AFC Ajax Takip Başlığı - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

AFC Ajax Takip Başlığı

Sende olunca gelirsin, cok pahali bir ulke degil. En cok zorlayacak kismi vize sureci ve seyahat miktari olurm Ajax'i takip etmeye devam edelim.

Tamamdır ne de olsa ikimizde forumdayız. Gelecem zaman direkt yazarım ;)

düzenleyip buraya yazalım bu maçıda:

10625123_718795668167784_3326499457584074067_n.jpg

dalinide yolladik ardanin 9 kati fiyatina.

su futbolcu satis olaylarini Galatasaray olarak daha iyi yapabilmeliyiz. takvimler 2014 yilini gosterirken oyunculari satamamak surda dursun baskalarina verip birde tabiri caizze enayi gibi baska takim adina oynayan oyuncunun maasini odemekten vazgecmeliyiz.

Hollanda ligi b.k ligi, saglam altyapilari var ama kalite olarak 5 kurus etmez.

Bruma'yi EPL veya Ispanyola yollamak lazim bir kaç sezon veya yarim sezon

Hollanda ligi b.k ligi, saglam altyapilari var ama kalite olarak 5 kurus etmez.

Bruma'yi EPL veya Ispanyola yollamak lazim bir kaç sezon veya yarim sezon

hollanda ligi iyi, turkiyeden falan zaten iyi bunu konusmaya gerek yok. Hollanda ligine bk atmadan once suarezin ajax hakkinda soylediklerini dinlemelisin

lig kotu ya da iyi, ajax'in brumaya verebileceklerini kimse goz ardi edemez

hollanda ligi iyi, turkiyeden falan zaten iyi bunu konusmaya gerek yok. Hollanda ligine bk atmadan once suarezin ajax hakkinda soylediklerini dinlemelisin

lig kotu ya da iyi, ajax'in brumaya verebileceklerini kimse goz ardi edemez

Ben seviye olarak konusuyorum

Jozy Altidore, Vleminckx ve Afonso Alves gol krali oldugu Ligi pek güçlü bulmuyorum.

Brumayi yüksek seviyeli Lig'de tecrübe kazanirsa daha iyi oldugunu düsünüyorum.

Ben seviye olarak konusuyorum

Jozy Altidore, Vleminckx ve Afonso Alves gol krali oldugu Ligi pek güçlü bulmuyorum.

Brumayi yüksek seviyeli Lig'de tecrübe kazanirsa daha iyi oldugunu düsünüyorum.

o noktada bir yorumum yok ama, dunyanin en iyilerini cikaran bir kulube gitmesinde bir sakinca gormuyorum sahsen. Oraya giderse ilerde %99 buyuk bir yildiz olacagina inaniyorum. Ligin seviyesine o kadar bisey diyemem, sevisi belli sonucta. Fakat turkiyede kalmasindansa kosa kosa gitsin Ajax'a, bu kulup ona birseyler katacaktir. nice yildizlar cikartti halada cikartiyor. Bunlardan birisi neden bruma olmasin. Suarez sonradan kesfedilmis olmasina ragmen kendisinin soyledigine gore Ajax bana cok buyuk seyler katti, avrupa futboluna ayak uydurmamda en onemli etken ajax'ti, orayi cok seviyorum umarim tekrar donebilme sansini elde ederim demis idi.

yasi biseyler kazanmak icin henuz gec degil, giderse mukemmel sekilde egitim alip kusursuz sekilde islenecektir diye dusunmekteyim

Heerenveenli Sinkgraven 6 milyona Ajax'a gitti demin soylediler.

Bu sinkgraven'in zaten poposu kalkmisti demin mac'ta bok gibi oyniyordu nedeni buymus demekki :D

Üst Alt