Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat Radyospor'a açıklamalarda bulundu!

polat-canaydin-iyi-ki-bunlari-gormedi-1221974.Jpeg

Polat: Canaydın iyi ki bunları görmedi

Özhan Canaydın'ın ölüm yıl dönümü vesilesiyle Radyospor canlı yayınına bağlanan Adnan Polat, Fenerbahçe yenilgisiyle ilgili olarak "Galatasaray taraftarının o muhteşem duruşunu hiç bir zaman unutamayacağım. O muhteşem staddan üzgün ayrılmaları beni çok üzdü. Keşke beni protesto etselerdi de o kadar sessiz ve üzgün gitmeselerdi" dedi.

İYİ Kİ BUNLARI GÖRMEDİ

Radyospor'da Yalçın Dümer'in sunduğu Radyovole programına konuşan Polat, "Özhan Bey'in birinci ölüm yıl dönümü bugün ve onu çok özlüyorum. Beş yıl önce başlattığımız projelerin bir bir hayata geçtiği bir dönemdeyiz. Bunları keşke Özhan Bey de görebilseydi. Ancak futbolda aldığımız bu kötü sonuçlarla kabus gibi bir sezon yaşıyoruz, iyi ki bunları görmedi." dedi.

İşte Adnan Polat'ın çok özel açıklamaları;

ÖZHAN BEY'İ ÖZLÜYORUM

"Özhan Ağabey'le başlattığımız birçok proje vardı. Bugün hepsi bitti ve onun mutluluğunu yaşıyoruz. Özhan Ağabey'e Allah rahmet eylesin ve Allah kederli ailesine sabırlar versin. Birlikte çok şey paylaştık ve onu çok özlüyorum. Tabi zamanında fikir ayrılıklarımız da oldu. Zaten her konuda aynı fikirde olmamız mümkün değil. Ama bunlar kapalı kapılar arkasında yaşandı ve bu konular bizde kaldı. Bugünkü Galatasaray'ın içerisinde bazı arkadaşlarımızın bu tarz etik kurallara duyarlılık göstermediğini gören taraftarımız üzülüyor ama hayatta insanın başına herşey gelebiliyor."

HERKESTEN ÇOK BEN ÜZÜLÜYORUM

"G.Saray Başkanlığı yüce bir makam. Ama bizler burada bir yolcuyuz. Ben Galatasaary'ın 33'üncü başkanıyım. Sürem dolduğumda ben de kenara çekilmesini bileceğim. Başkanlık zor bir makam ve Zor bir dönemden geçiyoruz. Bu kadar büyük işlerin bittiği bir dönemde, futbolun kötü gitmesi, bütün bu işlerin üzerine gölge düşürdü. Bunu kimseye anlatamıyorum ama herkesten çok ben üzülüyorum. "

GELECEK SEZON İÇİN TRANSFER ÇALIŞMALARI YAPIYORUZ

"Geçtiğimiz iki haftadan bu yana futbolun üzerine daha çok düşüyorum ve gelecek yılın transfer planlamasını şimdiden yapıyoruz. Şunu belirtmeliyim ki gelecek sezon Galatasaray taraftarları ve tüm Türkiye bambaşka bir Galatasaray takımı izleyecek. Çünkü bunu hakediyorlar. "

KEŞKE BENİ PROTESTO ETSELERDİ

"Son haftalarda, özellikle de son maçta, Galatasaray taraftarının o muhteşem duruşunu hiç unutamayacam. O muhteşem staddan üzgün ayrılmaları beni çok üzdü. Keşke beni protesto etselerdi de o kadar sessiz ve üzgün gitmeselerdi. Ama maalesef futbolun ilahları biraz bizim yanımızda değil gibi görünüyor. kazanabileceğimiz son üç dört maçı çok kötü birşekilde kaybettik. Ama yapılması gereken işler dururken benim bir kenenara çekilip üzüntümü yaşamak gibi bir lüksüm yok. inşallah bundan sonrası hayırlı olur. "

Radyospor

Cevap: Adnan Polat Radyospor´a aciklama yapti

"Geçtiğimiz iki haftadan bu yana futbolun üzerine daha çok düşüyorum ve gelecek yılın transfer planlamasını şimdiden yapıyoruz. Şunu belirtmeliyim ki gelecek sezon Galatasaray taraftarları ve tüm Türkiye bambaşka bir Galatasaray takımı izleyecek. Çünkü bunu hakediyorlar.

