Adnan Polat ve Yönetime Destek! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat ve Yönetime Destek!

Cevap: Adnan Polat ve Yonetime Destek!

Haldun Üstünel Ali Sami Yende doğdu dedi. Yani dışarıdan katılmadı transfer değil, doğuştan Galatasaraylıydı dedi. Taraftar onu dikkate ederek tezahurat yapsın dedi. Övgü yaptığı apaçık. Bi başına bi sonuna bakarak yorumlarsanız tabi eleştiri gibi anlaşılır.

Alakasi yok,Haldun Ustunel Elanonun basin toplantisinda da soyledi,bana mal etmeyin transferleri ekip calismasi diye 2 dakika sonra elano yalanladi,haldun ustunelin etkisinden bahs etti,adnan polat bayram degil seyran degil kalkti basin toplantisi duzenledi ve yonetimden uyeleri ovecek sekilde konustu,simdi de acikca soylemeyin bu tezahurati dedi,devamini tatliya bagladi,altyapidan biri diye,millet altyapidan ciktin oley oley haldun diyecek hali yok,bunlari iclerinde hall etmeleri gerek,ustelik medya bu kadar bize karsiyken.

Neyse bana göre Mehmet Helvacı nın dediği çok netti bana göre. Haldun Üstünelin altyapıdan geldiğini, Ali Sam Yende doğdunu söylemesi çok güzel şeyler. Ona göre bir tezahurat bulunsun demesinde bir sakınca yok. Haldun Üstünel hakkında daha orjinal bir tezahurat bulunabilir. Helvacı da bunu istedi.

Haldun Üstünel lehine yapılan tezahuratlardan en çok Haldun Ü. rahatsız olur zaten olgun bir insan olduğundan. Bu tezahuratlar, kız istemeye gidelim vs. laflarıyla mahcup olduğundan kendi rahatsız oluyor en başında.

Adnan Polatın sezon öncesi basın toplantısı yapması kadar doğal birşey de yok. Geçen seneyi değerlendirdi ve önümüzdeki senenin hedeflerini ortaya koydu.

Basının yazdığı saçmasapan şeylere tepki gösterirken ortada fol yok yumurta yok kendimiz bazı şeyleri büyütüyoruz sırf eleştirmek için. Kulüp bugün resmi sitesinden bu konu hakkındaki cevabını verdi.

Haldun Üstünelin birebir sözleridir.

Sayın Helvacı’nın tüm yöneticilerimizin bilgisi doğrultusunda bir espri anlayışında tamamen destek amaçlı sözlerini bu şekilde yorumlama yolunu seçenleri anlayabilmiş değilim.

Ne diyecekti resmi siteden,Ben de bozuldum Mehmet Helvaciya ama panik yok filan mi..

Elbette yalanlayacak,Haldun Ustunelin goze batmasindan yonetimdeki diger kisiler rahatsiz.

Mart ayina kadar umarim her sey yolunda gider..

Bu yönetim, bu teknik kadroda kesinlikle bozulmamali!

Adnan Polat gercekten cok güzel isler yapiyor ve su an hak ettigi yerde. Ve secimlerden önce, taraftar olarak stadda destegi göstermeliyiz!!!

Bu basligi acmadaki sebep sayin Helvaci ile sayin Ustunel arasinda oldugu soylenen-ki tamamen abarti- haberi tartismak degildi.

Yonetime destek mesajlarinizi bekliyorum.

Gecen sene TD'umuzun yardimcilarini gondererek ve yerlerine hocaya sormadan adam getirerek puan kaybettiler benim gozumde. Su ana kadar yaptiklari harika isler ama acikcasi ben Frank'e guvendigim kadar guvenemiyorum onlara, eger isler kotuye giderse (ki umarim gitmez) o zaman gorecegiz gercektende "sonuna kadar destege" deger mi degmez mi. Frank'in de altini oyarlarsa bu adam basarisiz sonuclar aliyor yildizlarimizi oynatmiyor vs. diye kusura bakmasinlar duramam arkalarinda. Polat'in Denizli macindaki rahatsiz durusu da zaten takima Frank kadar inanmadigini gosteriyor eger bilmedigimiz birseyler yoksa bu isin arkasinda.

