Adnan Sezgin İstifa Edecek Mi?? - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin İstifa Edecek Mi??

Cevap: Adnan Sezgin istifa mı etti ?

Polat Efendinin cezasi bitti mi? Gaziantepspor macinda tribünde olmasini cok isterim

Sene sonu büyük bir enkazı devralacak yeni teknik direktör. Hagi ile devam edilmez büyük ihtimalle. En az 10 oyuncunun gitmesi ve yerine 8-9 oyuncu falan alınması gerekiyor. Tabiiki gidenlerin kalitesinde değil Galatasaray'a yakışan niteliklerde.

Sene sonu büyük bir enkazı devralacak yeni teknik direktör. Hagi ile devam edilmez büyük ihtimalle. En az 10 oyuncunun gitmesi ve yerine 8-9 oyuncu falan alınması gerekiyor. Tabiiki gidenlerin kalitesinde değil Galatasaray'a yakışan niteliklerde.

Hagi'yi büyük ihtimalle bu yönetime kurban verdik. Felix Magath boşa çıkacak gibi gözüküyor, büyük ihtimalle ona giderler. Fatih Terim seçeneğini de unutmamak lazım. Yaz ayları çok şeye gebe...

Hagi'yi büyük ihtimalle bu yönetime kurban verdik. Felix Magath boşa çıkacak gibi gözüküyor, büyük ihtimalle ona giderler. Fatih Terim seçeneğini de unutmamak lazım. Yaz ayları çok şeye gebe...

vallah lig biter bitmez 15 gü içinde yeni teknik adamı açıklamları lazımmm benim korkum yönetim değişmezdeee devam edersee................

transfer döneminin son günü

transfer sorumlusu kim olacaksa :" teknik adamla ilgili olarak arayışlarımız devam ediyor".

Yanlış yanlışı doğurur kuramının en büyük savunucusu olduk. İnanıyorum ki bizden başka hiçbir örnek bizimki kadar etkili değildir.

Adnan Polat -> Sezgin -> Hagi -> Zapata, Sarp, Balta ve benzeri dandik futbolcular.

Sezgin gönderilip, yerine başka biri geldiğinde değişen tek şeyin isimler olacağını unutmayalım. Çünkü Adnan Polat, Sezgin yerine bizi tatmin edecek bir ismi tercih etmeyecektir ve yanlışlar devam edecektir.

Teknik Direktör dediğin Johan Cruyff dur.

Madem bu takıma Rijkaardı getirdin o adamında sportif direktörü Cruyff olucakki uyumlu çalışcaklar

Adnan Polat yine başkalarına kesiyor faturayı.

Sezgin gidince mi herşey düzelecek? Önce yönetim sonra futbolcular gidecek ancak öyle düzelir birşeyler.

Önümüzdeki 2 sezon daha şampiyon olamayacağız.

Sezgin yetmez yönetim, takım, taraftar temizlenmeli. Kulübün hiçbir yerinde hayır yok.

bi yerden başlamak lazımdı. kupadan elenince hagi gider , mali genel kuruldan sonra Polat, sezon sonuda futbolcular...

başlangıç için iyi sayılır :)

vallah lig biter bitmez 15 gü içinde yeni teknik adamı açıklamları lazımmm benim korkum yönetim değişmezdeee devam edersee................

transfer döneminin son günü

transfer sorumlusu kim olacaksa :" teknik adamla ilgili olarak arayışlarımız devam ediyor".

klübün başında adnan polat olduğu sürece bu dediğin asla gerçekeşmez

Üst Alt