Ağaoğlu: "Hemen Tahkim'e gidiyoruz" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
1581607523810.png

PFDK'nın ️Trabzonsporlu Alexander Sörloth'a 2 maç men ve 8500 TL para cezası vermesinin ardından Başkan Ahmet Ağaoğlu'ndan sert açıklamalar geldi.

TRT Spor'a konuşan Ağaoğlu, Sörloth'un 230 maça çıkmış bir oyuncu olmasına rağmen sadece 16 sarı kart görmüş olduğunu vurguladı ve cezalanın karşılığının böyle olması gerektiğini ifade etti. Hemen Tahkim Kurulu'na başvuru yapacaklarını belirten Ağaoğlu, "Bu karar kabul edilemez, benim oyuncum ilk tekmede kendini yere atsa, ona tekme atan oyuncu kırmızı kart görecekti. Hemen Tahkim'e gidiyoruz. Geçmişte buna benzer Gomis ve Elmander kararları var. Böyle bir şey olamaz." diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Erzurumspor maçında 1 maçlık cezasını çeken Sörloth, Tahkim Kurulu'ndan indirim gelmezse Sivasspor maçında da saha olamayacak ve Beşiktaş maçında oynayacak.

Bence 1 maç uygundur.

Sörloth rakibe vurmuyor, onu şiddetli şekilde itiyor. Ağır tahrik var. Maddede 2-4 maç ve 3-6 maçlık kısımlar var. Cezayı 2-4 maçlık kısımdan vermişler.

Tahrik indirimiyle 1’e düşer sanırım. Bence doğrusu da bu. Eğer vursaydı 3 maç olmalıydı.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum
Herifi itip devirmia tahrik indirimiyle 1falan olmamali sonra 10 yil boyunca herkes aynisini istemeye devam edecek.

Bence tahkim cezayi en az 3 maca cikarmali.

Bence 1 maç uygundur.

Sörloth rakibe vurmuyor, onu şiddetli şekilde itiyor. Ağır tahrik var. Maddede 2-4 maç ve 3-6 maçlık kısımlar var. Cezayı 2-4 maçlık kısımdan vermişler.

Tahrik indirimiyle 1’e düşer sanırım. Bence doğrusu da bu. Eğer vursaydı 3 maç olmalıydı.

Sent from my iPhone using GSCimbom Forum

Zaten 1 maç verdiler Erzurna maçı var arada

Rakip oyuncu, her biri net kırmızı kartı hak edecek iki tekme vuruyor direkt sakatlamaya yönelik ve sadece sarı kart görüyor; hiç adil değil bu...

Sörloth' u cidden çok takdir ettim; bir başkası olsa, ya ilk tekmede yerlerde kıvranıp rakip oyuncu için kırmızı kart dilenirdi hakemden, yahut da rakibinin o tekme attığı ayağını eline verecek bir karşılık verirdi. Belli ki düzgün bir karaktere sahip, hep oyuna odaklı hareket ediyor ama sabrın da bir sınırı var elbette...

Dediğim gibi, yönetmelikler izin veriyorsa 1 maça indirilmeli o ceza; vermiyorsa zorlanmamalı...

Bizim Turk futbolunun yonetimini direkt Uefa'ya falan devretmemiz gerekir. En azindan Var hakemlerinin yabanci olmasi gerekir. Bu futbol kaosu baska turlu cozulemez.

Şerefsiz namussuzlar fegouli bunun çom daha hafifini yaptı diye üç maç aldı.sizin şerefsiz sahtekar oyuncuların sahtekarlığı yüzünden.

Yok ki bunları dile getiren kimse.Klüp sahipsiz.

Hayır bakıyorum buradaki yorumlara bundan hiç bahsedilmemiş.Objektiflikden öleceğiz.
Taraftar neki yöneticileri savunsun klübü.

Hakem ilk anda faulu calsaydi bu okay yasanmazdi. Aynisi Hagi Adams mucadelesinde oldu
Mesele tam da orada zaten. Bunca yıldır ligi takip ederim, gördüğüm en kötü (Taraflı demiyorum) hakemdir Hüseyin Göçek...

Yıllar önce Enka tesislerinde antrenman yaparken tanışıp sohbet etmiştim, çok beyefendi ve sevilen biri anladığım kadarıyla ama çok kötü bir hakem. Art niyetli olduğunu hiç zannetmiyorum da yetersiz işte. Futbolcuların ve kendisinin sağlığını tehlikeye sokacak kadar pozisyonların içine girer, güya yakından görecek, yine olmadık düdükler çalar. Bunun yönettiği, taraf tutmadığım maçları bile hep diken üstünde izlerim adeta, şimdi bir halt işleyecek diye...Hala maç yönettiriliyor olması akıl alacak iş değil...

Son düzenleme:
Üst Alt