Adnan Polat'tan Açıklamalar | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1540157394731.png

Eski Galatasaray Başkanı Adnan Polat: "Ben Galatasaray'ı bıraktığımda kulübün banka borcu 110 milyon dolardı. 228 milyon dolar borçla aldım ve 328 milyon dolar borçla bıraktım. Ancak stat yapımı ve hacizler gibi ödemelerin tamamını yaptık."

Adnan Polat: "Bizim o dönem planlamamızda 2013 yılında Galatasaray'ın borcu sıfıra iniyordu. Mustafa Cengiz yönetimi bizden sonraki yönetimlerin harcamalardan dolayı sıkıntıda."

Adnan Polat: "Mustafa Cengiz'e teşekkür ediyorum. Kendisi ile konuştuğumda ifade ediyorum kendisine destek olmaya ve Galatasaray'a hizmet etmeye her zaman hazırım."

Adnan Polat: "Mustafa Cengiz'in allah yardımcısı olsun. Mevcut durumda bu kadar borcun altından kalkması çok zor. Riva'dan ise en fazla 100 milyon dolar civarında gelir elde edileceğini düşünüyorum."

Adnan Polat: "Geçmiş dönemde Fatih Terim ile çalışmak istemiştim ama olmadı. Artık öyle bir düşüncede değilim. Çalışmak mevcut yönetimin tasarrufudur ben bilemem."

Adnan Polat: "ultrAslan'ın kim olduğunu futbolla uzaktan yakından alakası olan herkes biliyor. Yönetim ve divan üyeleri Galatasaray'ın aklıysa; taraftar ve ultrAslan da Galatasaray'ın ruhudur. Ben de içinden gelen biriyim."

Adnan Polat: "Galatasaray'a kırgınlığım geçti ama artık başkan olmayı düşünmüyorum. Bunlar daha iyi günlerimiz diyorum. Biz gerekli tedbirleri almazsak daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir."

Adnan Polat: "Yabancı sayısının belli bir sınırlaması olmalı. Düşündüğümü yapabileceksem Türk futbolunun yönetimine geçerim."

(TRT Spor)

Adnan Polat: "Yabancı sayısının belli bir sınırlaması olmalı. Düşündüğümü yapabileceksem Türk futbolunun yönetimine geçerim."

:red:

kendi heykelini yaptirmak isteyen ezik.
baskan oldugunda seyrantepeye sanki herseyi halletti de baskanlarin heykelini yaptirmak istemisti. Kendide baskanlik yaptigina gore kdni heykelinide sokusturacakti oraya. bu adamin galatasaray'a verdigi birsey yok. almak istedigi cok sey var

En sevmediğim başkanlar listesinde 1. sırada hiç bir zaman değişiklik olmuyor.

1 . Adnan Polat
2 . Dursun Özbek

Adnan Polat,unal ve dursun'un hirsizliklarindan dolayi bu durumdayiz

Kendisinin de diger iki gereksizden bir farki yaptigi sacma sapan harcamalar ortada

Üst Alt