Ağzımdan Kan Geliyor - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ağzımdan Kan Geliyor

Cevap: Ağzımdan Kan Geliyor

Arkadaşların dediği gibi önce doktora git,burda bi kürsü oluştursan her branştan doktor

Kimse sana sadece yazdıkların ile teşhis koyamaz

Ama ağızdan gelen kanamaların %90 ı diş etinden gelir,ama sen genede ihmal etme

Arkadaşların dediği gibi önce doktora git,burda bi kürsü oluştursan her branştan doktor

Kimse sana sadece yazdıkların ile teşhis koyamaz

Ama ağızdan gelen kanamaların %90 ı diş etinden gelir,ama sen genede ihmal etme
Diş fırçalarken gelmiyor ki kan?

Benim diş etlerim diş fırçaladığımda kanar.

Diş fırçalarken gelmiyor ki kan?

Benim diş etlerim diş fırçaladığımda kanar.

Senin yapman gereken diş eti tedavisi görmen,tedaviyi gördükten sonra,düzgün fırçalama ile %100 düzelicek bi durum

Altında korkulacak bişey yok

Ama arkadaşı merak ettim

Geniz tahriş olmuş yada diş etlerinde sıkıntı var gibi geldi,umarımda öyledir başka bişey yoktur,genede görmek lazım

dostum ilk önce geçmiş olsun bendede olmuştu gripken boğazım şişmişti boğazımdan geliyordu.

Öncelikle geçmiş olsun; ciddi bir problem olabilir yada olmayabilir; ne olursa olsun bence doktora görünmelisin.

Yediğin bişeyden dolayı zedelenme olabilir ama sen bi doktora görün kafan rahatlar.

Dis problemi deyil seninki kardes.Grip gecirmisin ve boazin ve bronhitleririn hassas ve apsirdinan ,kapilarlardan kan geliyor...apsirma bronhit ve laringsin basinci ukselrtiyor ve kapilarlardan kan geliyor...antiobitik alman sart!

abces olmusun gripten ve tedavin kotuymus!!

TURKCE TERMINOLJILERI PEK BILMIYORUM,AMA ANTIBIOTIK SART..........AMA PENECILIN AYLEDEN DEYIL...!!

tAVSIYEM -Clindamycin 600mg....3x1+B compleks vitaminlen!!

NETTEN BUKADAR..........

Bu işin şakası olmaz kardeşim.Biran önce doktora git.Ciddi birşey varsa sonra keşke gitseydim diye üzülürsün.Benden söylemesi.

Sağlık söz konusuysa tahmini tavsiyeler kabul edilemez...Bir an önce doktora git...

Geçmiş olsun.

Dis problemi deyil seninki kardes.Grip gecirmisin ve boazin ve bronhitleririn hassas ve apsirdinan ,kapilarlardan kan geliyor...apsirma bronhit ve laringsin basinci ukselrtiyor ve kapilarlardan kan geliyor...antiobitik alman sart!

abces olmusun gripten ve tedavin kotuymus!!

TURKCE TERMINOLJILERI PEK BILMIYORUM,AMA ANTIBIOTIK SART..........AMA PENECILIN AYLEDEN DEYIL...!!

tAVSIYEM -Clindamycin 600mg....3x1+B compleks vitaminlen!!

NETTEN BUKADAR..........

Yapacağınız son iş internetten teşhis bulup ona göre ilaç başlamak olsun

Bu öneriye kesinlikle karşıyım

Kendi uzmanlık alanımda dahi kimseye netten teşhis koymam,ilaç önermem

Asla ve asla

dostum lütfen hiç bişeyi dinleme senin sorununu çözecek tek kişi doktordun

Sağlık bu şakaya gelmez hemen doktoro git

Bu arada geçiş olsun

Kanlı öksürük ciddi bir problem olabilir. Akciğerlerinde bronşit,zatüre benzeri sorunlarında olabilir, ufak bir çatlakta olabilir. En iyisi konusunda uzman doktora gitmek. Tedbir her zaman iyidir ;)

Üst Alt