Adnan Polat, Şişli Savcılığı'na ifade verdi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat, Şişli Savcılığı'na ifade verdi

polathaber_SP0A5.jpg

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, mali kongrede yaşananlarla ilgili olarak Şişli Savcılığı'na ifade verdi.

Galatasaray'da Mali Genel Kurul'da yaşanan olaylarla ilgili Başkan Adnan Polat, Şişli Cumhuriyet Savcısı Hasan Bölükbaşı'nın daveti sebebiyle ifade verdi.

NTV Spor Haber Müdürü Haluk Yürekli, "Galatasaray Başkanı Adnan Polat mali kongrede yaşanan olaylar sebebiyle, özellikle ibra sırasında, sayım yapılmadığı, tutanaklara geçmediği ifade edilmişti ve bu görünen olayların ardından dernekler masası bir soruşturma başlatmıştı ve bu soruşturmayı Şişli Cumhuriyet Savcısı Hasan Bölükbaşı yönetiyor. Dün divan kurulunda yer alan Begüm Özkan, savcı Hasan Bölükbaşı'na ifade vermişti. Savcılık Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda yaşananlarla ilgili olarak inceleme başlatmıştı. Begüm Özkan'ın yanı sıra Divan Başkanı Türker Aslan ve divan heyetinde bulunan 6 kişinin daha ifadesine başvurulacak. Bugün aslında Adnan Polat'ın ifadesine başvurulacağı bilgisini dün izleyicilerimize aktarmıştık. Bugün sabah erken saatlerde Şişli Savcılığı'na geldi Galatasaray Başkanı Adnan Polat ve savcı Hasan Bölükbaşı'nın daveti üzerine ifade veriyor" şeklinde konuştu.

NTV Spor canlı yayınında muhabirimiz Irmak Kazuk'un kongrenin ertelenme ya da iptal olma durumu olup olmadığı sorusunu, Adnan Polat, "Bilmiyorum. O konuları tamamen hukukçulara bırakalım, onlar karar versin" diye konuştu.

Polat ifade verdi - NTVSpor.net

Cevap: Son Dakika: Polat İfade Veriyor

Sn. Adnan Polat' ın "G.Saray menfaatleri" için sadece doğruları söyleyeceğinden kuşkuluyum!

ifade veriyor biraz ağır olmuş bilgisine başvuruluyor denilebilirdi.. umarım en yakın zamanda bu belirsizlik biter .. çünkü gün geçtikçe takıma zarar verdiğini düşünmeye başladım

Her geçen gün seçim ile ilgili kuşkularım artırıyor.Umarım bir an evvel olur seçim.Olan sadece Galatasaray'a oluyor.Zaman kaybı oluyor.Bir an evvel yeni yönetim göreve gelmeli.

İnadı yüzünden kongre öncesi seçim tarihi vermedi, klübü getirdiği duruma bak. Neresinden tuttuysa elinde kaldı. Her güne başlarken ayrı bir sorun. Şu dönem her yönüyle tarihe kara bir dönem olarak geçti.

Savcı G.Saray' ı biraz seviyorsa yandın Polat !! Savcı bey; bizim içinde hesap sor!

ifade veriyor biraz ağır olmuş bilgisine başvuruluyor denilebilirdi.. umarım en yakın zamanda bu belirsizlik biter .. çünkü gün geçtikçe takıma zarar verdiğini düşünmeye başladım

Yardin renktas sabah sabah. Allahda seni güldürsün. İfade kelimesinin anlamı ne hiç dusundunmu:)

Son dakika...Adnan Polat savcılıktan çıktı...Sert bir ifadeyle "benim görüşüm yok" dedi ve NTV muhabirini tersledi!!!

NTV muhabiri Irmak KAZUK "G.Saray menfaatleri için camianın önünü açarım görüşünüz geçerlimi" diye sordu ama Adnan Polat hışımla arabasına bindi, muhabire ters ve sinirli bir ifadeyle "benim görüşüm yok" diyerek kapıyı yüzüne kapattı...

Üst Alt