Adnan Sezgin | Sportif Direktör - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin | Sportif Direktör

Cevap: Adnan Sezgin | Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdü

Adnan Polat kendi şirketine de böyle müdür mü atıyor acaba?

Cevap: Adnan Sezgin | Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdü

Bu adamın GALATASARAY da olmasının tek sebebi sayın başkan POLATtır. İkisi KANKA olmaktadır. Ama sayın POLAT böyle beceriksiz bir adamı kendi şirketinde MÜDÜR yaparmı acaba düşünmek lazım.

adnan_polat_adnan_sezgin.jpg

İsmail Yk'dan Bir Şarkı Hediye ediyorum ona... Artık Bi Defolup gitsede Bayram etsek.

Senden nefret ediyorum ve inan hergün küfür ediyorum hergün..

'Ben ve yöneticiler Galatasaray’ın başarısı için çalışıyoruz. Bu taraftarları kim neden bağırtıyor asıl araştırılması gereken konu bu''

Bir insan iyi yönetici olmayabilir, başarısız da olabilir hepimiz insanız her işi başarıyla yapacağız diye bir zorunluluk yok. Ama pişkinlik de bir yere kadar. Bizim için sezon zaten normalden birkaç hafta önce bitti, 4 ay oldu kardeşim 2 orta saha adamı bulamadın hala. Birde eldekileri sattın hala daha satmaya çalışıyorsun, maddi sıkıntı var diyip transferlerden prim alman da cabası, ondan sonra hala daha utanmadan taraftarı kim kışkırtıyor diyorsun. Adres gösteriyor beyim aklınca laf çarpıyor.

Kabahat sende değil ama seni başımıza musallat edende.

Sana çok büyük laflar hazırladım Sn.Sezgin..Ah yolda bir karşıma çıksanız keşke..

Emre Belözoğlu sakatlanmış Adnan. Hadi koş.

Mudingayi'yi bekliyorum ben. Ne de olsa Ireland'ı tanımıyor ama Mudingayi dünya yıldızı.

gaby_mudingayi_pandev.jpg

Yeni Messi'miz.

Üst Alt