Adnan Sezgin Newells Old Boys'un Gündeminde


Galatasaray’ın Newell’s Old Boys’tan transfer etmeye hazırlandığı Formica’nın pazarlığında ilginç sahneler yaşandı. Arjantin kulübünün Başkanı Guillermo Lorente ve Mali İşler Sorumlusu Jorge Ricobelli, sarı-kırmızılıların Sportif Direktörü Adnan Sezgin’e şapka çıkardı.

Arjantin’in Buenos Aires kentinde sert pazarlıklara sahne olan Formica transferinde, Newell’s yöneticileri Sezgin için, “Hayatımızda gördüğümüz en cimri insan. Bir dolar bile artış sağlayamadık” dediler. Arjantin basınına da konu olan pazarlıkta kulüp yöneticileri, transferde vergileri de Galatasaray’a yüklemeye kalkınca, Adnan Sezgin’in, “Bizim önerdiğimiz rakamın dışında ne vergi, ne de yetiştirme parası verecek lüksümüz var” yanıtını verdiği ileri sürüldü.

Başkan Guillermo, bu cevap karşısında, “O zaman nakit paraya ihtiyacımız var. Bunu taksitlendirmeyelim” dedi. Sarı-kırmızılı yönetici bunun üzerine, tercüman aracılığıyla başkana, “Nakit para artık öyle kolay bulunmuyor. Size bir kısmını verelim” karşılığını verdi.

Sabah ve akşam olmak üzere iki seans devam eden ve saatler süren pazarlıklarda, kazanan tarafın Galatasaray olduğunu yazan Arjantin medyası, Lorente’nin toplantı sonrası gazetecilere, “Böyle bir yöneticiyle tanışmadım. Transfer etmeliyiz” dediği ifade edildi

Kaynak Milliyet...
 
Cevap: Adnan Sezgin Newells Old Boys'un Gündeminde...Newells forumuna girdim.Adamlar bu yönetici almalıyız diyorlar.Galiba oldu lan kakaladık galiba:lol:
 
Cevap: Adnan Sezgin Newells Old Boys'un Gündeminde...Efsane olur bu konu efsane olur bu haber.10 milyon eurodan başlar Adnan Reis'in bonservisi.
 
Cevap: Adnan Sezgin Newells Old Boys'un Gündeminde...Gençlerbirliği Belçika'nın KAA Genk takımında oynayan Kostarikalı Randall Azofeifa ile prensipte anlaştı.

Ya fıstık gibi adam Gençlerbirliği'ne gitti yaa.. Vay arkadaş ya.
 
Cevap: Adnan Sezgin Newells Old Boys'un Gündeminde...10m Euro'dan başlar fiyatı ona göre düşünsünler teklif yapacaklarsa..
 
Üst Alt