Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’de


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Onlar konuşacak, herkes susacak. Adnan Sezgin tüm merak edilen soruları yanıtlayacak. Neden, niçin, nerede? Akıllardaki her soru GSTV’de...Galatasaray Televizyonu’nda canlı ve şifresiz yayınlanacak “Soru Cevap” programında, Osman Tanburacı yönetiminde Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Arslan, Habertürk Gazetesi Spor Müdürü Halil Özer ve Sabah Gazetesi Spor Müdürü Emrah Kayalıoğlu; Adnan Sezgin’le buluşacak ve yanıt bulmayan soru kalmayacak.Usta gazeteciler soracak. Adnan Sezgin yanıtlayacak. Her soru cevabını bulacak. Şifresiz yayında GS TV’de... Canlı yayında GS TV’de... Perşembe akşamı saat 21.00’de... Adnan Sezgin’in tüm iddialara cevap verecek.Ayrıca Galatasaraylı futbolcular, eski başkanlar ve spor basınının usta kalemleri Adnan Sezgin’i GSTV’de anlatacak. “Soru Cevap” Perşembe saat 21.00’de şifresiz canlı yayınla Galatasaray Televizyonu’ndaAdnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’de - 27.10.2010 15:08 (GSTV) / Galatasaray.org
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’deAdnan sezgini aklama programı desek iyi olur buna birde şifresizmişmiş :mad:
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’dePis kokular var.Son sürat Adnan Sezgin'i aklama çalışmaları devam ediyor.İzlemeyeceğim şahsen.Artık boş laflara karnımız yok.
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’degenelde hep şifreli oluyor ya,+18 var bizim kanalda,şimdi kaldırmışlar şifreyi:)
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’deKörler sağırlar ,birbirini ağırlar..
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’de521__acilis_wp_gstv.jpg
Normal sartlar altinda sifreli olarak kimse izlemez diye sifresiz veriyorlar. Ama bence yinede kimse izlemez. :asd:
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’deyalan soyleyecegini bildigimiz icin fazla irtibar etmemiz gerek bu programa, istifa etmeyen bir insandan bahsediyoruz
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’deYalnız gazeteciler sağlamYani önceden bu isimler bir şeyler hazırlayamaz.

Adnan Sezgin kendine güveniyor demek ki
 
Adnan Sezgin tüm merak edilen soruları yanıtlayacak.Onlar konuşacak, herkes susacak. Adnan Sezgin tüm merak edilen soruları yanıtlayacak. Neden, niçin, nerede? Akıllardaki her soru GSTV’de...Galatasaray Televizyonu’nda canlı ve şifresiz yayınlanacak “Soru Cevap” programında, Osman Tanburacı yönetiminde Hürriyet Gazetesi Spor Müdürü Mehmet Arslan, Habertürk Gazetesi Spor Müdürü Halil Özer ve Sabah Gazetesi Spor Müdürü Emrah Kayalıoğlu; Adnan Sezgin’le buluşacak ve yanıt bulmayan soru kalmayacak.Usta gazeteciler soracak. Adnan Sezgin yanıtlayacak. Her soru cevabını bulacak. Şifresiz yayında GS TV’de... Canlı yayında GS TV’de... Perşembe akşamı saat 21.00’de... Adnan Sezgin’in tüm iddialara cevap verecek.Ayrıca Galatasaraylı futbolcular, eski başkanlar ve spor basınının usta kalemleri Adnan Sezgin’i GSTV’de anlatacak. “Soru Cevap” Perşembe saat 21.00’de şifresiz canlı yayınla Galatasaray Televizyonu’nda.
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’deUsta gazeteciler soracak. Adnan Sezgin yanıtlayacak. Her soru cevabını bulacak. Şifresiz yayında GS TV’de... Canlı yayında GS TV’de... Perşembe akşamı saat 21.00’de...Haberi siteye koyan arkadaş da gaza gelmiş anlaşılan.
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’deKeşke istifa etse canlı yayında. Üstelik de yayın şifresizken, herkes izler bak o zaman.
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’debence izleyin calismis olsa bile eline yazdiklarini okurken yakalayabilirizpalin_cheat_sheet.jpg
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’deVallahi ne güzel, keske böyle seyleri okadar yedigimiz td icin de yapsaydik.Osman T zaten yalaka, obürler de sezgini tutatr, planlanmis oyunlardir bunlar, neden birden Sezgin iyi Imaj yaiplmaya calisiyor ? Yoksa Baskan adayi mi olcak bu herif ?
 
Cevap: Adnan Sezgin’in Konuk Olacağı Soru Cevap GS TV’deAdnan Sezgin´i kabul ettirme politikasi. Yemezler. Al Sezgin´i sende git Adnan Polat
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt