Adnan Polat ve Yönetime Destek! - Sayfa 11 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat ve Yönetime Destek!

Cevap: Adnan Polat ve Yönetime Destek!

Kseinlikle destek gerekli ama umarım işe yarar. Çünkü hem bizim hem de birçok futbol kulübünün tarihi taraftar isteklerine ters düşen yönetimlerle dolu maalesef...

"Ezeli" rakipler kendi aralarinda "adayimiz Canaydin" diyorlar. Aslinda bu Polat'in ne kadar basarili oldugu ve "ezeli"lerin ondan nasil korktuklarini gosterir.

Başkan herkesin enkaz olarak görüp kaçtığı kulübü devralıp ortaya o enkazdan muhteşem bir yapı çıkartmaya başladı.O kaçanların içtahlarını kabartıyor bu yapı ama o tren kaçtı beyler.

Yürüyedur Adnan Başkan.Biz arkandayız...

Camianın ileri gelenlerinden Başkanımıza destek.

Basketbolda patlak veren Cemal Nalga olayı nedeniyle bugün olağanüstü toplanacak olan Divan Kurulu'nun etkili isimleri kritik buluşma öncesi Milliyet'e çarpıcı açıklamalar yaptı.

Eski başkan ve idareciler, Başkan Adnan Polat'a güvenoyu yönünde görüş bildirirken, yaşanan olayın bütün ayrıntılarıyla yönetim tarafından açıklanmasını istediler. Faruk Süren ise Divan'da çözümün nasıl olacağını masaya yatıracaklarını ifade etti. Eski başkan Özhan Canaydın, Bursa'da olduğu için basına kapalı yapılacak toplantıya katılamayacak. İşte eski başkan ve idarecilerin görüşleri:

Ali Tanrıyar (Eski başkan): Adnan Polat'ı Galatasaray'a üye yapan benim. Kulübe hizmet için ne kadar istekli olduğunu biliyorum. Elbette bu son yaşanan hadise bizleri üzdü. 1932'den beri kulübün içindeyim. Böyle bir şeye şahit olmadım. Yönetimin haberi var mı, yok mu toplantıda göreceğiz. Bütün teferruatıyla açıklanacak. Ona göre konuşacağız.

Alp Yalman (Eski başkan): Adnan Polat ve yönetimin istifası söz konusu olamaz. Galatasaray'ı idaresiz bırakmak hataların en büyüğüdür. İyi gitmeyen bir şey olursa ekip olarak eleştirilecektir. Böyle bir toplantıya neden gerek duyuldu anlamadım. Galatasaray'ın idaresinin ve başkanının arkasında olduğunu divan göstermeli.

Ali Uras (Eski başkan): Grip olduğum için toplantıya gidemeyeceğim. 3-4 kendini bilmezin yaptığı hareket yüzünden yönetimin bırakıp gitmesi hoş olmaz. Hatayı bütün yönetime maletmek çok yanlış olur.

Faruk Süren (Eski başkan): Adnan Polat'ın özverisine şahidim. Onun ne kadar zor durumda kaldığını biliyorum. Ancak yaşanan skandalı kurumsal ve bireysel kabahat olarak ikiye ayırmak lazım. Kurumu temsil eden kişilerin bu hareketinden yönetimin haberi olduğunu zannetmiyorum. Divan'da konu tartışılacaktır. Kurum yara almıştır. En iyi tedaviyi tartışacağız.

Mehmet Cansun (Eski başkan): Olayın iki yönü olabilir. İlk bu sabotajla Galatasaray'a zarar verilmek istenmiş olabilir. İkinci olarak da Adnan Polat ve yönetimine karşı bir komplodan söz edilebilir. Olayla, yönetimin hiç alakası yok. Ancak Yiğit Şardan'ın duruşu ve sergilediği tavır da çok doğru.

Doğan Hasol (Eski 2. başkan): Bir bildiri çıkacaktır. Bu konudaki duyarlılığı yansıtan. Adnan Polat'a yapılanlar haksız eleştiriler. Bu işten haberi olmamıştır.

Hayri Kozak (Divan üyesi): Yönetimin en büyük eksiği yaşanan olay sonrası profesyonellerin ifadelerini almadan kapının önüne koymasıdır. İstifa etmemiş olsa da Ahmet Dedehayır'ın da görevden alınması gerekirdi. Adnan Polat yönetimi devam eder. Seçimlere 3.5 ay kala yönetimin istifa etmesi Galatasaray'a kargaşadan başka bir şey getirmez.

Öte yandan GSYİAD Yönetim Kurulu bir bildiri yayımlayarak, sarı-kırmızılı yönetimin arkasında olduğunu duyurdu.Kaynak: Milliyet

allah adnan polat başkanımızı başımızdan eksik etmesin. klüp onun sayesinde çağ atlıyor yakın zamanda o çok övülen fb yi de geçecek diğer konularda. bize taraftar olarak düşen başkanımıza sahip çıkıp onu her platformda desteklemeliyiz. destekten kastım ürettiği tüm projelere taraftar olarak sahip çıkmak ve katılmak tabi.

Üst Alt