Adnan Polat’la Son Nokta | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat’la Son Nokta

B_10023_gstv-B.jpg

Bir dönem sona eriyor, Başkan Adnan Polat Galatasaray’a, Galatasaray TV’de veda ediyor.

Beş yılın tarihi tanığı Adnan Polat, başkanlığı döneminde neler yaşadı ve neler yaptı?

Beş yıla sığmayan projeler hüzünler, sevinçler, gururlar, pişmanlıklar, son genel kurul ve sonrasında yaşananlar… Nasıl başladı, nasıl bitirdi ve geriye ne bıraktı?

Televizyon dünyasının usta isimleri Faik Çetiner, Levent Tüzemen, Bahri Havadır, Haluk Yürekli, Güntekin Onay ve Nebil Evren soracak Başkan Adnan Polat canlı yayında tüm merak edilen soruları yanıtlayacak.

Can Erbesler’in sunumuyla “Polat’la Son Nokta” 11 Mayıs Çarşamba, saat 14.00’da canlı yayında GS TV’de… Ayrıca LİG TV, NTVSPOR, CNN TÜRK VE TV8’DE

“Polat’la Son Nokta\" GS TV'de - 10.05.2011 21:50 (GSTV) / Galatasaray.org

Cevap: Adnan Polat yarın saat 14:00 de GSTV'de Konuklar: Güntekin Onay, Nebil Evren

Programın ismi Adnan Polat'la Son Nokta :D

Konuklar: Faik Çetiner, Bahri Havadır, Levent Tüzemen, Güntekin Onay, Nebil Evren, Haluk Yürekli

Sunacak: Can Erbezli

Cevap: Adnan Polat yarın saat 14:00 de GSTV'de Konuklar: Güntekin Onay, Nebil Evren

Bahri Havadir olmayacaksa ben o programa program demem.

ridvan dilmen yokmu? :D

sayın polatın yerinde ben olsam utancımdan kimseye gözükmem keza son 3 yılda aldığı futbolculara harcadığı para yüz milyon euroyu aşdı ama şu an takımda elde tutulacak oyuncu yok ,insan biraz düşünür ben ne yapdım diye..

Bir Aziz'i çıkarmadığı kaldı.

Hiç kimseye gerek yok aslında, taraftar sorsa soruları en güzeli olurdu..

Cevap: Adnan Polat’la Son Nokta | 11 Mayıs | 14.00 | NTV Spor

Herkesin izleyebilmesi icin basliga GSTV degil NTV Spor yazmak zorunda kaldim, Polat sagolsun. :eek:

Buyuk baskan, hersey icin tesekkurler.

[video=youtube;JiDTyiyP568]https://www.youtube.com/watch?v=JiDTyiyP568[/video]

Sunu yaptım bunu yaptım diyecek ben ortalıgı karıstırmasını bekliyorum ki cagırdıgı adamlara baksana biseyler yapıacak kesin belli

Inan Kirac`a falan salayacak yine büyük ihtimalle.

Üst Alt