Adnan Polat yönetiminin Yanlışları&Doğruları, Tartışıyoruz.. - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat yönetiminin Yanlışları&Doğruları, Tartışıyoruz..

Cevap: Adnan Polat yönetiminin Yanlışları&Doğruları, Tartışıyoruz..

Artılar >>> Stat,Riva,Şirket birleşmesi,Erkek Basketbol'daki atılım,Bayan basketbol takımının şuanki kadrosunun kurulması.

Eksiler >>>Futbol takımı,Gstv'nin şifreli oluşu.

Adnan Polat'ın 1 doğrusu belki vardır ama 3 yanlış 1 doğruyu götürdüğünü düşünürsek, Adnan Polat'ın doğruları eksilerde gezer. O yüzden geçiniz. Audi A8'e binmekten başka yaptığı doğru bir iş yoktu.

bende amacını anlıyorum.

hadi ordaydın madem bir kaç msj öncesinde şu cümleleri kullanmışsın:

" Neyse buna girmiceğim ama şu ıslıklama olayında yanlış bilmiyorsam 500 civarı provakatör varmış ve ıslıklamaya başladıklarında , tabi doğal olarak grup pskolojisinden herkes ıslıklamaya başlamış diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum."

orda olupta orda ne olduğunu bilmeyen ender insanlardansın sanırım:)

" Ve sözleşmelere uymayan bir şey zaten yapılamaz , yapılmadıda zaten merak etme. " şu cümleyi söylediğine göre sözleşmeden de bi habersin sanırım.forumda vardı konusu,belgelerle biraz araştırmanı tavsiye ederim.

neyse bu msjından ,mesajımdan sonra hiçbir şekilde ben cevap yazmayacağım.

tekrar hayırlı sabahlar.

ben stadda şeref tribünündeydim kimin başlattığını , hangi taraftan başladığını görmedim bunu tasvir etmek için öyle anlattım. Böyle bir dedikodu dolaştı bende paylaştım. Ben bazı dostlarımla muhabbet ederken bir anda ıslıklar başladı açıkcası orda ne olduğunu ilk başta anlıyamadim sonradan farkettim , ayrıca ordaydım diyorsam ordaydım yalan söylicek halimiz yok ;)

birde insan sözünde durur cevap yazmıyacağım diyipte cevap yazmaya devam etmez , umarım sözünde durursun bu sefer :)

Adamı ıslıklarsan , sinirlendirirsen imzalanmamış sözleşmeyi değiştirebilir tabiki. Babasının oğlu değilsin sonuçta isterse yükseltir isterse yerin dibine sokar. Ve halada iktidar tarafından bize yanlış yapıldı diyorsunda. Asıl yanlışı taraftar yaptı ceremesini kulüp çekti. :)

Şuandaki yönetimin yaptığı en iyi icraat gibi gözüken Selçuk İnan'ı bile Adnan Başkanın devre arasında transferini bitirdiği düşünülürse, yönetim açısından geçmişi arayacağız gibi gözüküyor şu aşamada.. Fatih Terim'e ise Polat da teklif götürmüş, Terim gelmek istememişti. Futbol takımının başarısı konusu ayrı bir konu. Futbol takımımız geçen seneden daha başarılı olacaktır elbet. Galatasaray geçen sezon gibi bir sezon yaşamaz zaten.. Bu başarısızlığın nedenlerinde Adnan Polatın payı da 25 milyonda 1'dir..

Futbol bazında söyleyim, Keita'yı göndermek, takım iskeletini sürekli bozmak, Teknik Direktör istikrarsızlığı, devre arasında T.D değiştirme, Adnan Sezgin inadı, taraftarını savunamama, üstüne bir de taraftarın duygularını hiçe sayma, onları salak yerine koyma, stad açılışını aceleye getirmesi, vefasızlık, insanları kağıt gibi kullanıp atma(bülent korkmaz), görünürde bunları yapan bir adamın arka planda sağlam işler yapmış olması da pek mümkün durmuyor.

Futbol bazında söyleyim, Keita'yı göndermek, takım iskeletini sürekli bozmak, Teknik Direktör istikrarsızlığı, devre arasında T.D değiştirme, Adnan Sezgin inadı, taraftarını savunamama, üstüne bir de taraftarın duygularını hiçe sayma, onları salak yerine koyma, stad açılışını aceleye getirmesi, vefasızlık, insanları kağıt gibi kullanıp atma(bülent korkmaz), görünürde bunları yapan bir adamın arka planda sağlam işler yapmış olması da pek mümkün durmuyor.

