Adnan Sezgin | Sportif Direktör - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Adnan Sezgin | Sportif Direktör

Cevap: Adnan Sezgin | Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdü

durumun en büyük sorumlusu adnan polatken

sadece kovulması kolay olduğu için tüm suçu adnan sezgine yüklemek yanlış

adnan sezginin kellesi alınır herşey çok güzel olur değil mi

yok kardeşim yemezler

sponsorluk gelirimiz tavan yaptı stattan şu kadar gelir geldi bilmem ne deyip de transfere para ayırmayan adam adnan polattır..

Cevap: Adnan Sezgin | Galatasaray Spor ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş Genel Müdü

Gaziantep maçını bekliyorum bakalım hangi yüzle ve nasıl stada geleceksin adnan sezgin?

en kısa sürede polat holdingin başına geçmen dileğiyle.

Rijkaard geçen seneden beri savunma oyunucusu istiyorum ama bir türlü alınmıyor, alınanların hepsi sakat demiş. Yazık adama yemin ediyorum Gerets döneminin aynısı Trömsö faciası falan. Yediniz adamı.

Sen futbolu çok biliyorsun sen söylemişsindir. Hakal balta, Servet, Gökhan bunlar milli takımın defansı gerek yok demişsindir. 2. ligten topçu alacaksınız ya. Sırbistan 'ın köy takımını bile şansına eledik. Geçen sene pas yapan adam yoktu ortasahada. Niye almıyorsunuz adamın istediği futbolcuları?

Sen daha iyi biliyorsan futbolu sen geç takımın başına. Adnan Polat kankan. Maaşın da artar seni görelim bide.

Yada çık bugün Galatasaray 'a karşı aldığın teşvik primlerinden bahset. Herkes biliyor bir Başkan bilmiyor heralde bu işi.

Bunun kankası Saim Altunterim bile söyledi artık bu adamın beceriksiz olduğunu pes.

Galatasaray'dan sonsuza kadar defolup gideceğin günü iple çekiyorum...

gittiğin gün kurtuluş günü olacak GALATASARAYIN.

Adnan Sezgin Kahvehane İşletmeciliği Ltd. Şti.

248_photo.jpg

Yanlis sayfada degilim demi ?

kulagına üç kere defol diye bagırsak defolurmusun adnancık:)

İnamoto ve diğerlerindeki surat ifadesini olursa ki Misi'nin yanında görmek gülümsememin yanı sıra şahsına yeni küfürler eklememe'de sebep olacak.

En kısa zamanda Sarp ve gibilerle Galatasaray futbol klubünden çok uzaklarda olması gereken, Galatasaray'ı kemirenlerin başında gelen.!

Artık bende destek olmuyorum. Son yapılanlardan dolayı bi zahmet git artık.

Vakti zamanında Galatasaray aleyhine teşvik primi vermiş bir adam, Galatasaray'ın değerlerini bir kalemde silip atan-harcayan bir adam, adı komisyoncuya çıkmış bir adam hala Galatasaray'ı yönetenlerden biri ise artık Sezgin'e kızamıyorum. Direkt olarak Polat'a bundan sonra tepkim.

Bu adamin getirdigi oyuncular nedense hep fos cikiyor.

yaptığı hiçbir icraat zerre kadar umurumda değil. Kendisi için çok tın olacak ama zerre kadar saygım yok bu şahsiyete.

Istifa etsene ne duruyorsun daha futbol fakiri

o değilde

kurtulduk galiba :eek:

Boateng gece hayati var diye alinmamis. Adnan Sezgin istememis bu adami. Ali Ece söyledi bunlari simdi canli yayinda.

Hani bu herif sadece görevini yapiyordu, isimlere hic karismiyordu ??? :eek:

Adnan Polat' ın da , Adnan Sezgin'in de , Mehmet Helvacı'nın da bir daha yüzlerini bile görmek istemiyorum. Galatasaray'da tarifi çok zor manevi yaralar açtılar. Eskiden hafta sonlarını iple çekerdim Galatasaray'ın maçları için . Şimdileri deplasman maçlarını hiç izlemez oldum . 15 Günde bir iç saha maçlarını izlemeye gidiyorum . O da Ali Samiyen'deki ambiyansı görmek için . İstifada hizmettir yeri geldiğinde

adnansezgin istifa et lütfen ya git artık gitt bir dakka durma gitttt

Üst Alt