GSC Haber - Ağustos Ayı Olağanüstü Divan Toplantısı - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Haber Ağustos Ayı Olağanüstü Divan Toplantısı

ünal aysal'ı da böyle böyle harcadılar yükselişe tahammülleri yok zombilerin

olumlu havayı nasıl bozuyorlar şunlara bak hainler

İyi başladık diye eleştiri yapılmasın demeyi doğru bulmuyorum. Dursun Özbek'i indirmeleri bizi rahatsız etmemeli. Aksine eğer güçlü bir aday çıkarsa iyi bile olur.

Olası bir istifa ve yönetim değişimi takımı etkilemez. Yöneticiler oynamıyor sonuçta.

İyi başladık diye eleştiri yapılmasın demeyi doğru bulmuyorum. Dursun Özbek'i indirmeleri bizi rahatsız etmemeli. Aksine eğer güçlü bir aday çıkarsa iyi bile olur.

Olası bir istifa ve yönetim değişimi takımı etkilemez. Yöneticiler oynamıyor sonuçta.
Hayır Dursun'un canı cehenneme. Orası ayrı konu. Buradaki tepki bu takım ne zaman iyi birşey yapacak olsa önünün kesilmeye çalışılması.

Hayır de jong sabri hakan tarık cavanda gibi çöplerin olduğu zaman eleştiri yapmadılar adam gitti iyi adamlar aldı şampiyonluk için eleştiriyolar

Bunların derdi başka
Allah tez zamanda bunlardan kurtarsın bizi
Bir çoğu fenerli bjk'lidir bunların

TapaTalK

Eleştirsinler size ne?
Transferler yüzünden Dursun kalsın diye düşünüyorsanız b.ku yeriz farkında değilsini hiçbiriniz.
Dursun'dan kötüsü gelmez.

Bizler de bi garibiz arkadaş, ben de dahil, 2 hafta önce divanda Dursun eleştirilseydi (ne diyolar tam olarak da bilmiyorum, burda yazılanlardan eleştiriler olduğunu çıkarıyorum) hepimiz alkış tutardık, şimdi eleştirenlere küfrediyoruz. Lan yavaş yavaş Dursuncu mu oluyoruz ne:D Dursun aynı 2 hafta önceki Dursun değil mi arkadaşlar niye zorumuza gidiyor bu durum. Ha keza bence Tudor da aynı takıntılı Tudor, bu arada:D

Üst Alt