Keita olayını açıklığa kavuşturdu diye biliyorum, Rijkaard gönderilmesini istemiş, hatta ya ben ya o ya getirmiş işi. Adnan Polat kendi ağzıyla söyledi bunu. Geri kalanda sanırım taraftarın suçu, stadı biz istediğimiz için erken açtı, teknik direktörleri büyük çoğunluğumuz eleştiriyordu, oda son ana kadar bekleyip sonrasında değiştirdi. Salak yerine konma olayına gelirsek, biz inanmak istediğimize inandığımız için böyle oluyor, düşünecek olursak, Ünal başkan döneminde ki kadar salak yerine konmuşluğumuz yok. Transfer bugünde olabilir, haftayada olmayabilir diyordu en fazla, ama Ünal başkan, borsaya bildirip alamadı vs.

Keita olayını açıklığa kavuşturdu diye biliyorum, Rijkaard gönderilmesini istemiş, hatta ya ben ya o ya getirmiş işi. Adnan Polat kendi ağzıyla söyledi bunu. Geri kalanda sanırım taraftarın suçu, stadı biz istediğimiz için erken açtı, teknik direktörleri büyük çoğunluğumuz eleştiriyordu, oda son ana kadar bekleyip sonrasında değiştirdi. Salak yerine konma olayına gelirsek, biz inanmak istediğimize inandığımız için böyle oluyor, düşünecek olursak, Ünal başkan döneminde ki kadar salak yerine konmuşluğumuz yok. Transfer bugünde olabilir, haftayada olmayabilir diyordu en fazla, ama Ünal başkan, borsaya bildirip alamadı vs.

daha alıp alamayacağı belli olmaz.az biraz bekleyin daha bekleyin.adnan polat yediği naneleri şu anki yönetimle karşılaştırmak istersek çok erken konuşmuş oluruz.az daha bekleyelim şu transfer dönemi bitsin.

Adnan Polat'ı vefasızlıkla suçluyorsunuzda , şu anda yaptığınız nedir? Getirdiği şampiyonlukları ve başarılar önemsiz mi ? Denizli faciası Aziz yıldırımın tahtını sallamıştır , karizmasını çizmiştir bunları unutmayın.

Bence bu yönetime de aynı şey olucak , başarı varsa kralsın üstadsın, hele bir başarı gelmesin ozaman itip yerine dibine sokarlar.

iyi niyetle bakarsak ,hadi ilk önce bize bedelsiz devredileceği sözlesmelerle belirtilmiş olan stad için sayın başbakanın süreci hızlandırması vs. gibi etmenlerle bizden kira bedeli istemelerine hadi,yinede bi şekilde olumlu bakabiliriz.

ancak olayın diğer tarafı düşündürücü bir olaydır daha fazla oraları konuşmak istemiyorum

Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilmiş biridir.

Onu savunanlar da bir o kadar kördür. Liseli olunca ayrıcalıklı ve kendini bilgi sahibi zannedenlere selam olsun, rezil ettiniz güzel camiayı.

Onu savunanlar da bir o kadar kördür. Liseli olunca ayrıcalıklı ve kendini bilgi sahibi zannedenlere selam olsun, rezil ettiniz güzel camiayı.

Ayrıcalıklı zanneden yok kendisinide , sen galiba içinde olamamanın acısını yaşıyorsun genç ;)

Camianın C sinden bihabersin , rezil ettiniz diyorsun yazık. Ayrıca kendisine hangi konuda menfaat sağlamıştır belgelerle konuşursan iyi olur atıp tutmakla olmuyor kulaktan dolma bilgilerle. Cahilsin cahil kalacaksın.

Emrah, hergün biriyle tartışmayı nasıl başarıyorsun? :asd: Tartışıyoruz başlığın adı ayrıca, savunuyoruz değil. Savunulacak neleri var, yerilecek neleri var bunu araştırıyoruz.

bence rijkaard ı getirmesi en büyük doğrusuydu fakat o ortama rağmen arkasında durmalıydı ve göndermesi en büyük yanlışıydı ....

Stad yapımında verilen emekler ve kovalamacalar güzel oldu. Ancak açılışında sıkıntılar oldu. GSStore yenilendi. Güzel ve yeni ürünler gelmeye başladı. GSMobile, GSBilyoner ve özellikle GSBonus çok önemli ve iyi projeler haline geldi. Şirketlerin birleşmesi yıllardır büyük bir sorundu o giderildi. Cafe Crown ile sözleşme feshedilmeli ve Ülker'den en az Fenerbahçe'nin aldığı sponsorluk ücreti istenmeliydi. GS Tv tam bir hayal kırıklığı oldu ve insanlar Galatasaray'la en çok iletişim kurabileceği yerden mahrum kaldı.

