardı ki; milyonlarca insanın öfkesini ve isyanını nasıl kaale almıyor inanılır gibi değil...Hadi bizi geçelim, kendi yöneticileri bile sırt çevirdi daha kötüsü ne olabilir ki? 15 yöneticiden 5' i ayrılıyor ve ekip paramparça halde ama hala "ben bırakmam" diyebiliyor..Bunun adı G.Saray sevgisi olamaz, bu başka bir şey...

Vallahi paraların ödenmediği, takımın aylarca para alamadan aslan gibi savaştığı günleri özlettiniz be Sayın Polat. Para var diyoruz, stadımız var diyoruz, sporsorlar var diyoruz ama canımızı aldın sen bizim..Hafta sonu olduğunda dertlerimizi unutturan, hafta içi avrupada göğsümüzü kabartan onurumuzu aldın sen bizden...

Adnan Polata sunu sormak istiyorum, sen normal vatandas bir taraftar olsan,Adnan Polat da baskan olsa, ne yapardin?

Arkadaş bu adam istifa etmez.

İbra edilmemesi beklenecek.

Ama ben ibra edileceğini düşünüyorum.

Yani bence bu adam 1 yıl daha başkan. O yüzden köstek olmayalım bari protesto edilse de bir işe yaramıyor.

Camia paramparça olmuş bir de bizler parçalamayalım.

Tamam ben de istiyorum Adnan Polat bıraksın gitsin. Öyle zamanlar oluyo ki özellikle maçlardan sonra buraya yazamayacağım şeyler söylüyorum. Resmen dibe vuruyorum. Bütün karamsarlığım üzerimde. Zaman geçiyor şöyle bir kaç gün, empati yapmaya başlıyorum. Başarısız olduğunun farkındayım. Ama neye göre başarısızlık. Sportif açıdan sıfır hatta eksilerde geziyoruz. Tarihinde bütün başarılı olayların ilklerini yaşayan takım, şimdi bütün başarısızlıklarda ilkleri yaşıyor. Yerlerdeyiz sürünüyoruz. Ama her zaman Fenerbahçelilerin kendilerini yüceltip bizi yerin dibine soktukları ekonomik krizleri artık yaşamayacağımızı umut ediyoruz. Nasıl artık sportif başarı açısından Adnan Polat'tan ümitsizsek, ekonomik olarak da bir o kadar ümitliyim aslında. Günümüzde futbol ekonomi olarak resmen bir sektör ve sanayi. Eğer Adnan Polat bu vakitten sonra takımı bu işin ehli olmuş birine emanet eder ve sadece ekonomik katkı sağlarsa Galatasaray'ı güzel günler bekliyor. Ben istikrardan yanayım arkadaş. Anlıyorum sizleri şu anda söylemek bir o kadar zor ama ben söyleyeceğim Adnan Polat'ın başkan olarak kalmasından yanayım. Diğer takımlardaki başkanlar uzun süredir kulüplerin başında ve başkanlık görevlerini yeni yeni yerine getirmeye başladırlar. Hatalarının farkına vararak onları düzeltme yoluna gittiler ve bir istikrar sağladılar. Aldıkları futbolcularda ve getirdikleri teknik adamlarda, zamanla daha az hata yapar oldular. Ve en büyük düşümcem o ki, Adnan Polat futbolu diğer kulüp başkanlarından daha iyi biliyor. Bilmiyorum abi biraz karmaşık bir yazı oldu ama bence Adnan Polat başkan kalmalı. Ünal Aysal ya da başka bir başkanın bu işi öğrenmesini bekleyecek zamanımız yok. Adnan Polat öğrenmişken o başkan kalmalı. Ve zamanında kulüp başkanlarımız IMF türkiye şefinin kapısında para dilenirken kulübe sahip çıkan adamlardan biri ruhu şad olsun Özhan Canaydın diğeri de Adnan Polat'tır. Bu adam bir dönem daha başkan kalamayı hakediyor.

Esas acıyı seneye kuralar çekilirken hissedeceğiz. Hafta aralarını da Fener, Trabzon, Kayseri, Bursa, Antep, Beşiktaş görüntüleri süsleyecek. Kahrolmaya devam. Hakkettik bunları. Hala burda Adnan Polat diyen Baki Mercimek beyinliler var. Kafa göz girecem az kaldı.

Hala ölmüş adam üzerinden rant peşinde yüzsüz herif.

Haftasonundaki mali kongre konuşmasından sonra yeni Adam gibi Adam topiclerine hazır olun arkadaşlar...

Esas acıyı seneye kuralar çekilirken hissedeceğiz. Hafta aralarını da Fener, Trabzon, Kayseri, Bursa, Antep, Beşiktaş görüntüleri süsleyecek. Kahrolmaya devam. Hakkettik bunları. Hala burda Adnan Polat diyen Baki Mercimek beyinliler var. Kafa göz girecem az kaldı.

Ben Adnan Polat kalmalı diyorum ama gitmeli diyenlerede sözüm yok, saygım var. Hatta gitmeli diyenlerin gitmesine gerek göstereceği sebeplerden daha fazla sebep bulabilirim. Fakat ben İSTİKRAR ın başarıyı getireceğini düşünüyorum.

Ya nedir bu renk aşkı kardeşim. İşkence haline gelmeye başladı. Bu GS de olan her şey, taraftarın pısırıklığı, gerzekliği... Ne oluğu belirsiz paramparça kongre üyeleri, kotuğuna yapışkan sürülmüş çapsız ezik Başkanları... part-time yönetim kurulu üyeleri.... tırsık, beyinsiz, kişiliksiz yazarları.....

Yapıştı üstüme atamıyorum bu Galatasaraylılığı.... Ne kadar nefret ettiğim şey varsa bu klüpte.

Neden, nedeeen , nedeeeen hala bu sevgi içimde... sıyırmak üzreyim az kaldı.

^+%&/(%&/(#$½{[

Hala ölmüş adam üzerinden rant peşinde yüzsüz herif.

Haftasonundaki mali kongre konuşmasından sonra yeni Adam gibi Adam topiclerine hazır olun arkadaşlar...

Adnan Polat ölmüş adam üzerinden rant sağlamaya kalksa bubün resmi sitede sayfalarca Özhan Canaydın'ı anma yazısı olurdu. Bir paragraf ile andılar. Adnan Polat sadece adamın ölüm yıldönümünü andı. Bence Özhan Canaydın üzerinden rant sağlamaya kalkanlar muhalefetteki Helvacı yanlıları ve bu forumdaki bir kaç arkadaş.

Söylediklerinden çok etkilendim

Bundan sonra forza Adnan Polat

tırtttttttttttttttttttttttt

Dedim ben taa derbi maçı sonrası....

Adnan Polat gidici değil bu kesinleşti....

Haftaya Kongre önemsiz oldu boşuna beklentide olmayın.....

Ben Adnan Polat kalmalı diyorum ama gitmeli diyenlerede sözüm yok, saygım var. Hatta gitmeli diyenlerin gitmesine gerek göstereceği sebeplerden daha fazla sebep bulabilirim. Fakat ben İSTİKRAR ın başarıyı getireceğini düşünüyorum.

Haklısın, Polat her sene hatalarından ders alarak ilerliyor İSTİKRARLI bir şekilde 3. lük , 5.lik, 11.lik giderek "daha az" hata yapıyor. Ya çok şey yazıcam senin ismin üzerinden ama şu an sinirimden çok kırıcı olucam Rıza kusura bakma, senin saygılı tarzından dolayı tezat olacak. Kapatalım burda.

Üst Alt