Adnan Sezgin İstifa Edecek Mi??


Adnan Sezgin'in Galatasaray'daki gorevinden ayrildigi dedikodulari geliyor. Henuz netlik kazanmadi.Galatasaray'da en çok eleştirilen isimler arasında yer alan ve son dönemde ortalıkta görünmeyen sportif direktör Adnan Sezgin'in istifa ettiği öğrenildi.

Polat'ın sağ kolu ve çok yakın arkadaşı olan Sezgin'in mali kongre öncesi, Gaziantep maçında ne sonuç alınırsa alınsın görevden ayrılacağı bildirildi.Yeniler de ilaç olamadıGalatasaray'ın devre arasında transfer ettiği Stancu, Culio, Zapata, Kazım ve Yekta da tarihi çöküşü engelleyemedi. Teknik direktör Hagi'nin isteğiyle Steaua Bükreş'ten alınan Stancu ile Cluj'dan gelen Culio, ligde oynadıkları 6 maçta sadece 1'er gol atabildi. Steaua Bükreş'ten bonservissiz gelen kaleci Zapata, 1'isi kupada olmak üzere forma giydiği 5 maçta 9 gol (maç başına 1.99 gol) yiyerek rekor kırdı!F.Bahçe'den alınan Kazım ile Kasımpaşa'dan transfer edilen Yekta ise 6'da 'sıfır' çektiler.

Stancu hayalet gibiydiG.SARAY'ın yeni transferi Bogdan Stancu, dünkü maçın en büyük hayal kırıklıklarından biri oldu. Teknik direktör Hagi tarafından sol kanatta görevlendirilen ve gol bölgelerinde neredeyse hiç görünmeyen Rumen forvet, kullandığı korner ve serbest vuruşlarda da tam bir fiyaskoydu. Hagi, karşılaşmanın 80. dakikasında Stancu'yu oyundan almak zorunda kaldı.Kaynak: https://www.habervitrini.com/adnan_sezgin_istifa_mi_etti-517178.html
 
Cevap: Adnan Sezgin istifa mı etti ?Bu adamı bunca zaman başımıza musallat eden Adnan Polat ta defolmadan hiç birşey düzelmez! Bir Adnan Sezgini kovar başka bir Adnan Sezgin bulur.
 
Cevap: Adnan Sezgin istifa mı etti ?hadi be birazda yüzümüz gülsün artık ama sezginin gitmesi hiç birşeyi değiştirmez göreceksiniz...
 
Cevap: Adnan Sezgin istifa mı etti ?ne yüzümüz gülcek, Galatasarya sanki deprem getirmis gibi, hersey yikti. Rijkaardi, iyi olan oyunculari hepsi yollandi, artik neye istifa ? daha yapacak isler var, Baros u daha yollamadik.
 
Cevap: Adnan Sezgin istifa mı etti ?Sezgin gitse ne olacak herşey düzelecekmi??,En önemli olanı yönetimin bölünmüş olması bunu düzeltilmesi lazım..Helvacı bu akşam tvde yine sallar ortalık karışır.
 
Cevap: Adnan Sezgin istifa mı etti ?Adnan Polat kendini kurtarmak, süre kazandırmak için Adnan Sezgin'in ipini çekecekti zaten. Şimdi de tam zamanı. Her şeyi kuralına göre oynuyor... Bizler bu numaraları yemiyor gibi gözüksekte, azınlık olduğumuzu kabul etmemiz gerekir.
 
Cevap: Adnan Sezgin istifa mı etti ?Adnan Polat kendini kurtarmak, süre kazandırmak için Adnan Sezgin'in ipini çekecekti zaten. Şimdi de tam zamanı. Her şeyi kuralına göre oynuyor... Bizler bu numaraları yemiyor gibi gözüksekte, azınlık olduğumuzu kabul etmemiz gerekir.Sayın ! başkan aynı şeyi Hagi içinde yapacak işte ...

100 tane Polatı değişmem bir Hagiye...
 
Cevap: Adnan Sezgin istifa mı etti ?Adnan Polat kendini kurtarmak, süre kazandırmak için Adnan Sezgin'in ipini çekecekti zaten. Şimdi de tam zamanı. Her şeyi kuralına göre oynuyor... Bizler bu numaraları yemiyor gibi gözüksekte, azınlık olduğumuzu kabul etmemiz gerekir.adnan sezgin istifa ettiyse süperr.. takım çarşamba 5 atar- derbide 10- türkiye kupasında 15 ... ne büyük değişiklil yahuuu inanmıyorumm buna. messi kendi kalesine 3 gol atmış kadar şaşırdımm :) :)
 
Cevap: Adnan Sezgin istifa mı etti ?Yetmez. Adnan Polat bu fiyaskonun hesabini ödemeli. Ikisi de defolsun gitsin. Sonucta bu beceriksizi bunca zaman Galatasaray´da tutan kendisi.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt