Adnan Yılmaz: "Terim'i getiren bedelini öder"


Galatasaray Kongre üyesi Adnan Yılmaz, Fatih Terim’in takımın başına getirilmesi yönündeki iddialara tepki göstererek, "Galatasaray kulübüne teknik adam olarak Fatih Terim bir daha getirilmeyecek' dedi. Yılmaz, Fatih Terim'in taraftar kiraladığını da öne sürdü.

Galatasaray Kongre üyesi Adnan Yılmaz, Fatih Terim’in takımın başına getirilmesi yönündeki iddialara tepki göstererek, “Galatasaray kulübüne teknik adam olarak Fatih Terim bir daha getirilmeyecek. Bunu yapan yönetimler bedeline de katlanır” dedi.

Galatasaray kongre üyesi Adnan Yılmaz, sarı-kırmızılıların yeni teknik direktör arayışlarındaki Fatih Terim iddialarına tepki gösterdi. Yılmaz, konuyla ilgili yaptığı yazılı açıklamada, “Galatasaray kulübünde teknik adam olarak Fatih Terim bir daha getirilmeyecek. Bunu yapan yönetimler bedeline de katlanır. Kulübümüzü ve futbol takımımızı bugünkü duruma sürükleyen ihtiras sahibi kişiler yalnızca şahsi menfaatleri üzerinden kulüp adına operasyonlar yaparak Galatasaray nezdinde hem Türk futbolu hem de Galatasaray’ın dünyada hak ettiği yerden gerilemesine sebebiyet vermişlerdir. Bunun son 20 yılda tek sorumlusu da Fatih Terim’dir” şeklinde konuştu.

“Galatasaray Kulübüne yakışan isim gelecek”

“Galatasaray olarak geleneklerimiz var” diyen Yılmaz, açıklamasında “Bu geleneklerden taviz vermeden Avrupa da kendisini kanıtlamış bir hoca ile yola devam etmek gerekiyor. Bu konuda yönetim gereğini yapmakla yükümlüdür. Ama bir daha Galatasaray’da Fatih Terim operasyonlarına asla izin verilmemelidir” ifadelerine yer verdi.

“Terim taraftar kiralıyor”

Fatih Terim’in taraftar kiralayarak kendi adına medya üzerinden kampanya yaptığını kaydeden Yılmaz, açıklamasını şu ifadelerle tamamladı:

“Terim, sözde taraftarın kendisini istediğini göstermek için bir takım işler yapıyor. Bu kulübe verdiği zarar tartışma konusu dahi edilemez. Galatasaray’ın geçmişte Derval ile başlayan Feldkamp ile devam eden başarıları üzerinde miras yiyen bu kişi bir daha bu kulübe zarar veremeyecek şekilde kulüp gündeminden derhal indirilmelidir. Aksi takdirde bu yönetimin değişimi için düğmeye basılır.”

CNN TÜRK
 
terim-resmi-imzayi-atti_1787_o.jpg
 
Son 20 yıldan Terim'i çıkar en büyük değil üçüncü büyük olabiliriz. İnsan beynini aldırsa böyle açıklama yapmaz. En azından son 5 yıl filan de.
 
kim bu ya kesin fosillerdendir. camia ne pahasına olursa olsun bu fosillerden arındırılmalı. aba altından sopa gösterip tehdit ediyor bir de, serefsiz herif.
 
sende de git terim de gelmesin. Kongre de sıfırdan yenilensin.

Bu külüp nostalji çöplüğü olmuş. her işler kötü olduğunda terimde terim...
 
adamın ismini google'a yazınca resmi bile çıkmıyor.Benim bile daha fazla ismim geçiyordur internette o kadar vasıfsız bir adam kaale almayınız.

846036.jpg
 
Üst Alt