Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu!

Cevap: Adnan Polat Radyospor´a aciklama yapti

Adnan Polat ölmüş adam üzerinden rant sağlamaya kalksa bubün resmi sitede sayfalarca Özhan Canaydın'ı anma yazısı olurdu. Bir paragraf ile andılar. Adnan Polat sadece adamın ölüm yıldönümünü andı. Bence Özhan Canaydın üzerinden rant sağlamaya kalkanlar muhalefetteki Helvacı yanlıları ve bu forumdaki bir kaç arkadaş.

Ölüm yıldönümünde nerdeymiş diye sorarlar adama ,o nazik oturma organını kaldırıp gidememiş mi anma törenine ? Tıpkı açılışta taraftarını sattığı gibi Özhan abisinide yanlış yapmıştır,gelen tepkilerin ardından tıpkı açılıştan sonraki 360 dönüşü gibi radyo yoluyla anmış bak sen ne büyük lûtufta bulunmuş.

Padişahım çok yaşa.

Ha bu arada Galatasaray başkanı kuzu değil Aslan'dı değil mi ?

Bence Basligi degistirelim, söyle bisey yapsak daha iyi olur:

Adnan Polat'tan Masallar Vol. 456657232237678534591

adam kuryeye verdik biletler kayboldu diyor yaaaa:)

arkadas biri cikip sen ilkokul terkmisin demiyor

Haklısın, Polat her sene hatalarından ders alarak ilerliyor İSTİKRARLI bir şekilde 3. lük , 5.lik, 11.lik giderek "daha az" hata yapıyor. Ya çok şey yazıcam senin ismin üzerinden ama şu an sinirimden çok kırıcı olucam Rıza kusura bakma, senin saygılı tarzından dolayı tezat olacak. Kapatalım burda.

Ben seni anlıyorum. Desteklemiyorum ama sonuna kadar saygı duyuyorum. İnşallah hayırlısı olur.

Ölüm yıldönümünde nerdeymiş diye sorarlar adama ,o nazik oturma organını kaldırıp gidememiş mi anma törenine ? Tıpkı açılışta taraftarını sattığı gibi Özhan abisinide yanlış yapmıştır,gelen tepkilerin ardından tıpkı açılıştan sonraki 360 dönüşü gibi radyo yoluyla anmış bak sen ne büyük lûtufta bulunmuş.

Padişahım çok yaşa.

Ha bu arada Galatasaray başkanı kuzu değil Aslan'dı değil mi ?

Bir radyo programına katıltığı için bu kadar laf söylüyorsan acaba kabrine gitseydi neler söyleyecektin. İşte Adnan Polat senin gibilerin böyle düşünmemesi için gitmedi ama yine söyledin. Telegol programı illa laf sokacak bir şeyler buluyor ya, sende onlar gibisin.

Adnan Polat'ı eleştirme demiyorum ama böyle gereksiz konularla vurmaya kalkma. Bu Galatasaray taraftarına yakışmıyor. Sportif açıdan eleştir ama saygınlık konusunda vurma. Ayıp olur.

Ben seni anlıyorum. Desteklemiyorum ama sonuna kadar saygı duyuyorum. İnşallah hayırlısı olur.

Ben seni anlamıyorum kardeşim! Senin de beni anladığını sanmıyorum. Konu zaten ligde nerede olduğunla doğrudan alakalı da değil. İsterse her sene şampiyon olsun.

BEN BU ADAMIN BENİ VE KLÜBÜMÜ TEMSİL ETMESİNİ İSTEMİYORUM.

acindirmaya baslamis gene

beni yuhlasalardida kazansaydik bilmemne

okusun umit aktanin yazisini da utansin

Dedim demeyi sevmiyorum ama Adnan Polat'ın görev süresince orda kalacağına kalıbımı basarım.Zaten demecinden de belli oluyor.Bu imza toplayan seçim isteyen muhalefette dürüst bulmuyorum.Eğer gerçekten isteselerdi ağır abi dediklerimiz çoktan Adnan Polat'ı ordan indirmişlerdi.Taraftarın tepkisini indirme maksatlı olduğunu düşünüyorum.İyi polis kötü polis oyunları.

