Adnan Polat'tan Açıklamalar - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat'tan Açıklamalar

Cevap: Adnan Polat'dan Açıklamalar

Süper , iste böyle konus, canimi ye baskan.

Sen daha önce böyle konussaydin, bu duruma düsmezdin zaten.

Helvaci, Helvaci ne oldu Helvaciiiiiiiii

Allahtan istifasini istedi Polat, yoksa kafayi yerdim ve Polata cok destek verenlerden biri olarak, cook üzülürdüm.

Hemde bugün istedi istifasını helvacının :)

o statta emeği olması açılıştaki konuşmasının doğru olduğunu göstermez sanırım değil mi??

adam sinirlenmiş başbakan yuhalanınca, sinirlerine hakim olamamış, başkandan özür dilemiş zaten daha ne bekliyorsunuz. Bizans oyunları çeviren yönetim kurulu üyelerinden 10 kat daha iyi taraftardır toki başkanı.

TOKİ başkanı denen, başkanın kulağına fısıldayacağına çıksın o çok sevdiği televizyonlarda özür dilesin sıkıysa.

valla acikcasi baskan adnan polat'in bunlari soyleyecegini hic dusunmedim helal olsun diyorum baska birsey demiyorum, adam hakli beyler medya taraftari cok kiskirtti, cogu kisimiz medyanin oyunlarina gelip baskana laf atti, tabi en önemlisi sportifbasari ama ben sahsen bunu basaracagimiza inaniyorum, adam resmen tüm hayatini gs'ye vermis, bence adnan polata destek olmaliyiz.

Bakıyorumda gözünüz yine boyanmış uyanın artık...

Yönetime birileri alınacak mı?? acaba

Akp ve Liselilerede lafı koydu..

Gs kulübü itilip kakılamaz..

Arkadaslar, Adnan Polat bugün Galatasaray Baskanligina yakisir bir durus sergiledi. Hepimiz hemfikiriz. Ancak önceden takindigi tavir YAN-LIS-TI.

- Toki Baskanini önceden hakli buldu, bugün yanlis yapti dedi.

- Bakanlarin yaptigi hakaretlere ses cikarmadi, bugün yanlisti dedi.

- Galatasaray sadece futbol degil dedi, bugün Futbol herseyimiz dedi.

- Önceden sanssizlik dedi, bugün 3 yil futbolla ilgilenmedim dedi.

- Önceden 300 kisilik grup dedi, bugün "yasadisi örgüt" dedi :D

Önceden yaptiklari Baskanliga yakismadi. Tartisilmaz. Bugünkü durusu Baskanliga yakisti. Hep böyle görmek istemistik Adnan Polat´i.

300 kişilik grubu bugunde kullandı ali samiyeni anlatrken , ben snin bir lafını hatrlıyorm abi demiştin ki gerçek bir baskan gibi konusursa ( sana göre ) o zaman adnan polata düşüncelerim değişir demiştn bakıyorm hala aynı anti polatsın sorun değil kişisel fikir. GS için futbolun her zaman cok önemli oldugğunu söyledi orda bir çelişme yok . Ve belki duymak istemedin ama stad divan kurulu genel kurul yönetimdeki pislikler hakkında bir cok söz söyledi. Seni suclamıyorum yanlıs anlama fikrimi söylüuorm ama GALATASARAY ı yönetmek cok kolay değil . ve adnan baskan bunu en iyi yapanlardan kendininde söylediği gibi 2006 lar cok çabuk unutuluyor CANAYDIN belki cok efendi bir insandı fakat iyi bir baskan değildi bana göre yaptığı tek iş stadın alt yapısını hazırlamasıdır . He birde Adnan polatı tekrar görevi çağırması var tabiki . Kendi fikrm yanlıs anlama abim

Bu yumuşatma harekatını, taraftarlar üzerine kurdu. Kongreye rağmen, taraftarı kazanmak istedi. Eskiden taraftarı karşısına alıp, üyeleri arkasına almaya çalışıyordu şimdi de stratejisini değiştirdi.

Ama ne olursa olsun, başkanlığının ömrü uzadı. Mali kongrede gereken tepkiyi alarak, sezon sonu başkanlığı elinden alınabilir. Ya da kaybettiği otoriteyi kazanabilir. Bunun için yapılacaklar oldukça basit saymaya dahi gerek yok.

Önümüzdeki günler çok şeye gebe Duayenlere ettiği laftan sonra her şey olabilir

Üst Alt