Futbol takımı 2007 yılında hemen hemen tamamen değiştirilerek müthiş iş çıkarıldı. Ancak sonrasında hatalı tercihler yapıldı. İyi bir yabancı transfer politikası izledik ancak yerli transferler yerinde değildi. Bonservissiz oyunculara yönelinmesinin yanında çok kritik transferleri çingene pazarlığı yüzünden kaçırdık. Mustafa, Barış ve son sezonunda çok kötü oynamış Ayhan ile işlerin yürüyeceğini sandılar. Daha kötüsü Rijkaard'ta bu oyunculara sürekli şans verdi. Ardından yabancılar tek tek gitmeye başladı. Gel takımı toparla diye getirdiğimiz Hagi'nin hatalı transfer politikasından ve oyuncu değişikliği tercihlerinden kaynaklanan gerileme daha da büyük boyutta oldu.

Basketbol takımları konusunda iyi işler çıkartıldı. Küme düşen Bayan Basket Takımı'nın yerine Avrupa'dan kupa getiren bir takım oluşturuldu. Erkek Basket Takımı onyıllar sonra Şampiyonluk yarışında oldu. Ümit milli takım oyuncularının yarısının bonservisi alındı. Bir İki'si bizde kalanı ise başka takımlarda kiralık olarak oynadı. Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı ise tarihimizin en başarılı ekiplerinden bir tanesiydi.

Şuandaki yönetimin yaptığı en iyi icraat gibi gözüken Selçuk İnan'ı bile Adnan Başkanın devre arasında transferini bitirdiği düşünülürse, yönetim açısından geçmişi arayacağız gibi gözüküyor şu aşamada.. Futbol takımının başarısı konusu ayrı bir konu.Bu başarısızlığın nedenlerinde Adnan Polatın payı da 25 milyonda 1'dir..

Bunlar çok net yalan.

açıkçası adnan polata hak veriyorum. mali olarak o kadar kötü durumdayız ki doğru düzgün transfer yapamıyoruz. e nasıl başarı gelsin o zaman? şirket birleşmesi, basketbol takımı, kulübü şeffaflaştırması, herşeye rağmen stadı yapması, rijkaard keita kewell baros neill i getirmesi, bence artıları. eksileri ise günü kurtarmaya çalışması her seferinde kurtaramaması, çalışamayacağı helvacı gibi kişileri yönetimine alması, bülent korkmazı td yapması, bonservissiz dandik oyuncuları alması, ya kulübü küçültmeyi ya da büyük oynamayı bilemeyip aralarda sıkışıp iyice takımı mahvetmesi. bence bunlar.

Bunlar çok net yalan.

Kendi tv de açıkladı selçukla prensipte anlaştık devre arası , sezon sonu başkanlıktan alınınca yinede bazıları gibi küsüp gitmedi , yeni yönetime yardımcı olarak bu transferin bitirilmesini sağladı. Polat otel de atıldı imzalar hatta , bunun neresi yalan?

Bence en büyük yanlışları mevcut ekonomik tabloyu güllük gülistanlık olarak göstermeleriydi.Her ne olursa olsun Galatasaray'lı yanlış bilgilendirilmemeliydi.Bunun yanısıra yanlışta ısrar ve eleştirileri dikkate almamaları sonlarını hazırlayan nedenlerdendi.Stad açılışının gereğinden fazla abartıldığını düşünüyorum,başta organizasyon yanlışları olsa da sonradan yapacağı çok fazla bişey yoktu başkan'ın.Rijkaard ve Haldun Üstünel'le çalışmak başkan için inanılmaz iki fırsattı,ikisini de heba ettiler ne yazık ki.

Kendi tv de açıkladı selçukla prensipte anlaştık devre arası , sezon sonu başkanlıktan alınınca yinede bazıları gibi küsüp gitmedi , yeni yönetime yardımcı olarak bu transferin bitirilmesini sağladı. Polat otel de atıldı imzalar hatta , bunun neresi yalan?

Hasan Şaş´ın transferi o,Adnan kendini kurtarmak için kıvırıyor herzamanki gibi.Selçuk kendisi söyledi,Hasan abi günlerce uğraştı benim için diye.

Hasan Şaş´ın transferi o,Adnan kendini kurtarmak için kıvırıyor herzamanki gibi.Selçuk kendisi söyledi,Hasan abi günlerce uğraştı benim için diye.

Ben biliyorum %100 olarak ilk girişim Adnan Polat tarafından yapıldı , istese devre arasında imzayı atardı , etik bulmadığından yıl sonu gelirsin dedi. tabi kendisi başkanlıktan düşürülüceğini beklemiyordu. Adnan Polat imza atılırken ordaydı adım gibi eminim. Sadece hasan aganın transferi değil o. Sadece fener araya girdiğinde iknada yardımcı oldu ama zaten adnan başkana söz vermişti okadar.

Üst Alt