Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu! - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu!

Cevap: Adnan Polat Radyospor´a aciklama yapti

Por kulübü sportif başarıya ulaşamıyosa başkan başarısızdır lafı 1950 lerde kaldı. Senin dediğin her kulüp eşitse olacak bir durum. Adamlar bize ekonomide fark atmıştı. Adnan Polat bunu dengeledi

iste dar gorus acisi

onumuzdeki takimlara bak 2 senedir:)

feneri cikart ordan:)

bak bakalim nasil rezil mantiksiz olmus yukarida yazdigin:)

Por kulübü sportif başarıya ulaşamıyosa başkan başarısızdır lafı 1950 lerde kaldı. Senin dediğin her kulüp eşitse olacak bir durum. Adamlar bize ekonomide fark atmıştı. Adnan Polat bunu dengeledi

Ulan beni Polatı savunur hale getirdin. Benim dediğim şu. Polat ın takdir edilmesi gerekn sportif başarı haricinde başarıları var. Ve zamanla sportif başarı da DAİMİ olarak gelecek. Bu kadar.

Ulan beni Polatı savunur hale getirdin. Benim dediğim şu. Polat ın takdir edilmesi gerekn sportif başarı haricinde başarıları var. Ve zamanla sportif başarı da DAİMİ olarak gelecek. Bu kadar.

sen sandalyeni koseye cek duvara bakarak bekle

biz yalanci olmayan bir baskanla hayat devam edecegiz

yok daha zekiyim reis:)

bunu kullanarak butun mantiklarini curutuyorumki

okuyanlar korkup utansin ve gelip burada polat silahsorlugu yapamasin utancindan:)

Senin birşey çürüttüğün yok. Utanacak bir durumda yok. Galatasaray taraftarına yakışan her zaman her daim takımının yanında olmaktır. Eleştiri tabi ki olacak ama bunu saygı çerçevesinde yapmalıdır.

Yahu bu baskan nezaman çikip transfer dese, forumun yarisinin sevgisini kazaniyor, alacak renktaslar süper topçular gelecek, en iyileride hürriyet olacak muhtemelen, avrupada oynamayan takima kimi alabilirsinki, simdiden baslamislar bakmaya , agustos sonu sakat-beles ne varsa toplarlar.

Polat futbolla ilgilenecekmis. artik seneye bank asya ya düseriz. bu sene basaramadi. Polat kim futbol kim?? lafla peynir gemisi yürümüyor Adnan efendi. isi ehline birakacaksin,

Emin ol Özhan Başkan bir yerlerden görüyordur olanları kaçamazsın merak etme.

Cevap: Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu!

Oh iyi valla hala bizi kandırmaya çalışıyor,yok efendim seneye çok iyi bir Galatasaray seyredecekmişiz,duyda inanma.Her sezonun başında seneye çok iyi olacağız hikayesi. '' Ölme eşeğim ölme yaz gelince yonca biçeceğim '' e döndü bu hesap.Polat sen bu klupten defol git tek transfer olmaz olsun,yeterki sen git ben herşeye razımım.

Üst Alt