Adnan Polat'ın İfadesine Başvurulacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat'ın İfadesine Başvurulacak

Cevap: Son Dakika l Adnan Polat İfade Verecek

Kim ne derse, desin en sonunda bizide olayların içine çektiler. Amaçlarına ulaştılar. Şimdi eziklere rahat rahat ceza verebilirler. Bir ses çıkaran biz vardık.Malesef sesimizi kesmek için herşeyi yaptılar.

FLAŞ GELİŞME - Eski Galatasaray başkanı Adnan Polat emniyette ifade verecek...

Futbolda şike iddialarına yönelik soruşturma kapsamında bilgisine başvurulacağı belirtilen Galatasaray Spor Kulübü Sportif Koordinatörü Bülent Tulun, Türk Telekom Arena'ya geldi.

Tulun, özel aracıyla kulüp merkezinin de bulunduğu Türk Telekom Arena'ya giriş yaptı.

Emniyet'in TT Arena'daki araştırması devam ediyor...

Öte yandan Galatasaray Kulübü eski başkanı Adnan Polat'ın evi ve ofisi emniyet güçleri tarafından arandı

Adnan Polat şike yaptı o yüzden 8. olduk.:eek:

Ne isterlerse yapsınlar zaten bir şey bulamayacaklar.

çubuklu tosunun nasıl bilgisine başvurdularsa adnan başkanında bilgisine başvurulacak işte

Hiçbir şey çıkmayacak bu işten.Ha çıkarsa cezamızı çekeriz.Tertemiz olduğumuza adım gibi eminim.

Hiç bir şey olmaz hiç sevmem adnanı ama zerre birşşey çıkmayacak gitsin istediği kadar ifade versin ağızlara sakız olan meşhur 2006 seneside aklanıp tarihe karışacak.:)

Adnan Polat'ın şike,teşvik olaylarına karıştığına ihtimal vermiyorum.O yüzden içim rahat.Şimdiden olayların sonunda hayal kırıklığına uğrayacak rakip taraftarın yüzünün şeklini merak ediyorum. :)

Üst Alt