Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin: Servet'in transferinde henüz biten birşey yok

Cevap: Teşekkürler Servet Çetin # 76

Kendisi ve kulüp için en hayırlısı oldu. Gitmeseydi aklı Avrupa'da olacaktı. Yaptıkların için teşekkürler Servet.. Yolun açık olsun..

Teşekkürler Hannibal Servet,yaptıkların için,bu taraftar seni unutmayacak!

servet-cetin.jpg

Bu sattığımız son yerli olsun mümkünse.Türkiye'nin en iyi yerlileri bizde.Korumak gerek.Yoksa zorlanırız.

Servet kendiside gitmek istemese Adnan Polat satmazdı..Servet'e de 2 milyon € vereceklermiş..8-9 milyon € bizim için iyi..İnşallah iyi bir şekilde değerlendiririz..

Yolun açık olsun "Türkü Baba".. İnşallah Marsilya'da çok başarılı olursun..Bizde seni TV'den takip ederiz..:)

Unutmayacağız Servet seni.Yüreğin ile oynadığın büyün maçlar için

TEŞEKKÜR EDERİZ

Bu Taraftar Unutmayacak Seni!!!.

Servet Çetin'e çok teşekkür ediyoruz. Yönetime kesinlikle kızmıyorum. Bir futbolcu eğer çok gitmek istiyorsa tutmayız. Servet gitmek istiyordu ve bu anlamda yönetime kızmayın. Öte yandan 8M çok ama çok iyi bir para. Servet Çetin'e bu güzelliği için ayreten teşekkür ediyorum. O bizim için gerçek Galatasaraylı olmuştur. Bizim kendi evlatlarımız bedava giderken bizim 2 yıllık Servet'imiz ismi gibi bize servet kazandırmış ve kendisi için çok iyi bir ekonomik kariyer yaratmıştır. Bir kaç yıla premier lige giderse şaşmam.

Geldin küçük bir meblaya kocaman yer ettin kalbimizde,gittin ismin gibi Servet'e...Helal olsun sana!

Servet öyle ya beni yollayın ya da ben kendimi kasmam diyecek adam değildir, teklif gelmiştir, kulübe söylemiştir, eğer siz anlaşırsanız ben gidebilirim demiştir, ancak o kadardır. 8.6 m € ya da bize 500 bin e geldiğini düşünürsek 17 katına satmışız. %1600 kar.

Teşekkürler Servet.. Yolun açık olsun başarılar dilerim..

Bu arada 8 milyon cidden iyi para. Umarım Servet'in açığını kapatırlar..

Yönetim onu da düşünmüştür,yabancı stoperle anlaşmışızdır,yerli olarak Eren Güngör ve ya Ediz çok ideal alırız birini zaten Semih var,Emreler var yeter!

Üst Alt