Tekrar soyluyorum su ana kadar cok guzel seyler yapiyorlar orasi ayri.

BASKAN Polat keyifle Kahvesini iciyordu nerden bu kaniya vardin :coffee:

inanilmaz tepkiler verdi ilk pozisyonlara, yanlis yorumlamis olabilirim rahatca haklisin insanlik hali de diyebiliriz. Acikcasi korkuyorum medya baskisi vs. vs. ile Frank'e gereken destegin verilmeyeceginden belki de o yuzden cekingen kaliyorum yonetim konusunda vs.

Ne diyecekti resmi siteden,Ben de bozuldum Mehmet Helvaciya ama panik yok filan mi..

Elbette yalanlayacak,Haldun Ustunelin goze batmasindan yonetimdeki diger kisiler rahatsiz.

Mart ayina kadar umarim her sey yolunda gider..

Hergün bir dünya yalan haber yapılıyor ama hepsi yalanlanmıyor. Haldun Ü. kırgın olsaydı belki yalanlama yapmak istemeyecekti. Ha sen -benim yönetim içinde tanıdıklarım var yöneticiler Haldun Üstünelden rahatsız- diyorsan orası başka. Fakat ben gördüklerime daha çok güveniyorum. Daha uzamasın lütfen.

Teşekkürler video için. Benim tavsiyem basının dolduruşuna gelmeyelim. İlerisi için ne olur bilemiyorum ama şu an bütün camia başarı için kenetlendi.

Cevap: Adnan Polat ve Yönetime Destek!

Yapmayın yaw A.Polat inanmıyor saçma düşünceler bunlar aklınıza nerden geliyo anlamadım

Yapmayın yaw A.Polat inanmıyor saçma düşünceler bunlar aklınıza nerden geliyo anlamadım

Herhalde ben derdimi anlatamiyorum Turkce'ye yeterince hakim olamadigim icin, bu boyledir adam inanmiyor demedim orada, eger baska bir sebebi yoksa verilen asiri tepkiler vs. Frank'in sahaya surdugu kadroya inanmadigini gosterir dedim. "eger" dedim arada hani.. Olabilir baska binbir turlu sebep, gecmisleri itibari ile cok guven vermiyorlar acikcasi. Yaniliyor olabilirim.

Adnan Amcamız,FB Denizli'yi 2-0 yendikten sonra onların daha farklı bir skorla yenmeleri gerektiğini düşündü,Ç.Rize'nin her pozisyonunda da gol yemeyelim,zorlaşır işler diye aşırı tepki veriyordur,1-0 olduğunda korktu tabiki,ben de tırstım.Ama sonradan aslan pençesini geçirdi horoza..

Herhalde ben derdimi anlatamiyorum Turkce'ye yeterince hakim olamadigim icin, bu boyledir adam inanmiyor demedim orada, eger baska bir sebebi yoksa verilen asiri tepkiler vs. Frank'in sahaya surdugu kadroya inanmadigini gosterir dedim. "eger" dedim arada hani.. Olabilir baska binbir turlu sebep, gecmisleri itibari ile cok guven vermiyorlar acikcasi. Yaniliyor olabilirim.

İyi de herşeyi neden oraya bağlıyorsunuz anlamıyorum ki ? Düğün çıkışı stada gelmiş,belki stada girerken problem yaşadı yada yolda sorunlar çıktı..vs

Şu takımda yapılanları eleştirmeyi yada küçümsemekten vazgeçtin.İnamoto'lar,Felipe'ler,Bratu'lar,Petre'lerden kurtulup yerine;Kewell,Baros,Elano,Keita gibi yıldızlara kavuştuysak ve başlarına Frank Rijkaard gibi dünyaca ünlü bi' teknik direktör geldiyse herşey bu yönetim sayesinde olmuştur.Artık önümüze bakarken;ışığı görebiliyoruz.

Şartsız,sualsiz bu yönetimi destekliyorum.

Teşekkürler Adnan Polat ve kurmayları..

Üst Alt