Adnan Polat'tan Açıklama | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat'tan Açıklama

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Başbakan Erdoğan'ın stadın yapımı için devletin bütün imkanlarını harekete geçirdiğini kaydeden Polat, şöyle konuştu:

''Stadın yapımı için Sayın Başbakan çok büyük bir gayret sarfetti. Devletin bütün imkanlarını harekete geçirdi ve biliyorum ki bu işi canı gönülden severek yaptı. Neticesinde muhteşem bir stadı bize kazandırdı. Davetimizi kabul edip açılışa da teşrif etti. Ancak burada kendisine Galatasaray taraftarı dahi diyemeyeceğim bazı insanların yapmış olduğu tepkiler nedeniyle doğal olarak stattan ayrılma mecburiyeti hissetti ve ayrıldı. Kesinlikle böyle bir şeyi hiç haketmedi. Bizim Galatasaray örf ve adetleri içerisinde Sayın Başbakanımızı burada çok iyi ağırlamamız gerekiyordu. Ama maalesef yapamadık. Burada tepki yapan kesimi de ben Galatasaraylı olarak addetmiyorum. Zaten yarın yönetim kurulumuzu toplayıp, bununla ilgili ne gerekiyorsa yapacağız. Çünkü kimsenin bunu yapmaya hakkı yok. Ben şahsen Galatasaray camiası adına Sayın Başbakanımızdan özür diliyorum. Hiç hak etmediği bir muameleye tabi kaldı.''

Galatasaray'ın misafir olarak sahaya gelen herkesi iyi bir şekilde ağırlaması gerektiğini belirten Polat, ''Maalesef suiistimal edenler var. Böyle muhteşem bir geceyi bozanlar var. Kim olduklarını tespit edeceğiz ve gerekeni yapacağız'' ifadesini kullandı.

Cevap: Adnan Polat'dan Açıklama

Bence istanbul il başkanı derhal istifa etsin.mustafa sarıgül ve rahmetli başkanımız özhan beyin projesini başbakana maletti resmen. başbakan cebinden paramı verdi,devlet imkanları kullanıldı... adnan polatada yaziklar olsun, taraftar hakliydi.

Polat, onurunla git : İstifa et!

Zaten orada günlerin sayılı!!!

Elbet Galatasaray'ı senden kurtaracak değerli büyüklerimiz vardır!!!

Başbakan'dan özür dilenir, taraftarlara ceza kesilir olay kapanır. Galatasaray'a hakaret eder gibi konuşma yapan toki başkanının adı bile geçmez. Olacaklar bunlar, adnan polat'ın yapacağı bu.

Yazıklar olsun sana başkan , seni zaten biliyorduk ama bugün ne olduğunu da tam olarak yine gösterdin.

Güzelim stadın açılışını mitinge çevirdiniz , yazıklar olsun sana ,

şerefsiz TOKİ başkanı çıkıyor kulübe sallıyor sen hala utanmadan saçma sapan konuşuyosun.

Protesto eden taraftarımızı yürekten tebrik ediyor, stadının açılışını terkeden başkanıda Galatasaraylı olarak görmüyorum..

Sana söylüyorum Adnan , son günlerin o koltukta, son günlerin...

TOKİ Başkanının konuşması olayın 2.boyutu. Başbakan stada gelirken neden yuhlandı? Önce bunun cevabını bulalım.

Elbette Başbakan emekler verdi stat için. Ama futbola siyaset karışması bu gibi istenmeyen sonuçlara sebep oluyor. Birde TOKİ başkanın konuşması iyice çileden çıkmaya sebep oldu.

Ağzına mı sağlık diyecekti normaldir bu açıklamalar abartmayın bence metroyu hzılandırmas,ı kavşak yolların bağlanması ve en önemlisi stadın arazisi nankörlük etmeyin !!!

Cevap: Adnan Polat'tan Açıklama

Gerekenleri yapacağız ne demek yahu? Diktatörlük falan mı var bu ülkede.Başbakan denen adamı ıslıklamak suç mu?