Gec bile kalinmis hani scouting ekibin nerde ??

Biz Besiktas taraftari degiliz Adnan Polat. Bunu hicbirzaman unutma. Transferle gönlümüzü alamazsin. Biz dönek degiliz.

"Geçtiğimiz iki haftadan bu yana futbolun üzerine daha çok düşüyorum ve gelecek yılın transfer planlamasını şimdiden yapıyoruz. Şunu belirtmeliyim ki gelecek sezon Galatasaray taraftarları ve tüm Türkiye bambaşka bir Galatasaray takımı izleyecek. Çünkü bunu hakediyorlar. "

Akıllanmadınız mı??

Yeni hoca belli olmadan oyuncuları alıyorsunuz..Sonra gelen hoca oyuncuları beğenmiyor.Ben getirmedim diyor..Madem çalışmalarını sürdürüyorsun..Umarım yeni hocada bellidir..Fikir alış verişinde bulunuyorsundur.Pazar günü yapılacak kongreyi bekliyorum.

HERKESTEN ÇOK BEN ÜZÜLÜYORUM

"G.Saray Başkanlığı yüce bir makam. Ama bizler burada bir yolcuyuz. Ben Galatasaary'ın 33'üncü başkanıyım. Sürem dolduğumda ben de kenara çekilmesini bileceğim. Başkanlık zor bir makam ve Zor bir dönemden geçiyoruz. Bu kadar büyük işlerin bittiği bir dönemde, futbolun kötü gitmesi, bütün bu işlerin üzerine gölge düşürdü. Bunu kimseye anlatamıyorum ama herkesten çok ben üzülüyorum. "

KEŞKE BENİ PROTESTO ETSELERDİ

"Son haftalarda, özellikle de son maçta, Galatasaray taraftarının o muhteşem duruşunu hiç unutamayacam. O muhteşem staddan üzgün ayrılmaları beni çok üzdü. Keşke beni protesto etselerdi de o kadar sessiz ve üzgün gitmeselerdi. Ama maalesef futbolun ilahları biraz bizim yanımızda değil gibi görünüyor. kazanabileceğimiz son üç dört maçı çok kötü birşekilde kaybettik. Ama yapılması gereken işler dururken benim bir kenenara çekilip üzüntümü yaşamak gibi bir lüksüm yok. inşallah bundan sonrası hayırlı olur. "

Bu kisim bana hic inandirici gelmedi.

Bunun disinda Klose ve Drogba ile ciddi anlamda simdiden temasa gectigimizi söylemis Yalcin Dümer programdan sonra. Yalcin Dümer´e inanacak degilim ama eger dogruysa Adnan Polat´in hala akillandigi söylenemez. Drogba hertürlü oynar gerci ama 34 yasindaki adamlara karsiyim. Besiktas transfer yapti da ne oldu? Alabiliyorsan 30´un altinda kaliteli futbolcu al. Katar zihniyetiyle kaliteli futbolcu getirme. Yanlis politika. Adnan Polat mutlaka gitmeli arkadas. Bu motivasyonla dogru karar alamaz bu adam. Iyice batiracak takimi. Indirin su adami artik.

Başkan ağırlığını ömür boyu kazanamayacak olan kişi. Senin ne işin var da, radyolara demeç veriyorsun.. Habire çıkıp konuşan birine kim saygı duyar? En önemlisi, önümüzdeki sene kalacağına bu kadar emin olmasın.

Şimdide Futbolun tanrılarına sarmış kafayı. Tünel , 2012 filan kesmiyor artık değil mi? Ulan kötü konuşup durduk yere ceza yiyeceğim. Alexis Sanchez i de getirsen bu takıma defol git Polat istemiyoruz seni

Hagi'yi göndereceksen yaptığın transfer çalışmalarının ne önemi var ki? Yeni gelecek hoca o oyuncuları isteyecek mi bakalım. Yine yanlış işler peşinde değilsindir umarım.

Başkan seneye düzeltir takımı , Hagi her maçı hediye ediyorsa adam ne yapsın .Rijkaard geldiğinde herkes sevinçten taklalar atıyordu suç başkanın mı oldu sonra.Demirören de sportif açıdan yanlış kişilerle çalışıyordu ve onlardan arındı , Polat'da da benzer bir yenilenme olacak İmparatorla.

