Adnan Polat’tan Aziz Yıldırım’a Büyük Taş! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Polat’tan Aziz Yıldırım’a Büyük Taş!

Cevap: Adnan Polat’tan Aziz Yıldırım’a Büyük Taş!

valla cuk diye oturtmuş haa onun videoları düşer nete mutlaka izlerim

İnşaaallah demiştir böyle ama canlı olsa daha iyi olurdu, şimdi kesilir mesilir

Yaa şimdi izledim varya bayıldım adamın yüzü varya kıpkırmızı oldu kitlendi ne olduğunu şaşırdı öldüm gülmekten öldüm ZUHAHAHAHAHHAHAAHAHAHHAHAHAAAAAAAAAA

Yaa Star Haberde özetini gösterdi varya adam kitlendi ne diyeceğini şaşırdı izleyince bayılacaksınız gülmekten

İzleyemedim fakat güzel yerleştirmiş lafı.. Her ay olursa dayanamaz bu diyaloglara aziz..:ka23:

artık arda meselesi de kapanır inşallah.sanki başka sorunumuz yokmuş gibi bir de bunlarla uğraşıyoruz.

1 aydır gitti mi gidecek mi ne olacak uydurma haberleri okumaktan ve dinlemekten sıkıldık.

inşallah bu konuda başkan bir daha medyada yeralmaz.söylenecek her şey söylenmiş .

Bende gördüm temin süperdi :D

Aziz yıldırım arda yurtdışına transfer olunca alırız bizde dedi sen kimi alıyorsun azize

Aziz Yıldırım'ın: "İzin verin Arda ile 10 dakika konuşayım. Onu Fenerbahçeli yapayım...!" sözlerine Polat : "İzin vermememizin nedeni Arda'dan korktuğumuz için değil... O 10 dakikada Arda sizi Galatasaraylı yapar diye çekiniyoruz!" cevabı verdi...

Offfff müthiş laf sokmuş başkanımız bunu izlemem lazım valla Aziz bu lafın altında kalacağına Güiza'nın altında kalsın daha iyi :D

Off asıl ben Yıldırım Demirören ve Aziz Yıldırımın tartışmasını bekliyorum kavga çıkacak bu Mehmet Topuz olayı hakkında ne diyecekler acaba çok merak ediyorum :D

aziz yıldırımın bardak alacak kadar kapağı olmuştur sanırım hadi azize en yakın bakalla :D

Üst Alt