Ağzımdan Kan Geliyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Ağzımdan Kan Geliyor

Arkadaşlar her hapşırmamda ağzımdan tükürük yoluyla 1-2 dakika kan geliyor biraz araştırdım fakat tam bir teşhis yok bu küçük şeyden dolayı hastaneye gitmek istemiyorum şu vakte kadarda çok nadir gittim bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

Cevap: Ağzımdan Kan Geliyor

Boğazının oralarda yediğin sert bişey tahrişe neden olmuş ve yara yapmıştır belki, kan ordan geliyordur. Geçmiş olsun, ciddi bir durum yoktur umarım.

Boğazının oralarda yediğin sert bişey tahrişe neden olmuş ve yara yapmıştır belki, kan ordan geliyordur. Geçmiş olsun, ciddi bir durum yoktur umarım.

inşallah yoktur,bu yaklaşık 1 haftadır olan birşey aşırı öksürükte var fakat öksürdüğümde kan yok sadece hapşırmadan sonra az birşey geliyor.bu arada saol ilgin için ;)

Kan agzina burnundan geliyorsa korkulacak bir sey yok. Alerjik rinitis olabilir.

Cigerlerinden geliyor ise o kotu..O yuzden doktora gitmeni oneririm..

Sinus problemin falan var mi?

Arada bir burnun kanar mi?

Kan agzina burnundan geliyorsa korkulacak bir sey yok. Alerjik rinitis olabilir.

Cigerlerinden geliyor ise o kotu..O yuzden doktora gitmeni oneririm..

Sinus problemin falan var mi?

Arada bir burnun kanar mi?

burun kanaması kendimi bildim bileli yaşamadım.ama sıkı bir gripten çıktım acaba onla alakalımı diye düşünüyorum hastaykende devamlı geniz problemi çeken biriyim.

burun kanaması kendimi bildim bileli yaşamadım.ama sıkı bir gripten çıktım acaba onla alakalımı diye düşünüyorum hastaykende devamlı geniz problemi çeken biriyim.

Olabilir bence..

Sen kendine 3-4 gun daha ver. Eger kanama devam ederse derhal doktora git bence.. Aslinda hic bekleme derim ama sen kendin bilirsin tabi.

Olabilir bence..

Sen kendine 3-4 gun daha ver. Eger kanama devam ederse derhal doktora git bence.. Aslinda hic bekleme derim ama sen kendin bilirsin tabi.

ya hayatımda çok az doktora giden biriyim 2-3 tükürük kan için gitmek istemiyorum açıkcası ama fazlalaşırsa mutlaka gidicem birkaç yazı okudumda ölümcül sebeplere yol açan hastalıklara dokunuyor ucu aman Allah korusun

Arkadaşlar her hapşırmamda ağzımdan tükürük yoluyla 1-2 dakika kan geliyor biraz araştırdım fakat tam bir teşhis yok bu küçük şeyden dolayı hastaneye gitmek istemiyorum şu vakte kadarda çok nadir gittim bilgisi olan varsa bilgilendirirse sevinirim.

dostum endiselenme, ayni olay bendede vardi, sorun ya bogazinda zedelenme, veya disindendir, yeni cikan disler oluyor 20li yaslarda onlardan kaynior olabilir, bendede her tükürüste kan geliyordu, simdi kanamiyor artik.

Bencede bunun sakasi olmaz insallah birseyin yoktur ama her ihtimale karsi bi doktora gorun sen kardesim..

Hiç oyalanmadan doğru doktora.:sopa: En iyisini o bilir. Git de rahatla. Allah şifa versin.:)

İki üç kan için doktora gitmem ne demek yahu. O iki üç kan ağzından geliyor farkında değil misin?

Ufak bir kesikten akan kan değil. Derhal ama derhal doktora gitmelisin. Son derece önem vermelisin.

G-öğüsten kaynaklanan bir problem olduğunu düşünmüyorum. Şayet böyle bir şey olsaydı, öncelikle ilk sıkıntın öksürük olurdu. Öksürük ile birlikte kanlı balgam kötü bir hastalığın habercisi olurdu.

Ama anladığım kadarıyla senin durumun farklı. Boğazın ya da burnun tahriş olmuş olabilir. En kötü olasılık beyinden kaynaklanıyordur ama hiç ihtimal vermediğimi söyleyeyim. Sen yine de problemin küçüğüne büyüğüne bakmadan doktora git.

Arkadas , foruma yazana kadar hastaneye gitsene. Böyle birşey için beklenir mi???

Delirdin mi babacım, git hastaneye garantiye al işini.

Geçmiş olsun bu arada...

Dişlerini fırçalarken kanama oluyormu?

Diş etinden geliyor olabilir kanama

Diş Hekimi Levent Çelik

Geçmiş olsun arkadaşım.Buradan kimse teşhis koyamaz sana.Derhal git doktora.Aman diyeyim.Sağlık bu.Şakası olmaz.

Üst Alt