Ertuğrul Allah' ını seversen doğrunun Polatla ne işi olur...

Yani doğru bir nesne olsa şerefsizim yanyana gelmemek için ülkeyi terkeder

Hagi'yi göndereceksen yaptığın transfer çalışmalarının ne önemi var ki? Yeni gelecek hoca o oyuncuları isteyecek mi bakalım. Yine yanlış işler peşinde değilsindir umarım.

Onu bunu bilmem bu kadar hezimete rağmen protestosunu sadece demokratik kurallar dahilinde gösterecek akla ve sabıra sahip mükemmel bir taraftarımız var.

Stadı ateşe veren, futbolcularının ağzını burnunu dağıtan taraftarlar var bu ülkede. Bu da Galatasaray'lı olmanın ayrıcalığı olsa gerek.

Babam isten geldi, ilk sorusu Adnan Polat gitti mi diyor :) Yok baba gitmedi diyorum.

"Seytan diyor al eline uzun namlulu silah" diyor :D

Sn.Adnan Polat' ın bundan önce yaptığı açıklamalardan ne farkı var bu söylediklerinin. Artık ezberlediğimiz klişe laflar duymak istemiyoruz Sn.Adnan Polat, yeter lütfen..Sizin herkesten çok üzülüyor olmanız sizi bağlar, bize niye bunları söylüyorsunuz?? Siz benim sizden az üzüldüğümü nasıl ölçüyorsunuz, G.Saray' ı benden çok seviyor olduğunuzu nasıl iddaa edebilirsiniz? 3 senedir adım adım çöküşün sebebini hala ilahlara bağlamayın lütfen, bizi aptal sanmayın ne olursunuz?? Dünya kadar yönetim yanlışı ve felsefe noksanlığı varken başarısızlığın sebebini ilahlara bağlayarak dahada komik oluyorsunuz yapmayın. 13 maç kaybetmişiniz ve 11.sıradasınız. Hala kazanabileceğimiz 3-4 maç olduğunu söyleyerek neyi kurtarmaya çalışıyorsunuz? Amacınızın günü kurtarmak olduğunu kendiniz itiraf ediyorsunuz bu sözlerinizle, sorun 3-4 maçın kazanılması değil Sayın Polat..Sorun G.Saray'ın hakettiği gibi yönetilemiyor olması!! Artık vasat bir takım hüviyetine bürünmemizedir isyanımız, rakiplerimiz için kolay maç statüsüne girdik daha ne olsun...Stad açılışı diye diye milyonlarca insanı aylarca avuttunuz, ne oldu peki ne değişti? Durumun ne kadar acı ve vahim olduğunu görmemek için neden hala direniyorsunuz, günü kurtarmak hedefi ile koca G.Saray yönetilmiyor Sayın Polat. Vizyon, ilke ve duruş istiyoruz biz, 3-4 maç galip gelerek sevinmeleri biz artık çoktan geçtik....

transfer çalışması yapıyorum diyor bir de, ne tepki bekliyor vay adama bak çalışmaya başlamış mı?

teknik direktör belli değil, gidecek, kalacak belli değil, neye göre transfer çalışması yapıyorsun?

galiba teknik direktör kendi olacak.

Yandık !.

Sezon açılır bizde transfer bitmez der.

1 ay geçer transferin halkalarından bahseder herkes müsterih olsun yakışanı yapıcaz derken hooop kazım+stancu tarzı 2 adam alınır kewel'i yollarlar yaşlıydı diye millet ayaklanmasın diye 1 tanede çakma yıldız alınır hocada artık muhtemelen yine hagi olur cünkü severler onlar birbirlerini hagi varken tüm oklar hagide polat neden göndersin adamı.

Sezon ortasında barosu falan yollarlar ondan sonra yakışan Gs'yi izleriz tıpkı bu sezon ki gibi.

Kişisel senaryomdur Değil şu bu messide gelse istifa ronaldo da gelse istifa zaten komple takım yapıp ilk 5-6 maç üst üste kazansak bile istifa kısaca polat gidene kadar istifa !.

Lanettt gitsinnnn..!!!

Teknik direktörün belli olmadığı konusunda atıp tutmuşsunuz. Ne biliyorsunuz ki belli olmadığını? Transfer denen şey sadece futbolcu alım/satımı değildir. Teknik ekip değişimi de transferdir. Böyle boş boş ahkâm kesmekte üstünüze yok.

Üst Alt