Can-ı gönülden "git" diyemiyorum. Bunu diyen arkadaşları yadırgamıyorum. Hislerim böyle. İdari anlamda bir çok yanlışının olduğunu biliyorum. Bunu kendisi de itiraf ediyor zaten. Daha önce de ifade ettiğim gibi Polat'ın bu dönemleri A.Yıldırım'ın ilk başkanlık yıllarını getiriyor aklıma. Kadro seçimini iyi yaparsa arzu edilen başarının geleceği kanaatindeyim.

İşin kötüsü şu.Bunların 2012 martta seçilmeyecekleri garanti.Bunu göz önüne alan polat hiç sallamayacak futbol takımını.Dolduracak vasıfsız leş yerlileri.Teknik direktörü de hikmet karaman olarak belirler.Kafadan bir senemiz daha gider.Yeni gelen yönetim onun da temizliğini yapılanmasını yapayım derken bir yıl daha gider.Minimum iki yılımız yandış

İsterse her sene şampiyon olsun.[/B]

Ben seni anlıyorum çünkü bazen senin gibi düşünüyorum. Senin gibi eleştirel gözle bakıyorum (yazının başında Adnan Polat'a şu anda burada yazamayacağım şeyler söylüyorum demiştim). Sen hep eleştirel gözle baktığın için, benim olumlu bakma yanımı gördüğünü, dolayısıyla senin hiçbir zaman benim gibi düşündüğünü sanmıyorum.

Can-ı gönülden "git" diyemiyorum. Bunu diyen arkadaşları yadırgamıyorum. Hislerim böyle. İdari anlamda bir çok yanlışının olduğunu biliyorum. Bunu kendisi de itiraf ediyor zaten. Daha önce de ifade ettiğim gibi Polat'ın bu dönemleri A.Yıldırım'ın ilk başkanlık yıllarını getiriyor aklıma. Kadro seçimini iyi yaparsa arzu edilen başarının geleceği kanaatindeyim.

Bu adam 3 yılda birbirinin tersi 3 takım kurdu.Nasıl güvenelim.

Aziz çok başarılı da onu örnek alıyorsun demek, bravo. Ayrıca Aziz her sene başarılı olsa ne yazar, Onun gibi Polat gibi karakterlerin, mentalitelerin başkanlık koltuğunda oturması ne kadar doğru? İlk önce o soruyu sor kendine.

Bir radyo programına katıltığı için bu kadar laf söylüyorsan acaba kabrine gitseydi neler söyleyecektin. İşte Adnan Polat senin gibilerin böyle düşünmemesi için gitmedi ama yine söyledin. Telegol programı illa laf sokacak bir şeyler buluyor ya, sende onlar gibisin.

Adnan Polat'ı eleştirme demiyorum ama böyle gereksiz konularla vurmaya kalkma. Bu Galatasaray taraftarına yakışmıyor. Sportif açıdan eleştir ama saygınlık konusunda vurma. Ayıp olur.

Saygıydı,Ayıptı vs bunları geçeceksin,saygı gösterki saygı göresin ayıp etmeki ayıp edilmesin,kısaca herkes hakettiğini yaşar.

Galatasaray taraftarına birde taraftarlık dersi vermeye çalışan sizler yokmusunuz ah ah neyse,A.Polat klübü satsa büyük başkan diye peşinden koşan sen ve senin gibi şakşakçılar yüzünden bu haldeyiz.Sen ve senin gibiler bu camiada azalmadıkça her hata(sı)nızı yüzüne şamar gibi vuracağız.Ha çokta şeyinizde değil biliyorum ,ağababanız A.Polat'ın yüzüne tükürsek yarabbi şükür diyecek bir karateri var.Umarım sizlere geçmemiştir bu karaktersizlik.

anlamayanlar için özette geçeyim ;

Adnan Polat ŞAK ŞAK ŞAK.

Uğur bu arkadaş benim söylemek istediklerime yakın birşey söylemiş. Biraz da bu yönde düşün kardeş. Aziz in karakteri konusunda sana katılıyorum fakat şu anda Galatasaray için başarı daha önemli. Ve Aziz başarılıdır. Sen başarısız olduğunu söylüyorsn eğer, bence hata ediyorsun. Mensubu olduğu kulübe oldukça katkı sağlamıştır.

Üst Alt