adnan polat - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

adnan polat

Cevap: adnan polat'ın ekonomik dehası

ekonomik olarak yaptıklarının iyi mi olduğunu kötü mü olduğunu bugün bile düşünüyorum yok net bir karara varamıyorum

ama yöneticilik ve idari olarak daha kötüsünü görmedim orası da net ;)

üslubun hoş değil.. evet senin baban yaşındayım.. şimdinin gençliği.. eminim sen babana da böyle konuşuyorsundur hastalıklı falan gibi.. ama baban da böyle konuşmaları hakeder tabii seni böyle yetiştirdiği için.. özhan canaydın başarılıdır demedim. ama adnan polata göre daha çok gs başkanıdır.. adnan polat gibi hain değildir..

babam hayatta olsaydı belki dostum.

polatın yaptıktıkları zararlıysa ve bu sana göre hainlikse özhan ağabeyde hain olmalıdır gözünde. onun yaptıkları daha beterdi.

uslup muslup ayağına girme önümü ilikleyip konuşacak halim yok senle.

----

Bence olumlu konuşmakta olumsuz konuşmakta haksızlık ve yanlış olur...

Sonucunu bence birkaç yıl sonra göreceğiz...

Bir laf vardır; ummadığın taş baş yarar...

Bazen sana gelen bir şer aslında hayırların en büyüğü olduğu gibi akside olabilir...

Zaman herşeyin ilacıdır...

Taraftarlarca Başkan adayı olduğu için ana avrat küfür edilip, vatan haini ilan edilen Adnan Öztürk'ün başkanlık seçimindeki rakibi,

Yine taraftarlarca methiyeler düzülüp ilah yapılan, ama bir yıl içinde yerin dibine sokulan şahsiyet.

Kavanoz dipli dünya, neydim ne oldum ?

Adnan Polat'ı şahsen tanımıyorum ama şu mantalitede olduğunu düşünüyorum.

Sayın Polat bugün 5 milyon dolarmı istersiniz 15 gün sonra 50 milyon dolar mı?

-Eğer hemen şimdi verebiliyorsanız 1 milyona da razıyım

Zamaninda eller üstünde tutulan, Büyük Baskan denilen eski Galatasaray Yöneticisi ve Baskani. Galatasaray´in gelecegi adina iki tane cok büyük atilimin icinde bulunmustur. TTA ve Sirketlerin birlesmesi. Hatalari coktur, futbolun icine devamli el atip, futbolun ruhuna ihanet etmistir ve sportif anlamda basarisiz olmustur. Mali anlamda ise Fusion ve TTA ile Galatasaray kulübün ufkunu acmistir. Galatasaray baskanligini uzun yillar sonra cazibesi olan bir konum haline getirmistir...

Zamaninda eller üstünde tutulan, Büyük Baskan denilen eski Galatasaray Yöneticisi ve Baskani. Galatasaray´in gelecegi adina iki tane cok büyük atilimin icinde bulunmustur. TTA ve Sirketlerin birlesmesi. Hatalari coktur, futbolun icine devamli el atip, futbolun ruhuna ihanet etmistir ve sportif anlamda basarisiz olmustur. Mali anlamda ise Fusion ve TTA ile Galatasaray kulübün ufkunu acmistir. Galatasaray baskanligini uzun yillar sonra cazibesi olan bir konum haline getirmistir...

Ali Sami Yen'in arazisini devlete verip,devlete başka bir arazide stad yaptırmanın neresi deha?

görevde kalsaydı muhtemelen o muhteşem ekonomik dehasıyla rivayı yarı fiyatına satacaktı. ali sami yen arazisinin satış fiyatı ve tt arena yapım maliyeti karşılaştırıldığında da ekonomik dehası daha net olarak görülebilir.

Ali Sami Yen'in arazisini devlete verip,devlete başka bir arazide stad yaptırmanın neresi deha?

Dehadir demedim, yöneticilerin yaptiklarini abartmayi sevmem. Yigidi öldürelim ama hakkini teslim edelim. Galatasaray´da insanlar baskanlik hatta yöneticilikten bile kacarken , eger Adnan Polat´dan sonra koltuk yarisi haline girdiyseler, mali acidan basarili isler yapilmistir.
Bana göre ASY arazisini vermesi gerekiyordu rahmetli Özhan Baskan, maddi olarak kalkinmamizin en büyük nedeni yeni stattir. TTA yapilmasaydi, sirketleri bile birlestirmezdik. Aslinda o Riva´da coktan Villa´lar dikilmeliydi. Maddi potansiyelimiz cok büyük, ama bunu dogru bir sekilde hic bir zaman kullanamadik.

Dehadir demedim, yöneticilerin yaptiklarini abartmayi sevmem. Yigidi öldürelim ama hakkini teslim edelim. Galatasaray´da insanlar baskanlik hatta yöneticilikten bile kacarken , eger Adnan Polat´dan sonra koltuk yarisi haline girdiyseler, mali acidan basarili isler yapilmistir.
Bana göre ASY arazisini vermesi gerekiyordu rahmetli Özhan Baskan, maddi olarak kalkinmamizin en büyük nedeni yeni stattir. TTA yapilmasaydi, sirketleri bile birlestirmezdik. Aslinda o Riva´da coktan Villa´lar dikilmeliydi. Maddi potansiyelimiz cok büyük, ama bunu dogru bir sekilde hic bir zaman kullanamadik.

TT Arena'da Adnan Polat'ın bir başarısı olduğunu düşünmüyorum.

Onu yapan Özhan Canaydın. Ayrıca bunu yapmaya mecburdu.

Tapa

Rahmetli Canaydın'ın dehasıydı maalesef ,
Şirketlerin birleşmesi konusundada Polat'ın sonradan hain ilan ettiği Mehmet Helvacı'nın Aslan payını vermek gerek .

O zaman Adnan Polat'ın kulübe pek bir katkısı yok diyebiliriz.

Bu adamın yaptığı 2 iyi iş var.Biri şirketleri birleştirmesi,diğeri 20.45 geyiği.Onun dışında katkısı yok bu adamın.GS TV'yi şifreli yapan da bu adamdır.

TT Arena'da Adnan Polat'ın bir başarısı olduğunu düşünmüyorum.

O zaman Adnan Polat'ın kulübe pek bir katkısı yok diyebiliriz.

TTA icin en büyük mücadeleyi Özhan Canaydin vermistir, ama Adnan Polat´in baskanliginda bitirilmistir proje. Maalesef bu konularda da bazi hatalari oldu, ama bana göre o son 1-2 senesinde baskilar ile itildi bu hatalara. Gelecegi degil, günü kurtarmaya calisti...

En berbat sezonda stadı 2 ay erken açıp fazladan 3 kuruş kazanmak için bitmemiş stadı teslim alarak sıçıp batıran muhteşem dehadır.Culio-Stancu transferleri de ayrı bir ironidir

Üst Alt