Ahmed Musa Adım Adım Cimbom'a | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
ah.jpg

SABAH'ın 21 Ocak'ta duyurduğu Ahmed Musa & Galatasaray flörtünde sezon sonunda ikinci perde açılacak.

Bafetimbi Gomis'e takım içinde alternatif yaratamayan sarı kırmızılıların bu kez Ahmed Musa transferini bitirmesi bekleniyor. İşte detaylar...

SÖZLEŞMESİ HAZİRAN'DA BİTECEK

Devre arasında Galatasaray'ın kapısından dönen Nijeryalı hücum oyuncusu Ahmed Musa, eski takımı CSKA Moskova'ya gitti. Rusya'da 15 maçta 6 gole imzasını atan Ahmed Musa'nın kiralık sözleşmesi Haziran ayında bitecek.

İNGİLTERE'YE DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYOR

Bonservisi Leicester City'de olan Ahmed Musa, Premier Lig'e yükselen Wolverhampton'dan teklif almasına rağmen İngiltere'ye dönmeyi düşünmüyor. Bursaspor'da oynayan, milli takımdan yakın arkadaşı Shehu ile sürekli görüşen 25 yaşındaki oyuncu kariyerine Türkiye'de devam etmeye sıcak bakıyor.

KİRALAMA MALİYETİ 3.5 MİLYON EURO

Bir yıllık kiralama maliyeti toplam 3.5 milyon Euro olan Ahmed Musa'ya en yakın kulüp Galatasaray... Nijeryalı yıldızın Müslüman olması ve şampiyonluğa koşan Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'ne katılma ihtimali bu transferin olasılığını artırıyor.

FATİH TERİM ONAY VERDİ

Gomis-Eren ikilisini sayıca yeterli bulmayan Fatih Terim devre arasında Ahmed Musa ismine onay vermiş ancak mali sıkıntılar yüzünden sadece sol bek Nagatomo transfer edilmişti. Hücum hattında her bölgede forma giyebilen Nijeryalı, transferi halinde Gomis'e alternatif olabilecek ya da kanatta görev yapıp Fransız yıldıza destek verecek.

Aradağımız hızlı forvet, deplasman maçlarında skor yükünü üstlenecek oyuncu tam olarak bu adam.
Parladığı CSKA günlerine döner bizde.

Bazı gerçekler var görmezsek sıkıntı yaşarız bu iş gomis le olmaz gomis heyecanlı ve sıkıntılı maçların hiç birini kaldıramadı iyi bir forvete ihtiyacımız var şl de

Sol kanatta oynar, forveti çiftler. Gomis'in yanında çok etkili olur. Bir tane de Gomis'in muadili bir adam bulmamız lazım. Normalde talibi çok olur bize gelmez diye düşünürdüm ama CL ile ikna edilebilir.

Çok isterim bu transferin gerçekleşmesini

Hızıyla dribling yeteneğiyle çalışkanlığıyla kapalı savunmaları açma özelliğiyle aradığımız yedek forvet kendisidir

Oyun istediğimiz gibi gitmediği zamanlarda forveti çifter kanat oynar oyunun gidişatını değiştirir

Emre Akbaba ve Ahmet Musa ikilisinin transferi çok önemli bu konuda ...

Seneye Belhanda mutlaka gidecektir ve Fatih Hoca’m 4-4-2’ye dönecektir diye düşünüyorum. Bunun için de Gomis yanına yardımcı forvet tarzında bir adam mutlaka gerekiyor.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Üst Alt