Başbakandan özür dilemesi normal de Erdoğan Bayraktar'ın konuşmasına hiçbir şey söylemezsen saçmalarsın.

zaten sorunun temeli toki başkanı.toki başkanı niye bu kadar içlenmiş,niye böyle çıkıştı anlamıyorum oradaki protesto edilen toki başkanıydı.başbakan umarım toki başkanına gereken dersi verir her ne olursa olsun bu geceyi mahvedemezler bu stadı açtık bu stada rakipleri gömeceğiz!!!

Alp YALMAN-Galatasaray Eski Başkanı

"Tepkiler hiç hoş değildi. Yaşananlar karşısında üzüldüm. Hiç hoşuma gitmedi. Galatasaray'a da Galatasaraylılar'a da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a gösterilen bu tepkiler hiç yakışmadı. Söyleyecek söz bulamıyorum"

Mehmet CANSUN-Galatasaray Eski Başkanı

"Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a gösterilen tepkileri doğru bulmuyorum. Sonuç olarak başbakan olarak gelmiş, bizim stadımızın yapılmasına yardım etmiş, biz evsahibi olarak severiz sevmeyiz, o ayrı bir konu. Her insanın politik görüşü başka bir şey, ama orada biz evsahibiyiz. Başbakan olarak açılış yapacak. Bence protestolar yanlıştı."

Abdurrahim ALBAYRAK-Galatasaray Eski öneticisi

"Şeref Tribünü'nde başbakanın yanındaydım. Hiç hoş olmadı. Çok üzüldü. Birden ayağa kalktı. Bütün barkadaşlarına 'kalkın hep beraber gidiyoruz' dedi.

Başbakanımız bunu haketmedi. Bu statta çok büyük emeği var. Ne oldu bizim insanlarımıza, neden bu kadar vefasız olduk, bu kadar güzel bir günde Galatasaray tarihine böyle bir vefasızlık yapılır mıydı?

Başbakanımızı arabasına kadar yolcu ettim. Kendisine çok üzüldüğümü söyledim. Bunları hiç haketmedi, kendisi de çok üzüldü."

Serdar Ali ÇELİKLER

"Başkaban Erdoğan bu protestoyu haketmedi. Yıllar evvel, tarih 2007. Bir yaz günü.

Yer Parksa Hilton Otel. Ben ve Levent Tüzemen, rahmetli Özhan Canaydın'la sohbet ediyoruz. Rahmetli Özhan Canaydın oturduğumuz masada heyecanla stadın artık bittiğini ve başbakanın imzaladığı 'olur' belgesini bize gösteriyor.

Canaydın, "Serdar, Sayın başbakan olmasa bu iş kesinlikle olmazdı" diyor. Bu benim yaşadığım bire bir olaydır. Eğer rahmetli Hasan Doğan, rahmetli Özhan Canaydın ve sayın başbakan olmasaydı Galatasaray bu statta en azından bu gece açılış yapamazdı.

Dolayısıyla Galatasaray taraftarlarının "Galatasaray" diye bağırıp sonra protestoya başlamasının nedenini sayın başbakanın 'Fenerbahçeli kimliği'ne bağlıyorum. Yıllar evvel Fenerbahçe tribünlerinde Başkaban Mesut Yılmaz'a pankart açılmış, Beşiktaş tribünlerinden Tansu Çiller aleyhine tezahürat yapılmış, nitekim yine sayın başbakanın Trabzonspor-Fenerbahçe müsabakasından sonra Fenerbahçe'ye verilen cezayı haksız bulduğunu ifade etmesinden sonra, Trabzon'da belediye seçimini CHP kazanmıştı.

Yani demem o ki Birincisi bu stadın yapımındaki en büyüğün emeği sayın başbakandır. İki, yaşananların sebebi başbakanın Fenerbahçeli kimliğidir. Üç, futbol dünyasında böyle şeyler olmuştur, örnekleri mevcuttur, çok da fazla üstünde durmamak gerekir."

BaÅŸbakan bunu haketmedi! - HTSpor.com

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt