AFC Ajax Takip Başlığı - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AFC Ajax Takip Başlığı

Giovanni Manson Ribeiro (18) resmen Ajax'ta. FIFA transferi onayladi.

Boylece sadece yetistirme bedeli olarak 500.000€ odemis oldular Santos kulubune.

SLden elendiler, Avrupa Liginden elendiler, dun kupadan elendiler, sampiyonlugu her an verebilirler

Onumuzdeki yaz Ziyechle Donnyi kaybettikten sonra ne hale gelecekler, merak ediyorum

SLden elendiler, Avrupa Liginden elendiler, dun kupadan elendiler, sampiyonlugu her an verebilirler

Onumuzdeki yaz Ziyechle Donnyi kaybettikten sonra ne hale gelecekler, merak ediyorum
Nolacak...yeni Ziyechler donnyler bulacak güzel Scouting ve Alt Yapı Sistemleri ile. Herkes bizim gibi YouTube dan oyuncu bakıp almıyor.

Jeppe Kjaer, Ajax ile anlasti. Ajax kulubu, 16 yasindaki forvet oyuncusu icin yaklasik 2 milyon euro bonservis bedeli odeyecek AC Horsens'a.

9-12 yaş arası çocukları a takımının maçından 15-20 dakika önce sahaya çıkartıp dolu tribünler önünde top sektirtiyorlar. Çocuklar bu sayede hem baskıyla mücadele etmeyi öğreniyor, hem özgüven kazanıyor.

eskiden türkiye'de de a takım maçından önce genç takım maçı olurmuş ve çocuklar hem basına,hem taraftara kendini gösterme şansı yakalarmış.

Bir ülke neden ileri gitmek yerine geri gidiyor anlamıyorum.. O dönem neden bu kadar yıldız oyuncu çıktı anlayın. İyi şeyleri yok edip, kötü şeyleri devam ettiriyoruz.

Sürekli söylenen ajax modelini kimsenin detaylı bildiği yok, anca lafta.

BILD'in haberine gore Bayern Munchen, Ajax ile Sergiño Dest transferinde bonservis konusunda anlasti. Son dakika da Barcelona bugun Ajax'a resmi teklifte bulunmus, ama Alman medyasina gore gec kalinmis bir transfer teklifi.

Sergino Dest'i 21 milyon euro +5 milyon euro bonus karşılığında Barcelona'ya satan Ajax, hemen ardından Utrecht'in sağ beki Sean Klaiber'i 5 milyon euroya transfer ettiğini açıkladı.

1601554361143.png

Üst Alt