Agim Cana: "Lorik Cana sezon sonunda ayrılıyor!" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Agim Cana: "Lorik Cana sezon sonunda ayrılıyor!"

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Legjionaret/ Babai i Canes, konfirmon largimin e Lorikut ne qershor

Cana mund te largohet nga turqit e Gallarasarajit ne muajin qershor. Kete e ka konfirmuar babai i tij Agim Cana ne nje nga gazetat turke. “Interesimi i klubeve angleze dhe atij Italian(Lazios) eshte i vertete, por klubi dhe Loriku zgjodhen te vazhdonin bashkepunimin. Por, te pakten deri ne maj, djali im do te luaje me Gallatasarajin”, ka thene babai i Canes. Shqipetari po kalon nje forme te mire te skuadra turke dhe tani qe po luan si qendermbrojtes ka fituar zemren e tifozerise dhe trajnerit George Haxhi. Megjithate nje rikthim i munshem ne Premier Lige apo dhe nje aventure ne Serine A eshte shume joshese per Lorik Canen.

Pirro Nika

Lorik'in babasi söylemis.

Premier League takimlarindan, ayrıca Lazio ve Roma'dan teklifler varmis.

Cevap: Agim Cana: Lorik Cana sezon sonunda ayriliyor!

Arnavutça bilen arkadaşlar vardır elbet,bir çevirseler de anlasak gerçekte ne yazdığını.

Ne güzel seneye de ortasahamız Barış, Ayhan, Mustafa'ya emanet. 300 bin dolar kar ederiz kesin Cana'yı satıp Keita'da ettiğimiz gibi. Yönetim zaten ortasahayı yeterli görüyor. Neill'le de sözleşme yenilenmez. Kapı gibi Gökhan Zan var stoperde senede 3-5 maç yapıyor. Baros'u da yollayıp seneye Pino Kazım çakma forvetleriyle yolumuza devam ederiz. 34'te 34 yaparız. Uefa'yı alırız. Türkiye kupası'nda fenere 10 tane atarız.

Yaşasın işte özlediğimiz Galatasaray:f50:

haberin doğruluğuna inanmıyorum.Doğruysa bizi istemeyeni biz hiç istemeyiz...

bazı arkadaşlar yönetime sallamak için bahane arıyor.oyuncu gitmek istiyosa ne yapacak yönetim?gitmek istiyorsa gider.

gitsin kesin verirler cana'ya 5-7€ arası.Onun yerine annan'ı biglia emana üçlüsünden biri gelir fena mı

Adnan Polat: Galatasaray nasıl batırılır diye hep hayal ederdim, ama yaptım olacak...!

bazı arkadaşlar yönetime sallamak için bahane arıyor.oyuncu gitmek istiyosa ne yapacak yönetim?gitmek istiyorsa gider.

Harbiden öyle . Yönetim ne yapsın yahu ? Adam eğer mutsuzsa gitmek istiyorsa bağlayalımmı adamı umarım kararından vazgeçer doğruysa ama illa gitmek istiyorsa başarılar kendisine

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt